Προς το περιεχόμενο

Diablo IV [PC] V2


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είπα να το πιάσω και εγώ αφού λίγο πολύ έκανα skip/rq την προηγούμενη season με τα traps και τις μακακίες... Ναι πλέον το παιχνίδι είναι απίστευτα πιο simple/προσβάσιμο από πλευράς materials και aspects, αλλά αυτό δεν είναι κακό πράγμα για τους περισσότερους που είμαστε casuals.🤣
Έφτιαξα μια hydra/firewall sorc στη πρώτη μέρα πήγα Nightmare (έβγαλα το capstone στο 35 νομίζω). Τώρα που είμαι στο ~50 με full sacred gear θα πάω σιγά σιγά να βγάλω και το δεύτερο capstone. Σαν vibe μου θυμίζει την δεύτερη season που εντάξει είχες τις green zone hunting areas αντί για τα helltides και ήταν η μόνη season που 100ρισα κάποιον.

Και κάτι άσχετο. Κάτι έχουν πειράξει με το direct storage κλπ. Στον nvme τα freezes που είχα παλιά όταν έκανα tp σε towns εξαφανίστηκαν, αλλά για κάποιο λόγο μετά από 2-3 ώρες πετάει error κρασάρει και μάλιστα κάνει reset τον δίσκο και πρέπει να κάνεις restart το σύστημα για να τον ξαναδεί. Και από ότι είδα έχουν και άλλοι παρόμοια προβλήματα με διαφορετικά configurations και μηχανήματα. Αν το βάλω στον sata ssd, δεν έχω crashes, αλλά συνεχίζει να έχει τα freezes στα tp που είχε από day 1...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Thresh είπε

Outdated builds, δοκίμασε maxxroll/mobalytics/d4builds

d4builds it is then!

 

2 ώρες πριν, tsofras είπε

Έλα μόλις έφαγα butcher ως lvl32 άνετα , δεν έχει ξαναγίνει αυτό

Πολύ op ο necro όντως

καλέ χθες που έπαιζα και το έλεγα στη παρέα μου, που το παράτησε και δεν ασχολείται με το d4, ότι νιώθω πολύ OP με τον necro! Μου πουλούσαν μούρη πέρσι όταν δυσκολευόμουν  με τον barbarian, τώρα κατάλαβα γιατί :P 

 

--------------------------

btw την clan την δουλεύετε καθόλου; ή θα μπαίνω και θα λέω hello στον αέρα; :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

d4builds it is then!

 

καλέ χθες που έπαιζα και το έλεγα στη παρέα μου, που το παράτησε και δεν ασχολείται με το d4, ότι νιώθω πολύ OP με τον necro! Μου πουλούσαν μούρη πέρσι όταν δυσκολευόμουν  με τον barbarian, τώρα κατάλαβα γιατί :P 

 

--------------------------

btw την clan την δουλεύετε καθόλου; ή θα μπαίνω και θα λέω hello στον αέρα; :D 

Βασικά είναι τόσο OP (τουλάχιστον στο leveling ) που ήδη βαριέμαι . Απλά περνάς και τα σαρώνουν όλα τα minions και λουτάρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsofras είπε

Βασικά είναι τόσο OP (τουλάχιστον στο leveling ) που ήδη βαριέμαι . Απλά περνάς και τα σαρώνουν όλα τα minions και λουτάρεις

Ναι έτσι τον νιώθω και εγώ, αλλά χωρίς να το βαριέμαι.

Το παιχνίδι ωστόσο έχει γίνει πιο διασκεδαστικό από πριν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία σεζόν.Στα 53 άνοιξα torment και στα 60 έριξα solo Varshan και Grigoire και πήρα τα πρώτα 925 uniques.Πλέον δεν είναι βαρετό το lvl up γιατί ξεκινάς από νωρίς να βρίσκεις gear και δε περιμένεις να πιάσεις τα 100 για να αποκτήσει νόημα.Ειδικά αν έχεις τελειώσει σε προηγούμενη σεζόν το campaign.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35€ το παιχνιδι τωρα
Το τσιμπησα και κατεβαζω

Δεν εχω διαβασει τιποτα, δεν εχω ακουσει τιποτα, θα το πιασω απο την αρχη και οπου με παει.

Casual gamer (εχουμε και παιδι που θελει αρκετο χρονο, και φυσικα η γυναικαρα μου το ιδιο)

image.png.27cfed7523eea027a24dcfdc12bb8fdd.png

 

Σε 2 μερες θα κατεβει. Γαμω το ιντερνετ μου

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, GBorb είπε

35€ το παιχνιδι τωρα
Το τσιμπησα και κατεβαζω

Δεν εχω διαβασει τιποτα, δεν εχω ακουσει τιποτα, θα το πιασω απο την αρχη και οπου με παει.

Casual gamer (εχουμε και παιδι που θελει αρκετο χρονο, και φυσικα η γυναικαρα μου το ιδιο)

image.png.27cfed7523eea027a24dcfdc12bb8fdd.png

 

Σε 2 μερες θα κατεβει. Γαμω το ιντερνετ μου

Welcome! Την καλύτερη δουλειά έκανες!
Αν έχεις data και LTE ή 5g βάλε να δώσεις ιντερνετ από το κινητό σου!

Ξεκίνησα και εγώ με necro!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, dimitriskougou είπε

Welcome! Την καλύτερη δουλειά έκανες!
Αν έχεις data και LTE ή 5g βάλε να δώσεις ιντερνετ από το κινητό σου!

Ξεκίνησα και εγώ με necro!

thank you

Δεν εχει wifi ο υπολογιστης. Ασε που εδω που ειμαι δεν πιανει 5g

* Necro & Monk επαιζα παντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν μαζεύεται με τίποτα το gold και τα sparks για upgrade στα items..Το respec κοστίζει πολύ. Έκαναν γελοίο το XP και όλα τα άλλα δύσκολα.

 

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά όντως το level πηγαίνει αέρα. 

Είχα παίξει μόνο eternal στην αρχή έναν barb. 

Τώρα έφτιαξα έναν frost mage και μονο με he'lltides ανεβαίνει για πλακα. 

Έχει γίνει πολύ καλύτερο το παιχνίδι κρίμα που δεν τκ είχαν έτσι από την αρχη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
11 hours ago, GBorb said:

Σε 2 μερες θα κατεβει. Γαμω το ιντερνετ μου

300Mbps και κατέβασα το 1.4 patch  των 6.6GB στα σχεδόν 60 λεπτά. Έβλεπα ταχύτητες ISDN, σε KB/sec...μια χαρά είσαι με MB/sec 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζει κανεις Frozen orbit; Ειναι αρκετα σπασμενο...Πιο πολυ και απο Ball Lightning μου φαινεται. 

Ισως ειναι ο πρωτος char που περναω το Cupstone για T4 χωρις θανατο στον Elias στα 55lvl. Δεν προλαβα να φαω καν τα minion που βγαζει πηγα ευθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...