Προς το περιεχόμενο

Αυτοκίνητο μέχρι 26.000 eurw αξιζουν τα μεταχειρησμενα? η να παω σε  καινουργιο?


Cubicolor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, 2MM είπε

Δεν εχεις καποιο φιλο , συγγενη να σε βοηθησει στην επιλογη ? Δεν ξερεις πολλά απο αμαξια κι αυτο δεν ειναι καλο, θα την πατησεις 

τι εννοεις δεν ειναι καλο??

 

για το  συγκεκριμενο αμαξι εννοεις??

 

εννοεις  οτι θα την πατησω με το συγκεκριμενο αμαξι?

 

https://www.spotawheel.gr/buy/opel/used-2011-opel-astra/11599

image.png.2501d35f50108cdedc79728970831f1e.png

εμενα το συγκεκριμενο  μου αρεσε σαν αμαξι κτλ

Επεξ/σία από Cubicolor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 Παρε ενα μεταχειρισμενο,απο

επισημη αντιπροσωπεια,η απο ιδιωτη.Θα πας οπωσδηποτε με μηχανικο να το ελεγξει.

Παντως ΜΗΝ αγορασεις καινουργιο,αν σε προβληματιζει το κοστος συντηρησης βενζινας,ανταλακτικων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Cubicolor είπε

τι εννοεις δεν ειναι καλο??

για το  συγκεκριμενο αμαξι εννοεις??

εννοεις  οτι θα την πατησω με το συγκεκριμενο αμαξι?

https://www.spotawheel.gr/buy/opel/used-2011-opel-astra/11599

 

Οχι δεν λεω για το συγκεκριμενο, γενικα στο ειπα. 

Καποιος να σε βοηθαει εννοω 

Η spotaweel καλη ειναι γενικα, αλλά εχω ακουσει οτι φερνει και αμαξια απο εξωτερικο τωρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, Mr_Laptop_athens said:

Πάρε κανένα παπί φίλε η πιο συμφέρουσα λύση… και πηγενε βγάλε το δίπλωμα πρώτα μετά περνεις αμαξι….

Νεο νημα. Τι παπακι να παρω, καινουργιο ή μεταχειρισμενο μεχρι 4k?? Ξεκιναει απο Kymco, Crypton X, Daytona, κτλ. και μετα καταληγει σε αγγελιες V50, T50, στρογγυλοφαναρο με χρυσοταμπελη Jebring, κτλ.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, 2MM είπε

Οχι δεν λεω για το συγκεκριμενο, γενικα στο ειπα. 

Καποιος να σε βοηθαει εννοω 

Η spotaweel καλη ειναι γενικα, αλλά εχω ακουσει οτι φερνει και αμαξια απο εξωτερικο τωρα. 

Περα απο τιν spotwheel υπαρχουν και αλλες  παρα  πολυ καλες αντιπρωσοποπειες  με  μεταχειρησμενα αμαξια?

1 λεπτό πριν, SaFiS είπε

Νεο νημα. Τι παπακι να παρω, καινουργιο ή μεταχειρισμενο μεχρι 4k?? Ξεκιναει απο Kymco, Crypton X, Daytona, κτλ. και μετα καταληγει σε αγγελιες V50, T50, στρογγυλοφαναρο με χρυσοταμπελη Jebring, κτλ.

φιλε  το να παρεις αμαξι δεν ειναι και ευκολη  επιλογη..  οκ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 minutes ago, Cubicolor said:

φιλε  το να παρεις αμαξι δεν ειναι και ευκολη  επιλογη..  οκ??

