Προς το περιεχόμενο

Diablo IV [PC] V2


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 hours ago, dalan2007 said:

Ποια αντικείμενα τα κάνω salvage και ποια κρατάω/πουλάω για να μην καταστρέψω τσάμπα τίποτα αξίας μόνο αυτό θέλω από εσας

Κρατας οσα κανουν για το build σου. Πουλας/σπας ολα τα υπολοιπα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Αν πουλάς αντικείμενα στο diablo.trade, βγάζεις πολλά φράγκα και παίζεις μπάλα.

λειτουργει? 3-4 μερες τωρα δεν μπορω να στειλω μηνυματα ή μου πεταει error. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, mphxths είπε

Τα εριξε απο το inventory του για να τραγικοποιησει το point που θελει να περασει.

Αφού επιμένεις με την καραμέλα αυτή και στο πως φαίνονται, αφού αυτό είναι άλλωστε το θέμα του άρθρου🤪, ορίστε πως φαίνονται τα αντικείμενα:

d4.png.51d480cc2e2ce1e1035267ca9314a08f.pngd22.png.5daa9a1040877e8b5e2e3da8241300e9.png

 

Πριν λίγο, 2 runs το ένα μετά το άλλο την Maiden. Δεν ακούμπησα καθόλου τα αντικείμενα που έπεσαν. 

Λογικά ναι ξέρεις τί λες!
Και μας τα αραδιάζεις και επιμένεις και από πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 minutes ago, dimitriskougou said:

ορίστε πως φαίνονται τα αντικείμενα:

Για συγκρινε το πως φαινονται σε σενα και το πως φαινονται στην φωτογραφια του αρθρου. Σε εσενα φαινονται οι πληρεις ονομασιες των αντικειμενων ? Ειναι σε ποσοτητες τα ιδια ? Μια χαρα τα λεω. Μαζεψε 20 αντικειμενα στο inventory και τα πεταξε κατω , για να δειξει τι ? Οτι πεφτουν πολλα legendaries , που ειναι ... αχρηστα ? οκ στειλτε εμαιλ στην blizz και πειτε της να ριχνει λιγοτερα και με τα affixes που θελετε. Και εγω θελω να βρισκω ενα legendary-upgrade ανα 10 legendary drops , αλλα θα γινουμε D3 , κατι που κανεις δεν θελει.Αμα δεν καταλαβαινετε οτι δεν εχει νοημα κατι τετοιο και δεν δουλευε ποτε ετσι το diablo , μεχρι και το 3 , μαλλον δεν καταλαβαινετε πως δουλευει το παιχνιδι ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mphxths είπε

Για συγκρινε το πως φαινονται σε σενα και το πως φαινονται στην φωτογραφια του αρθρου. Σε εσενα φαινονται οι πληρεις ονομασιες των αντικειμενων ? Ειναι σε ποσοτητες τα ιδια ? Μια χαρα τα λεω. Μαζεψε 20 αντικειμενα στο inventory και τα πεταξε κατω , για να δειξει τι ? Οτι πεφτουν πολλα legendaries , που ειναι ... αχρηστα ? οκ στειλτε εμαιλ στην blizz και πειτε της να ριχνει λιγοτερα και με τα affixes που θελετε. Και εγω θελω να βρισκω ενα legendary-upgrade ανα 10 legendary drops , αλλα θα γινουμε D3 , κατι που κανεις δεν θελει.Αμα δεν καταλαβαινετε οτι δεν εχει νοημα κατι τετοιο και δεν δουλευε ποτε ετσι το diablo , μεχρι και το 3 , μαλλον δεν καταλαβαινετε πως δουλευει το παιχνιδι ...

Μας κούρασες πραγματικά στο πως φαίνονται και πόσα είναι, και δεν είναι όπως το θες και ΑΛΛΟ είναι το θέμα του άρθρου.
Καλή συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, dimitriskougou said:

ΑΛΛΟ είναι το θέμα του άρθρου.

