Προς το περιεχόμενο

Diablo IV [PC] V2


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Σωστα θα ειναι με game currency που θα αγοραζεις με κανονικά λεφτά :devil::devil:

Με κανονικά λεφτά μόνο από g2g κλπ, η Blizzard δεν πρόκειται να το κάνει επίσημα αυτό όπως δεν το έχει κάνει για το WoW.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, kti23 είπε

Frozen orb παιζω. Ειναι λιγοτερο fun απο το meteor fireball που επαιζα αρχικα αλλα εχει καλυτερα clears.

 

Frozen orb επαιζα και εγω. Πολυ ευκολα προχωρησα και δεν ειχα θεματα. Φτιαξε το gear σου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν υπάρχει κανένας 100αρης να πηγαίνουμε που και που σε Duriel 200 να μοιραζόμαστε τα mats, ας μου στείλει μήνυμα.

εκτός αν έχουμε clan

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Έφτιαξα έναν sorcerer, καθόλου άσχημος!

Εμενα σε καθε σεζον μου φαινεται τουμπανος και ο πιο fun 2 play. Σε αυτο μονο μου φανηκε καπως πιο δυνατος ο Summoner  Necro με  τοσα buffs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 16/6/2024 στις 8:32 ΜΜ, mphxths είπε

Ναι ειδαμε ποσο καλα πηγε αυτο στο D3 :)

Δεν εχει αλλαξει κατι απο τοτε, ισα ισα που τωρα ειναι χειροτερα.
Αυτος που θελει να πληρωσει για να κανει τη ζωη του πιο ευκολη θα το κανει με τον εναν η με τον αλλο τροπο.
Το AH μπορει να κοπηκε αλλα υπαρχουν 10αδες sites και καναλια που πουλανε items και power leveling με real money.
Toτε ησουν σιγουρος οτι ολα θα πανε καλα γιατι μεσολαβουσε η Blizzard και επαιρνε ενα 5%.
Τωρα μεσολαβει ενας Ρωσος η ενας κινεζος και σου κραταει 10% χωρις να εισαι σιγουρος οτι ολα θα πανε καλα και δεν θα μπλεξεις για να παρεις καποια στιγμη τα χρηματα σου πισω.

Επεξ/σία από BlurayMoviesGreece
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Εμενα σε καθε σεζον μου φαινεται τουμπανος και ο πιο fun 2 play. Σε αυτο μονο μου φανηκε καπως πιο δυνατος ο Summoner  Necro με  τοσα buffs

Φωθκιες πετάω με τον necromancer και τα minions, αλλά μιας και έχει το event με το bonus xp είπα ευκαιρία είναι να δω τη κλάση αυτή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 hours ago, BlurayMoviesGreece said:

Δεν εχει αλλαξει κατι απο τοτε

Προφανως δεν εχει αλλαξει κατι απο τοτε. Απλα η blizz καταλαβε οτι βαζοντας ΑΗ στο παιχνιδι , ειναι σαν να δινει εμφαση σε αυτο το κομματι , κατι που εγινε δηλ. Οτι ο κοσμος αντι να ψαχνει loot , παει και το αγοραζει. Κοσμος καθοταν με τις ωρες μπροστα στο ΑΗ ψαχνοντας για ευκαιριες. Για αυτο το εβγαλε και μειωσε στο ελαχιστο το trading εντος παιχνιδιου. Οπως εχει κανει δηλ και στο 4.

Τωρα στο 4 , τι να αγορασεις απο σαιτ ? Legs με 2-3 GA ? Που οταν τους τραβηξεις tempering μπορει να πανε κουβα ? Προσωπικα δεν θα το εκανα εκτος και αν δωσουν καποιον τροπο να κανεις reset στο tempering. Αντε να αγορασεις duriel/andariel mats και μεχρι εκει.

Επεξ/σία από mphxths
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mphxths είπε

Προφανως δεν εχει αλλαξει κατι απο τοτε. Απλα η blizz καταλαβε οτι βαζοντας ΑΗ στο παιχνιδι , ειναι σαν να δινει εμφαση σε αυτο το κομματι , κατι που εγινε δηλ. Οτι ο κοσμος αντι να ψαχνει loot , παει και το αγοραζει. Κοσμος καθοταν με τις ωρες μπροστα στο ΑΗ ψαχνοντας για ευκαιριες. Για αυτο το εβγαλε και μειωσε στο ελαχιστο το trading εντος παιχνιδιου. Οπως εχει κανει δηλ και στο 4.

Τωρα στο 4 , τι να αγορασεις απο σαιτ ? Legs με 2-3 GA ? Που οταν τους τραβηξεις tempering μπορει να πανε κουβα ? Προσωπικα δεν θα το εκανα εκτος και αν δωσουν καποιον τροπο να κανεις reset στο tempering. Αντε να αγορασεις duriel/andariel mats και μεχρι εκει.

Δεν μπορεις να φανταστεις τι χρηματα χαλανε και για πιο ανουσια πραγματα απο τα 2-3 GA :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρακανανε με το νερφαρισμα των Pit bosses. Πιο πολυ ξυλο τρωω απο τα mobs , που εχουν παρει αερα τωρα που δεν λειτουργει το holy bolt elixir , παρα απο τα bosses που πεφτουν σε 10secs. Ευκαιρια να μαξαρουμε masterworking βασικα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...