Εγω το γνωριζω, Ιανουαριο πηρα αυτοκινητο και μαλιστα εισαγωγης, μετα απο πολυ ψαξιμο. Το θεμα ειναι οτι επειδη δεν εχεις καν επαφη με το αντικειμενο, δεν θες να κουνηθεις να πας να δεις 5 - 10 αυτοκινητα, ξεκινησες για καινουργιο και τελικα καταληγεις να κοιτας αυτοκινητα 10 - 12 χρονων, τι απαντησεις περιμενεις να παρεις εκτος απο ειρωνεια??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, SaFiS είπε

Εγω το γνωριζω, Ιανουαριο πηρα αυτοκινητο και μαλιστα εισαγωγης, μετα απο πολυ ψαξιμο. Το θεμα ειναι οτι επειδη δεν εχεις καν επαφη με το αντικειμενο, δεν θες να κουνηθεις να πας να δεις 5 - 10 αυτοκινητα, ξεκινησες για καινουργιο και τελικα καταληγεις να κοιτας αυτοκινητα 10 - 12 χρονων, τι απαντησεις περιμενεις να παρεις εκτος απο ειρωνεια??

φιλε μου  πηγα σε 6 μαντρες και αλλα λεγανε και αλλα εβλεπα απο  κοντα.. στο  τελος κατελήξα στην  spotwheel

και ειδα αυτο το opel αστρα gtc   αλλα περα απο αυτο ετρεχα σε ,μαντρες κτλ  αλλα

περα απο αυτο περα απο την  spotwheel  υπαρχουν και καλυτερες αντιπροσωπειες με μεταχειρησμενα αμαξια/?

Παντος μπορει το αμαξι να ειναι 12 χρονων αλλα  αμαξι ειναι  κορυφη,,  και  μου αρεσει παρα  πολυ το χρωμα  του

Ναι ειδασ 5  με 10 αμαξια σε  μαντρες αλλα  τελικα αυτο  που μου  αρεσε ειτανε  αυτο..

 

H  spot wheel σαν αντιπροσωπεια για μεταχειρησμενα αμαξια ειναι παρα  πολυ καλη>?

 

Πηγα σε   6 διαφορετικες μαντρες στον γερακα.. αγια παρασκευη,.,  παλληνη . παιανια

 

Παντος  ευκολο πραγμα δεν ειναι.

ο καθενας εχει διαφορετικα ματια και αποψη  στο τι του αρεσει σωστα>?

Επεξ/σία από Cubicolor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SaFiS είπε

με χρυσοταμπελη Jebring, κτλ.

τι είπες τωρα ρε μπροοο!

42 λεπτά πριν, Cubicolor είπε

φιλε μου  πηγα σε 6 μαντρες και αλλα λεγανε και αλλα εβλεπα απο  κοντα.. στο  τελος κατελήξα στην  spotwheel

και ειδα αυτο το opel αστρα gtc   αλλα περα απο αυτο ετρεχα σε ,μαντρες κτλ  αλλα

περα απο αυτο περα απο την  spotwheel  υπαρχουν και καλυτερες αντιπροσωπειες με μεταχειρησμενα αμαξια/?

Παντος μπορει το αμαξι να ειναι 12 χρονων αλλα  αμαξι ειναι  κορυφη,,  και  μου αρεσει παρα  πολυ το χρωμα  του

Ναι ειδασ 5  με 10 αμαξια σε  μαντρες αλλα  τελικα αυτο  που μου  αρεσε ειτανε  αυτο..

 

H  spot wheel σαν αντιπροσωπεια για μεταχειρησμενα αμαξια ειναι παρα  πολυ καλη>?

 

Πηγα σε   6 διαφορετικες μαντρες στον γερακα.. αγια παρασκευη,.,  παλληνη . παιανια

 

Παντος  ευκολο πραγμα δεν ειναι.

ο καθενας εχει διαφορετικα ματια και αποψη  στο τι του αρεσει σωστα>?

στα όρια εγκεφαλικού?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, AntonisKo είπε

τι είπες τωρα ρε μπροοο!

στα όρια εγκεφαλικού?

περα απο αυτο περα απο την  spotwheel  υπαρχουν και καλυτερες αντιπροσωπειες με μεταχειρησμενα αμαξια/?

