Προς το περιεχόμενο

Τι πακετο COSMOTE εχετε (σταθερο-κινητο κτλπ)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στοχος του συγκεκριμένου νήματος ειναι να μαθουμε ποσο χαμηλα μπορουν να πεσουν οι παροχοι στα πακετα που δίνουν ωστε να ζητήσουμε τα αντίστοιχα ως καταναλωτές.

Προσωπικά δεν εχω και κανα καλο πακετο , ιντερνετ 100μβς απο 43 ευρω στην ανανεωση πηγε 37.90 και τωρα στην επομενη ανανεωση μου το εκαναν 33.90 (δηλαδη οσο εχει και στο σιτε για ενα νεο συνδρομητη).

Στο κινητο εχω με 26 ευρω 5GB και απεριοριστα λεπτα (και αυτο δηληαδη οσο εχει στο καταστημα.).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κινητο το σκιπαρω γιατι ειναι καρτοκινητο (φοιτητικο whatsup) και ο πατερας καρτοσυμβολαιο (περιπου 19€ με απεριοριστα λεπτα + 4gb)

Σε σταθερο εχω 100ρι Fiber XL (ετσι αναφερεται αλλα πρεπει να ειναι ή VDSL ή FTTC) και δινουμε το διμηνο στα 45,70 (δηλ περιπου 23 το μηνα)

Επεξ/σία από Kag1ante
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, YellowGr said:

Στο κινητο εχω με 26 ευρω 5GB και απεριοριστα λεπτα (και αυτο δηληαδη οσο εχει στο καταστημα.).

Κακη τιμη. Δες εδω τι δινει η nova. Και αν εισαι πελατης της nova π.χ. σταθερη , τοτε πας unlimited all με 27 ευρω. Προσωπικα ειμαι στο unlimited +2gb με 13 ευρω / μηνα.
Στο σταθερο , παλι nova fanboy :) με 100αρα και ολα απεριοριστα (σταθερα , κινητα) με 28 ευρω / μηνα. Κοινως , δινω ενα 40αρι τον μηνα και για τα δυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28.90€ για 100mbps και απεριοριστα σταθερα και κινητα + 2 καρτοκινητα 10€ καρτα μηνιαιως και 3gb ή 1000' προς ολους για 1 μηνα καθε μηνα στο καθενα και 100€ εφαπαξ στο πορτοφολι του ενος καρτοκινητου για να βαζεις ειτε 12€ ειτε 15€ για 24 μηνες

Κινητο 24.90€ για απεριοριστα προς ολους , 2000 sms και μαλλον 10gb internet

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34/μήνα με Cosmote. 100ρα, σταθερό, και το basic πακέτο cosmote TV. 
Έχω What’s up στο κινητό, και πληρώνω το 13,50 για απεριόριστο λεπτά, και κάποια gb + 8,50 για εχτρα gb. Πιστεύω θα το αλλάξω και να πάω με σύνδεση για 3ς γραμμές, 24,90 κάθε νούμερα, απεριόριστο λεπτά και Ίντερνετ, και 4000sms πιστεύω.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, pb1300 είπε

34/μήνα με Cosmote. 100ρα, σταθερό, και το basic πακέτο cosmote TV. 
Έχω What’s up στο κινητό, και πληρώνω το 13,50 για απεριόριστο λεπτά, και κάποια gb + 8,50 για εχτρα gb. Πιστεύω θα το αλλάξω και να πάω με σύνδεση για 3ς γραμμές, 24,90 κάθε νούμερα, απεριόριστο λεπτά και Ίντερνετ, και 4000sms πιστεύω.  

Σε επικοινωνια μου χθες μου ειπαν υπαρχει πακετο συνδεσης με απεριοριστα δατα και λεπτα στα 29.50 για νεους αριθμους. (Δεν λεω το φαμιλυ που θελει 2 αριθμους).

Ποιο πακετο λες με 24.90 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/9/2023 στις 3:32 ΜΜ, Titos301 είπε

28.90€ για 100mbps και απεριοριστα σταθερα και κινητα + 2 καρτοκινητα 10€ καρτα μηνιαιως και 3gb ή 1000' προς ολους για 1 μηνα καθε μηνα στο καθενα και 100€ εφαπαξ στο πορτοφολι του ενος καρτοκινητου για να βαζεις ειτε 12€ ειτε 15€ για 24 μηνες

Κινητο 24.90€ για απεριοριστα προς ολους , 2000 sms και μαλλον 10gb internet

Την προσφορά με 28.90€ μου έκαναν χθες και μου φαίνεται πολύ καλή για να είναι αληθινή. Ισχύει? Την έχεις καιρό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, athanatos13 είπε

Την προσφορά με 28.90€ μου έκαναν χθες και μου φαίνεται πολύ καλή για να είναι αληθινή. Ισχύει? Την έχεις καιρό?

περιμενω να ενεργοποιηθει, διαβασε εδω λιγο την αναφερουν αλλοι πριν απο μενα

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/9/2023 στις 6:16 ΜΜ, athanatos13 είπε

Την προσφορά με 28.90€ μου έκαναν χθες και μου φαίνεται πολύ καλή για να είναι αληθινή. Ισχύει? Την έχεις καιρό?


το έχω πολύ καιρό τώρα. Μια ψαρά η τιμή, και ταχύτητα. Περιμένω οπτική τώρα, που δεν το βλέπω σύντομα , ούτε με το κουτί του Cosmote απέναντι από το πολυκατοικία μας. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...