Προς το περιεχόμενο

Diablo IV [PC] V2


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 hours ago, Psycho_Warhead said:

Δεν μαζεύεται με τίποτα το gold και τα sparks για upgrade στα items..Το respec κοστίζει πολύ. Έκαναν γελοίο το XP και όλα τα άλλα δύσκολα.

 

Καλό δεν είναι αυτό; Για εμενα δίνει ισορροπία. 
Γιατι με διευκολύνει να βρω αντικείμενα και στατιστικά, και μου αφήνει το gold grinding που είναι προβλέψιμο.

Ενω πριν ήταν τζόγος να βρεις αυτό που θέλεις, πλέον έχει απλά δουλειά αντί τζόγου για να βγάλεις χρυσό.

Τιπ: με το να συμπληρώνεις τις δεκα μονάδες που θέλει το κόκκινο δεντρο με τους κρεμασμένους, βγάζεις αρκετό χρυσό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντα τζόγος είναι τα items, δηλαδή RNG. Δεν άλλαξε αυτό ούτε θα αλλάξει ποτέ. Αλλά να είσαι 100 και να μένεις χωρίς gold με 2-3 rerolls παραπάει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To gold, τα Gems και τα sockets ειναι καλυτερα που ειναι με το σταγονομετρο.
Πριν ειχες τοσα πολλα σε ολα που δεν σε ενοιαζε ηταν αδιαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να παιξω frost scorecerer και βλεπω οτι παιζει παλιο build με ice shards αλλα και με frozen orbs

 

Τι να διαλεξω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, imr είπε

Θελω να παιξω frost scorecerer και βλεπω οτι παιζει παλιο build με ice shards αλλα και με frozen orbs

 

Τι να διαλεξω?

frozen orbs παιζω εγω και ειναι τρομερο! Εχω παιξει και παλια με το Ice Shards, το Frozen μου φαινεται ανωτερο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, GBorb είπε

35€ το παιχνιδι τωρα
Το τσιμπησα και κατεβαζω

Δεν εχω διαβασει τιποτα, δεν εχω ακουσει τιποτα, θα το πιασω απο την αρχη και οπου με παει.

Casual gamer (εχουμε και παιδι που θελει αρκετο χρονο, και φυσικα η γυναικαρα μου το ιδιο)

image.png.27cfed7523eea027a24dcfdc12bb8fdd.png

 

Σε 2 μερες θα κατεβει. Γαμω το ιντερνετ μου

Βάλε ακουστικά όταν παίξεις το campaign.Τα cutscenes,το voice acting και η μουσική δεν υπάρχουν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά το χθεσινό update τα σπάσανε πάλι όλα. Και δεν είναι θέμα συνωστισμού λόγω ΠΣΚ. Random Crash to Desktop, ανοίγεις κλείνεις inventory, map, tp σε νέα περιοχή και κάνει τριάντα ώρες να τα φορτώσει αν δε κρασάρει.

Μάλιστα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, greekfragma είπε

Μετά το χθεσινό update τα σπάσανε πάλι όλα. Και δεν είναι θέμα συνωστισμού λόγω ΠΣΚ. Random Crash to Desktop, ανοίγεις κλείνεις inventory, map, tp σε νέα περιοχή και κάνει τριάντα ώρες να τα φορτώσει αν δε κρασάρει.

Μάλιστα....

Θα παω να κανω τα living steel στο Boss να τα εχω ετοιμα για Duriel , αν θες να ερθεις για drops.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, greekfragma είπε

Μετά το χθεσινό update τα σπάσανε πάλι όλα. Και δεν είναι θέμα συνωστισμού λόγω ΠΣΚ. Random Crash to Desktop, ανοίγεις κλείνεις inventory, map, tp σε νέα περιοχή και κάνει τριάντα ώρες να τα φορτώσει αν δε κρασάρει.

Μάλιστα....

Τι ωρα εγινε χθες το update; Δεν ειχα προβλημα μεχρι τις 12 που επαιζα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 minutes ago, BlurayMoviesGreece said:

Θα παω να κανω τα living steel στο Boss να τα εχω ετοιμα για Duriel , αν θες να ερθεις για drops.

 

θενκς αλλά μπήκα λίγο helltide και τρώω ψόφους και δεν έχει νόημα ειναι unplayable. εχω crashes ανα 3-5 λεπτα. με το που πάει να φορτώσει κάποιο resource που το ζητάει από το server (inventory-switch area) απλά freeze 5-10sec και rip.

Just now, Αλεξανδρος A.92 said:

Τι ωρα εγινε χθες το update; Δεν ειχα προβλημα μεχρι τις 12 που επαιζα. 

νομίζω φόρτωσε ένα patch γύρω στα 1.4gb μετά το μεσημέρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, greekfragma είπε

 

θενκς αλλά μπήκα λίγο helltide και τρώω ψόφους και δεν έχει νόημα ειναι unplayable. εχω crashes ανα 3-5 λεπτα. με το που πάει να φορτώσει κάποιο resource που το ζητάει από το server (inventory-switch area) απλά freeze 5-10sec και rip.

νομίζω φόρτωσε ένα patch γύρω στα 1.4gb μετά το μεσημέρι

Kανε ενα file check(scan and repair) απο το Launcher και ενα Restart το pc.
Δεν ειχα κανενα θεμα ουτε εχτες ουτε τωρα.

Επεξ/σία από BlurayMoviesGreece
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, greekfragma είπε

Μετά το χθεσινό update τα σπάσανε πάλι όλα. Και δεν είναι θέμα συνωστισμού λόγω ΠΣΚ. Random Crash to Desktop, ανοίγεις κλείνεις inventory, map, tp σε νέα περιοχή και κάνει τριάντα ώρες να τα φορτώσει αν δε κρασάρει.

Μάλιστα....

Φτιάξε το pc σου. Το παιχνίδι τρέχει νερό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xtrmsnpr είπε

Το παιχνίδι τρέχει νερό.

Νερο δεν ξερω αν τρεχει αλλα δεν crashαρει. Εμενα καθε μιση ωρα - μια ωρα μου κανει ενα μεγαλο freeze ανοιγοντας το inv ή το season (U). Κολλαει για 5-10sec και μετα συνεχιζει κανονικα σαν να μην εγινε τιποτα. Αλλα συμβαίνει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...