Προς το περιεχόμενο

Τι πακετο COSMOTE εχετε (σταθερο-κινητο κτλπ)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 18/9/2023 στις 6:20 ΜΜ, Titos301 είπε

Τι φαση δουλευεις οτε;

Όχι φίλε. Μάλλον πολύ τυχερός. Τότε είχα πάρει και το όνομα της κοπέλας που με είχε βάλει και μπήκαν και άλλοι 2 φίλοι. Δυστυχώς έφυγε όμως 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

What's up στο κινητό έχω ευτυχώς το promo 4 από πολύ παλιά με 4 ευρώ για ομιλία. Και σπίτι extra sim από φίλο με gigamax unlimited με 3 ευρώ το μήνα έχω κόψει τελείως το σταθερό πετούσα 30 ευρώ το μήνα για να έχω το άθλιο upload της 50αρας της cosmote. Τώρα παίζω με 120mb up και 300mb down. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arkin είπε

What's up στο κινητό έχω ευτυχώς το promo 4 από πολύ παλιά με 4 ευρώ για ομιλία. Και σπίτι extra sim από φίλο με gigamax unlimited με 3 ευρώ το μήνα έχω κόψει τελείως το σταθερό πετούσα 30 ευρώ το μήνα για να έχω το άθλιο upload της 50αρας της cosmote. Τώρα παίζω με 120mb up και 300mb down. 

Gigamax unlimited με 3 ευρω τι φαση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Titos301 είπε

Gigamax unlimited με 3 ευρω τι φαση;

Με 13.70 το gigamax unlimited το έχει φίλος και έχουμε πάρει και από 2 extra sim με 6 ευρώ για 2 χρόνια. Τον έχω δώσει 72 ευρώ για 2 χρόνια και τέλος. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα για να φυγω απο την nova μου εδιναν 24 ολα unlimited. τους ειπα οτι τα εχω ολα με 17 (ψεμα) και για να γλυτωσω και το penalty θελω κατι κατω απο 17 αλλα δεν... 

Επεξ/σία από gorge18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω αν η cosmote στο κινητο μου  μπορεί να κάνει φραγή σε εισερχόμενες κλήσεις από το εξωτερικό και συγκεκριμένα από Αγγλία γιατί με έχουν τρελάνει στα τηλέφωνα να μου πουλήσουν μετοχές και κάθε φορά καλούν από άλλο νούμερο αγγελίας...???!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει περιπτωση την ημερα black friday να δωσει καποια προσφορα η κοσμοτε για fiber; Ισως χαμηλοτερη τιμη απο αυτην που βλεπω τωρα ή δωρο καποια παγια; Τις αλλες χρονιες εχει κανει κατι παρομοιο; Ειμαι στην φαση που εχει ληξει το συμβολαιο της νοβα και θελω να φυγω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μου φαίνεται δύσκολο, αλλά με σιγουριά δεν μπορεί να πει κάποιος χωρίς εσωτερική πληροφόρηση.

10 μέρες ακόμα, άντε 13 μαζί με την Cyber Monday...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 hours ago, mike_7_ said:

Cosmote double play 200mbps unlimited 35,90. Είμαι υπάρχον συνδρομητής χωρίς φορητότητα από άλλο δίκτυο.

 

Τι εννοείς, ανανέωσες με καλύτερη τιμή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Στις 15/11/2023 στις 5:41 ΜΜ, vaggospro είπε

Τι εννοείς, ανανέωσες με καλύτερη τιμή;

Στον τμήμα προσφορών πήρα τηλέφωνο δεν υπάρχει στο σάιτ αυτό το πρόγραμμα.

Επεξ/σία από mike_7_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, mike_7_ said:

 

Στον τμήμα προσφορών πήρα τηλέφωνο δεν υπάρχει στο σάιτ αυτό το πρόγραμμα.

Επειδή λήγει το πρόγραμμά μου σε μια βδομάδα, στείλε μου σε προσωπικό το τηλέφωνο εαν σου είναι εύκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...