 

Αυτο ρωταω  φιλε μου

Επεξ/σία από Cubicolor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@Cubicolor, θα έλεγα να πάρεις το πράγμα από την αρχή. Ο τρόπος σκέψης σου είναι χαοτικός και δείχνει έλλειψη ψυχραιμίας και μπόλικη δόση (μη με παρεξηγήσεις) αφέλειας. Για αυτό έχει πάει το θέμα 6 σελίδες χωρίς να φαίνεται άκρη στο τούνελ.

Προσδιόρισε μπάτζετ και ανάγκες. Θέλεις χώρους; Θέλεις ευελιξία στην πόλη; Θέλεις άνεση σε ταξίδι; Όλα αυτά σε πάνε κάπου συγκεκριμένα, σε καινούργιο ή μεταχειρισμένο. Σε μέγεθος και σε καύσιμο. Μπορείς να πας βενζίνη. Μπορείς να πας σε βενζίνη που θα γίνει υγραέριο από σένα. Μπορείς να πας σε diesel μετά από καλό έλεγχο. Προτίμησε ιδιώτη αλλά αν είσαι υποχρεωμένος να θέλεις δόσεις, αναγκαστικά μάντρες ή και αντιπροσωπίες (δίνουν μεταχειρισμένα από leasing). Αν πας σε μάντρες, θα έλεγα να προτιμήσεις αμάξι που να μην είναι εισαγωγή. Πολλοί είναι ενάντια σε αγορά πρώην leasing γιατί τα σκίζουν, αλλά υπάρχουν και άνθρωποι που τα πρόσεχαν. Γενικά αν έχεις κάποιον φίλο που ξέρει, ζήτα την άποψή του. Αν έχεις γνωστό μηχανικό, πάρτον μαζί σου. Αν δεν έχεις, μπορείς να προσλάβεις κάποιες εταιρείες που κοιτάνε τα αμάξια για σένα.

 

Επεξ/σία από liakjim
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, liakjim είπε

@Cubicolor, θα έλεγα να πάρεις το πράγμα από την αρχή. Ο τρόπος σκέψης σου είναι χαοτικός και δείχνει έλλειψη ψυχραιμίας και μπόλικη δόση (μη με παρεξηγήσεις) αφέλειας. Για αυτό έχει πάει το θέμα 6 σελίδες χωρίς να φαίνεται άκρη στο τούνελ.

Προσδιόρισε μπάτζετ και ανάγκες. Θέλεις χώρους; Θέλεις ευελιξία στην πόλη; Θέλεις άνεση σε ταξίδι; Όλα αυτά σε πάνε κάπου συγκεκριμένα, σε καινούργιο ή μεταχειρισμένο. Σε μέγεθος και σε καύσιμο. Μπορείς να πας βενζίνη. Μπορείς να πας σε βενζίνη που θα γίνει υγραέριο από σένα. Μπορείς να πας σε diesel μετά από καλό έλεγχο. Προτίμησε ιδιώτη αλλά αν είσαι υποχρεωμένος να θέλεις δόσεις, αναγκαστικά μάντρες ή και αντιπροσωπίες (δίνουν μεταχειρισμένα από leasing). Αν πας σε μάντρες, θα έλεγα να προτιμήσεις αμάξι που να μην είναι εισαγωγή. Πολλοί είναι ενάντια σε αγορά πρώην leasing γιατί τα σκίζουν, αλλά υπάρχουν και άνθρωποι που τα πρόσεχαν. Γενικά αν έχεις κάποιον φίλο που ξέρει, ζήτα την άποψή του. Αν έχεις γνωστό μηχανικό, πάρτον μαζί σου. Αν δεν έχεις, μπορείς να προσλάβεις κάποιες εταιρείες που κοιτάνε τα αμάξια για σένα.

θελω να μου πεις την γνωμη σου  για το 

εχω μηχανικο και μου ειπανε απο  την sportwheel   για να το παω  στον  μηχανικο μου  που εχει συνεργειο

image.png.762ea536b6543a69dc62f220db5f2095.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...