Προς το περιεχόμενο

Αγορές από Temu, Αποστολές - Προβλήματα


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, PANOS93GR είπε

Παιδια καλησπέρα ειδα λενε οτι αν αφήσεις 14 μερες και διαγράψεις την εφαρμογή απο το κινητό αν την ξανα κατεβάσεις περνεις παλι του κουπόνια 100€ το έκανε καποιος αυτο?

^^ 
Το 100αρι + το χειροκινητο που βαζεις στα coupons σου στο account κανονικα αλλα μπορει να σου βγαλει και τα promo με τα 200€ σε κουπονια κλπ που ειναι promo και παιζει και στο ακυρο 
image.png.8271a474b89482a7d5609ca1f7344bed.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 387
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα κουπόνια τα δέχονται για όλα τα προϊόντα ή στα προϊόντα με ήδη υπάρχουσα έκπτωση δεν μπαίνει κουπόνι; Ψωνίζω από Shein και εκεί αν το προϊόν έχει ήδη έκπτωση δεν μπαίνει και κουπόνι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
6 ώρες πριν, Dimitra__K είπε

Τα κουπόνια τα δέχονται για όλα τα προϊόντα ή στα προϊόντα με ήδη υπάρχουσα έκπτωση δεν μπαίνει κουπόνι; Ψωνίζω από Shein και εκεί αν το προϊόν έχει ήδη έκπτωση δεν μπαίνει και κουπόνι. 

To κουπόνι μπαινει στο τελος, στο καλαθι δηλαδή και μπαινει συνολικα, ανεξαρτήτως του αν εχει έκπτωση το εκάστοτε αντικείμενο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 14/7/2024 στις 4:36 ΜΜ, stormrain είπε

Ισχυει. Ενιοτε και παραπάνω ευρώ 

Πως μπορώ να τους ρωτήσω (Temu) να μου στέλνουν τις παραγγελίες αεροπορικώς για δια ξηράς καθυστερουν υπερβολικά!

Επεξ/σία από monoxromos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
49 λεπτά πριν, monoxromos είπε

Πως μπορώ να τους ρωτήσω (Temu) να μου στέλνουν τις παραγγελίες αεροπορικώς για δια ξηράς καθυστερουν υπερβολικά!

Δεν νομιζω πως μπορεις να επιλέξεις εσυ τον τροπο αποστολής. Απο κει και πέρα, δοκίμασε να τους το ζητησεις στο Contact που έχει καπου πανω δεξια και πες μας αν εβγαλες ακρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν υπάρχει Contact.

Εχει μόνο live εικονικο συνομιλητή με συγκεκριμενες ερωτήσεις και δεν μπορείς να ρωτήσεις αυτο που θέλεις εσυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
6 λεπτά πριν, monoxromos είπε

Δυστυχώς δεν υπάρχει Contact.

Εχει μόνο live εικονικο συνομιλητή με συγκεκριμενες ερωτήσεις και δεν μπορείς να ρωτήσεις αυτο που θέλεις εσυ.

Για δοκίμασε απο το site του Τemu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα!

Αξίζει κάποιο Smart Watch από το temu.

1 των 100€ που το είχε σε promo για να νέα μέλη είχε κακες κριτικές.

Επεξ/σία από vigor10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/7/2024 στις 5:38 ΜΜ, stormrain είπε

Τιποτα που να σχετιζεται με το Temu. Στο Temu ο,τι πληρωσες, πλήρωσες κατα το check out. Δες το με την τραπεζα σου αν δεν αναγνωρίζεις τις συναλλαγες.

Τελικά είναι με το one click pay χωρίς να έχω πατήσει τίποτα μπυ έβαλε άλλα 4 προϊόντα.  Προσέξετε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, Xrist199 είπε

Τελικά είναι με το one click pay χωρίς να έχω πατήσει τίποτα μπυ έβαλε άλλα 4 προϊόντα.  Προσέξετε!

Μόνο του δεν τα βάζει, σίγουρα όμως θέλει προσοχή να μην τα επιλέξεις κατά λάθος, αφού είναι αγορά με ένα κλικ.  Εάν δεν έχει αποσταλεί έχεις λογικά ακόμη τη δυνατότητα να τα ακυρώσεις, μεμονωμένα, όσα μπήκαν κατά λάθος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασα την εφαρμογή στο κινητό αλλά νομίζω πως με κοροιδεύει. Με κωδικό που βρήκα δεν μου έδωσε 50% έκπτωση αλλά 30%. Για να μου ΄δωσει 50% θέλει αγορες άνω των 50 ευρώ.  Πέρα από αυτό μου έβγαλε να διαλέξω 3 προϊόντα δωρεάν και αφού τα διάλεξα έβγαλε από κάτω να κάνω 40 ευρώ αγορά. Μετα όμως που πήγα στο καλάθι τα προϊόντα δεν μου τα έβγαζε ως δώρο αλλά μου τα χρέωνε. Επίσης ως αναμενόμενες ημερομηνιες αποστολών έβγαζε απο 35 εργάσιμες και άνω! 

Δεν ξέρω αν πρέπει να ψωνίσω από αυτούς τελικά. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυο-τρια πραγματα που παραγγειλα μου τα έστειλαν κανονικά και στις αρχικες τιμές, μονο που δεν ξερω γιατι τα στέλνουν μέσω ξηράς όπως λένε και  καθυστερεί πολύ η παραλαβή πάνω απο 20-25 ημέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/7/2024 στις 3:27 ΜΜ, monoxromos είπε

Δυο-τρια πραγματα που παραγγειλα μου τα έστειλαν κανονικά και στις αρχικες τιμές, μονο που δεν ξερω γιατι τα στέλνουν μέσω ξηράς όπως λένε και  καθυστερεί πολύ η παραλαβή πάνω απο 20-25 ημέρες.

Λογικά είναι μεγάλα σε όγκο και δεν διπλώνουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...