Το θεμα του αρθρου ειναι το κλαμα και το δραμα. Αναφερθηκα στο θεμα του αρθρου με προτασεις που εκανα σε προηγουμενο ποστ μου. Aλλα δεν ασχοληθηκες να το διαβασεις. Απλα εγραψες για να μου την πεις. Τετοιοι ειστε που λεει και ο Κουτσουμπας. Εγραψα οτι μια λυση θα ηταν σε μεγαλα pit/nm dungeons levels να ριχνει περισσοτερα legendaries και με αυξημενο chance να βγει greater affix. Τι αλλο θελει ο αρθρογραφος δηλ ? Να του ριχνει λιγοτερα με στοχευμενα affixes κατα παραγγελια ? Να στειλει εμαιλ στην blizz να το ζητησει. Να του δωσει μεγαλυτερο inventory γιατι βαριεται να παει να αδειαζει οταν κανει maiden runs ? Μην χασει καποιο run και του ξεφυγει το σουπερ ντουπερ legendary ? Να του δωσει tempering reset ? Με χρηση καποιων mats ? Αρα δηλ , να εχεις το τελειο item και να παλευεις για το τελειο tempering ? Κατι αλλο ? Μηπως να δωσει πολλαπλα enchantings ? Σε διαφορετικα affixes ? Εδω σου εδωσε uber unique crafting. Και σου δινει free 2 απο τα 4 mats που χρειαζεται αυτο το crafting. Δηλαδη σαν να σου λεει , βρες 2 uber uniques και φτιαχνεις αυτο που θες. Προσβαση στα παντα , ακομα και στον πιο casual παιχτη. Οδευει ολοταχως να μοιαξει στο D3.

Kαι εγω casual ειμαι αλλα δεν εχω τετοιες απαιτησεις που εχει ο αρθρογραφος. Γιατι ξερω ποια ειναι η λογικη του παιχνιδιου. Εσεις μαλλον δεν την ξερετε.

Καλη συνεχεια στο κλαμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 minutes ago, nikosild said:

από που σου δίνει τα πρώτα 2 mats?

Σιγουρα σου δινει ενα οταν μαξαρεις τα bounties στα helltide areas. Τωρα εγω γιατι εχω καταληξει να εχω δυο , δεν ξερω. Αλλα εχω δυο , χωρις να εχω κανει κατι απο αυτα που δινουν τα mats  , περα απο τα bounties.
Αν φας tormented boss , σου δινει ενα. Αν φας lilith , σου δινει ενα. Αν κανεις salvage καποιο uber unique που δεν σου κανει , σου δινει ενα. 

Kαι για οποιον δεν βαριεται , μπορει να τα κανει ολα αυτα και σε δευτερους , τριτους κλπ characters. Οποτε να μαζευει εξτρα mats. Σκεψου να εχεις party , να φτιαχνεις νεους chars και να σε τρεχουν στα helltide areas. Σε λιγες ωρες εχεις μαξαρει τα bounties και εχεις το mats σου. Επομενος char ... repeat. Προσβαση σε uber uniques για πλακα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σε λίγα λεπτά expansion "trailer" στο Xbox Games Showcase.

8 Οκτωβριου, confirmed.

 

Μέσα στη season 5 λοιπόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 minutes ago, Thresh said:

Σε λίγα λεπτά expansion "trailer" στο Xbox Games Showcase.

8 Οκτωβριου, confirmed.

 

Μέσα στη season 5 λοιπόν.

Κάνουν φοβερά τρέιλερ οι άτιμοι. Φαντάζομαι η  season θα έχει theme που θα γεφυρώνει με το expansion

Επεξ/σία από mordred
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
13 minutes ago, optimus prime said:

Παλι θα τα σκασουμε,δεν γλυτωνουμε απο πουθενα...

Diablo IV (blizzard.com)

Βγήκε το pre-order, 40 euro η basic version.

1.jpg.eae71fa06d72474c4d9105064ab9f5dc.jpg

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...