Προς το περιεχόμενο

Τμήμα πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών Λαμια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το επίθετο μου ξεκινά από γράμμα ανάμεσα στο Λ και Ω και θελω να εγγράφω στο ΕΥ1 για Δευτέρα και στο ΕΥ2 για παρασκευή, άρα πάω αύριο στις 9:00 για το ΕΥ1 και για το ΕΥ2 θα πάω την Παρασκευή στις 10:00;

Για την εγγραφή θα πάω στην γραμματεία; Θα μας πουν εκεί σε ποιο 2ωρο θα πηγαίνει ο καθένας για τον Προγραμματισμός Ι; Στις θεωρίες πηγαίνουμε σε όλες ή πάμε σε συγκεκριμένες ώρες όπως τα εργαστήρια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

43 λεπτά πριν, Concentrate0k3206 είπε

Το επίθετο μου ξεκινά από γράμμα ανάμεσα στο Λ και Ω και θελω να εγγράφω στο ΕΥ1 για Δευτέρα και στο ΕΥ2 για παρασκευή, άρα πάω αύριο στις 9:00 για το ΕΥ1 και για το ΕΥ2 θα πάω την Παρασκευή στις 10:00;

Για την εγγραφή θα πάω στην γραμματεία; Θα μας πουν εκεί σε ποιο 2ωρο θα πηγαίνει ο καθένας για τον Προγραμματισμός Ι; Στις θεωρίες πηγαίνουμε σε όλες ή πάμε σε συγκεκριμένες ώρες όπως τα εργαστήρια;

Εάν θέλεις να γραφτείς σε κάποιο τμήμα προγραμματισμού την Δευτέρα και το επίθετο σου είναι Λ-Ω τότε πηγαίνεις στο εργαστήριο ΕΥ1 στις 9 αύριο, εσύ θα διαλέξεις σε ποιο 2ωρο τμήμα θα μπεις, ανάλογα και με το εαν υπάρχουν θέσεις οπότε μην αργήσεις.
Αντίστοιχα εάν θέλεις λογική σχεδίαση την παρασκεύη πηγαίνεις την παρασκευή στις 10 στο ΕΥ2

Η αίθουσα ΕΥ1 βρίσκεται στο 2ο κτήριο, όπως κατεβαίνεις απο το λεωφορείο προσπερνάς το πρώτο κτήριο και μπαίνεις στο 2ο, μόλις μπεις στα δεξιά σου είναι το μεγάλο αμφιθέατρο, όπου αναφέρεται και σαν ΑΜΦ1 στο πρόγραμμα, και η αίθουσα ΕΥ2 βρίσκεται στο 1ο κτήριο στο ισόγειο η 1η ή η 2η πόρτα στα αριστερά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Concentrate0k3206 είπε

Αύριο θα γίνουν μαθήματα η θα γίνονται μόνο η εγγραφές; Για τα άλλα μαθήματα που έχει στο πρόγραμμα θα βγει ανακοίνωση;

Αύριο μόνο εγγραφές στα εργαστήρια και κανονικά μάθημα φυσική, για ποια άλλα μαθήματα να βγει ανακοίνωση?
Τα υπόλοιπα ειναι θεωρίες και είναι κανονικά μάθημα.

Επεξ/σία από dimitrisg55
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου προτείνεις εσύ κάποιον από τους δύο καθηγητές να επιλέξω για τα εργαστήρια; Είναι κάποιος "καλύτερος" για το μάθημα;

Το φοιτητικό πάσο/ακαδημαϊκή ταυτότητα εκτός από την δωρεάν σίτιση που αλλού χρησιμοποιείται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Concentrate0k3206 είπε

Μου προτείνεις εσύ κάποιον από τους δύο καθηγητές να επιλέξω για τα εργαστήρια; Είναι κάποιος "καλύτερος" για το μάθημα;

Το φοιτητικό πάσο/ακαδημαϊκή ταυτότητα εκτός από την δωρεάν σίτιση που αλλού χρησιμοποιείται;

 

1 λεπτό πριν, vagisor είπε

Και εγώ θέλω να μάθω για τους καθηγητές, Αλεξόπουλος ή Λατου καλύτερα;

Κατά την γνώμη μου ο Αλεξόπουλος είναι καλύτερος (και η Λάτου καλή είναι).

Το πάσο το χρειάζεσαι και για να παίρνεις φοιτητική έκπτωση στο ΚΤΕΛ/Τρένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Concentrate0k3206 είπε

Βλέπω εδώ λέει ότι έχουμε 50% έκπτωση,

https://astikoktellamias.gr/plirofories-eisitirion/#tab-id-2

0.30€ δεν θα έπρεπε να περνούμε τα εισιτήρια;

Όχι, με την έκπτωση είναι 60 λεπτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Μόλις τώρα, Concentrate0k3206 είπε

Αύριο 17 Νοέμβρη θα γίνει μάθημα κανονικά; Δεν υπήρξε ανακοίνωση η κάτι σχετικό. Γνωρίζει κάνεις; 

Προφανέστατα και δεν θα γίνει μάθημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...