Προς το περιεχόμενο

Diablo IV [PC] V2


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Salvage τώρα στην αρχή, μετά θα κάνεις salvage μόνα όσα έχουν ένα εικονίδιο σαν σπαθάκι γιατί σου δίνουν το aspect και τα υπόλοιπα πούλημα.

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι εχει φτιαξει εκει η μπλιζ?Εκανα ενα necro και το παιχνιδι παιζει μονο του ουτε potion εχω κουμπωσει 15 lvl...Ποσο κραταει ρε παιδες το main campaign για να αλλαξω difficulty αν το παω τρενο?Φτιαχνει καθολου η τσαμπα καιω την ωρα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 minutes ago, Anastazio said:

Ρε τι εχει φτιαξει εκει η μπλιζ?Εκανα ενα necro και το παιχνιδι παιζει μονο του ουτε potion εχω κουμπωσει 15 lvl...Ποσο κραταει ρε παιδες το main campaign για να αλλαξω difficulty αν το παω τρενο?Φτιαχνει καθολου η τσαμπα καιω την ωρα?

Εγω μεχρι που εφτασα Tier 50 στο pit τον νεκροθαφτη τον επαιζα με το ενα χερι και παταγα μονο ενα κουμπι..

Full automatic ειναι και στο υψηλοτερο tormnent εαν παιζεις με minions..

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Anastazio είπε

Ρε τι εχει φτιαξει εκει η μπλιζ?Εκανα ενα necro και το παιχνιδι παιζει μονο του ουτε potion εχω κουμπωσει 15 lvl...Ποσο κραταει ρε παιδες το main campaign για να αλλαξω difficulty αν το παω τρενο?Φτιαχνει καθολου η τσαμπα καιω την ωρα?

Ακριβώς αυτό αναρωτιέμαι και εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δυσκολία είναι όταν πάτε WT4 χωρίς ancestral, θα πέφτει φουλ ψόφος μέχρι να φορέσετε το gear. Μετά θα τρώτε ανελέητο ξύλο στα dungeons και αφού ντυθείτε και γι' αυτά, θα τρώτε ξύλο στα Hordes T7/T8 και τέλος στο Pit άνω των 120.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εν τω μεταξύ στο expansion θα αλλάξουν σχεδόν τα πάντα. Ότι "μάθει" κάποιος που αρχίζει τώρα, μάλλον θα πρέπει να "ξαναμάθει" από Οκτώβριο. 😛

  • Like 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Anastazio είπε

Τραγωδια,ενω εικαστικα ειναι ωραιο,ωραια animations,ωραια ατμοσφαιρα το γκειμπλει εχει παρει ρεπο...!Μαλλον θα βαλω το resurected να παρω μια τζουρα!

Η αλήθεια είναι ότι όσο ξεκλειδώνεις skills τόσο πιο ωραίο γίνεται το gameplay. Εντάξει μάλλον δεν πρέπει να έχουμε απαιτήσεις από τόσο νωρίς. Θυμάμαι επίσης D2 εποχές πριν 20+ χρόνια, που μπαίναμε σε party με φίλους 80-90 lvl μπουριά ενώ ήμασταν 1-10 lvl για να μας boostαρουν στο cow level. Όταν έφτανες 70 κάτι τότε ξεκινούσε το παιχνίδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρέπει να πάτε τουλάχιστον 100 με ένα βασικό gear + τα απαραίτητα aspects. Για πιο γρήγορα όποιος θέλει μου λέει να κάνουμε μπαμ μπαμ τα bosses για να πάει WT4. Προϋπόθεση να έχει τελειώσει το campaign.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
8 minutes ago, TomCollins said:

Για lvling guiides ποιο site είναι πιο αξιόπιστο;

Όταν λες lvling guide εννοείς τι να κάνεις για να πας lvl100 ή και build guide?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Thresh είπε

Όταν λες lvling guide εννοείς τι να κάνεις για να πας lvl100 ή και build guide?

Κυρίως efficient lvling build & tips.

π.χ. Παντού λένε για Chain Lightning ή Firewall build

https://www.icy-veins.com/d4/guides/chain-lightning-sorcerer-leveling-build/ Στο icy-veins έχει detailed skill list per level

ενώ στο maxroll.gg είναι πιο descriptive https://maxroll.gg/d4/build-guides/chain-lightning-sorcerer-leveling-guide αλλά έχει π.χ. το tip να καθαρίσεις το Zenith dungeon για το Recharging Aspect που βοηθάει στο Mana Problems Early Game

Φαντάζομαι πρέπει να κάνω μια μίξη όλων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...