Προς το περιεχόμενο

Δώρο κάρτα Edenred Ticket Restaurant απο 50€ με αγορα Samsung Smartphones [ΕΛΗΞΕ]


iosif1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
7 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Ξέρεις τι, η αξία μεταπώλησης δεν έχει και τόσο σημασία αν είναι αδιάφορα τα 12gb σε σχέση με τα 8 αν το performance παραμένει ίδιο 

Κοιτα, τωρα που μιλαμε δεν θα εχεις διαφορά στο performance νομιζω. Αλλα αν σκασει κανενα περιεργο update στο android μπορει να έχεις μελλοντικα, γιαυτό είπα για future proof. Οχι πολυ πιθανο βέβαια, αλλα σιγουρα οχι αδυνατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 212
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα.

Επειδή το προωθητικό γράφει μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων, θα ήθελα να ρωτήσω εάν μέχρι και σήμερα αυτό τρέχει κανονικά.

Υπάρχουν ακόμα διαθέσιμες κάρτες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, nk9 είπε

Καλησπέρα.

Επειδή το προωθητικό γράφει μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων, θα ήθελα να ρωτήσω εάν μέχρι και σήμερα αυτό τρέχει κανονικά.

Υπάρχουν ακόμα διαθέσιμες κάρτες;

Των αποθεματων του κινητου προφανως. Οι καρτες απλα εκδιδονται, δεν τελειωνουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα.οποιος γνωριζει σχετικα με την προωθητικη ενεργεια...αν αγορασα πχ εγω 2 συσκευες και θελω να πουλησω τη μια,μπορει ο αλλος που αγορασε την αλλη συσκευη να παρει τη προπληρωμενη στο ονομα του?και οι 2 συσκευες ειναι σε μια αποδειξη στο ονομα μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μόλις παρελαβα κι εγω την καρτα και προσπαθώ να την ενεργοποιησω μεσω της εφαρμογής, αλλα δεν μου την δεχεται, βγαζει Card Registration failed.  

Δοκίμασα και μεσω του site και λεει πως δεν είναι εγκυρη η καρτα. Οποτε παμε για το email που έλεγε το χαρτί στον φακελo 😛

Edit: ο,τι να ναι είμαι, ηθελε το serial number στην αρχη κι εγω εβαζα τον αριθμό της καρτας. Ολα καλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα στο you 1049 σε ολα τα χρώματα που με την προπληρωμένη πέφτει στα 849 ευρώ,

https://www.you.gr/tilefonia-tablets/smartphones-ana-brand/ola-ta-smartphones/samsung-galaxy-s23-ultra-5g-6-8-256gb-8gb-black-ma

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος είναι ο κωδικός ενεργοποίησης της καρτας  που τον βάζεις μέσα στην εφαρμογή? Εαν ειναι η ημερομηνια γενεθλιων σε πια μορφη ειναι?

ηη/μμ/εε , ηη/μμ/εεεε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
12 λεπτά πριν, sils είπε

Ποιος είναι ο κωδικός ενεργοποίησης της καρτας  που τον βάζεις μέσα στην εφαρμογή? Εαν ειναι η ημερομηνια γενεθλιων σε πια μορφη ειναι?

ηη/μμ/εε , ηη/μμ/εεεε

ηη/μμ/εεεε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, sils είπε

Τιποτα ρε γαμοτο....

Νομίζω στο email της αίτησης που σου έρχεται, ξανά λέει τα στοιχεία σου. Δες μήπως έβαλες κάτι λάθος εκεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Νομίζω στο email της αίτησης που σου έρχεται, ξανά λέει τα στοιχεία σου. Δες μήπως έβαλες κάτι λάθος εκεί. 

Παιδια λαθος δικο μου...... οταν πας στην ενεργοποιηση της καρτας σου ζηταει στην αρχη κατω απο το μειλ σου τον κωδικο εισοδου της εφαρμογής.....καλα μην βαρατε..... και μετα ΝΑΙ τον κωδικο της samsung που ειναι η ημερομηνια γεννησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...