Προς το περιεχόμενο

Το TikTok προσθέτει υποστήριξη για απλές αναρτήσεις κειμένου


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 minutes ago, silenoz66 said:

Και ο Καθημερινή Φυσική πλέον δειχνει τον εαυτο του ενω παλια εκανε μονο σκετς,

Ρε φίλε έχεις μπει στην λίστα μου και την είδες? Aναφέρεις όλα τα ονόματα που έχω μπλοκάρει δηλαδή!!! :D

Επεξ/σία από Diavolos666
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, Diavolos666 said:

Ρε φίλε έχεις μπει στην λίστα μου, αναφέρεις όλα τα ονόματα που έχω μπλοκάρει δηλαδή!!! :D

Εσυ όπως το πας θα με κάνεις να φτιάξω λίστα για να σε βάλω πρώτον.

Ημαρτοννννννννν, πόσο αντίθετοι παίζει να ειμαστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 minutes ago, silenoz66 said:

Εσυ όπως το πας θα με κάνεις να φτιάξω λίστα για να σε βάλω πρώτον.

Ημαρτοννννννννν, πόσο αντίθετοι παίζει να ειμαστε...

Εννοώ ότι έχεις μπει στην λίστα μου και την έχεις δει και μου αναφέρεις όλα τα ονόματα που βλέπεις ένα ένα, όχι ότι μπήκες ο ίδιος.

Λάθος διατύπωση έκανα. 🫠

Επεξ/σία από Diavolos666
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Diavolos666 said:

Εννοώ ότι έχεις μπει στην λίστα μου και την έχεις δει και μου αναφέρεις όλα τα ονόματα που βλέπεις ένα ένα, όχι ότι μπήκες ο ίδιος.

αααα σε παρεξήγησα :D 

Ουτως ή αλλως για πλάκα το εξέλαβα οποτε Np!!

10 minutes ago, Diavolos666 said:

Εννοώ ότι έχεις μπει στην λίστα μου και την έχεις δει και μου αναφέρεις όλα τα ονόματα που βλέπεις ένα ένα, όχι ότι μπήκες ο ίδιος.

Λάθος διατύπωση έκανα. 🫠

Να σου πω έχω μια απορία,
πες μου οτι εχεις και τον Astronio στην λιστα σου να με αποτελειώσεις τελείως..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφεντικά και δούλοι σκ@τ@ γενήκαμ' ούλοι..

(μετά τα λειτουργικά που έχουν αρχίσει και μοιάζουν ανατριχιαστικά μεταξύ τους, η νόσος πλέον μεταδίδεται με γοργούς ρυθμούς και στα κοινωνικά δίκτυα.. περίμενα το tik-tok να μη ζηλέψει κανέναν και να παραμείνει tik-tok..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, Diavolos666 said:

Άλλο κοινό έχει το tiktok, δεν νομίζω ότι κάποιος θα ασχοληθεί με posts κειμένου, η πλατφόρμα τους έχει εδραιωθεί ως μέρος για αστεία βίντεο ή κριντζ καταστάσεις, τα ανοιχτά posts κειμένου στυλ twitter είναι για πιο σοβαρές καταστάσεις, είναι για συζήτηση κυρίως  και σχολιασμό.

Τώρα που όλες οι πλατφόρμες προσπαθούν να κάνουν all-in-one, το twitter θα έπρεπε κι αυτό να αρχίσει να κάνει section με μικρά βίντεο, ήδη μπορέις να βάλεις βίντεο σε post αλλά δεν θα χαλούσε να έχει ένα tab μόνο για mini videos. Πιο εύκολα θα έβλεπε ένας που έχει twitter τα shorts του twitter, παρά ένας τικτοκερ να ασχοληθεί με κείμενο.

Φυσικά θα δούμε πως θα πάει κι αυτό. Μην κάνουμε προβλέψεις, απλά δεν μπορώ να φανταστώ 10-χρονα να κάνουν δημοσιεύσεις κειμένου στυλ twitter μέσα στο τικτοκ. Ούτε τις κυρίες άνω των 50 που ανακάλυψαν τα φίλτρα για βίντεο και ανεβάζουν βίντεο lip-syncing με πεταλούδες γύρω από το κεφάλι τους και ψεύτικο μακιγιάζ να κάνουν τε΄τοιες αναρτήσεις.

Το κοινό δεν είναι δεκάχρονα πια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 minutes ago, midimod said:

Το κοινό δεν είναι δεκάχρονα πια...

Ναι αλλά κάποιοι έχουν ακόμα μυαλό δεκάχρονου εκεί μέσα. Πλάκα κάνω.

Είναι σαν να λέμε ότι το youtube θα έχει και posts κειμένου πλέον, αποτυχία θα είναι

Το να πας από εφαρμογή κειμένου όπως το twitter και να προσθέσεις και την λειτουργία βίντεο ή streaming κτλ είναι κάτι που μπορεί να πετύχει, το ανάποδο πιο δύσκολα.

Αυτές οι πλατφόρμες είναι ψυχαγωγικές, το κείμενο συνήθως είναι για συζητήσεις ή για νέα/ειδήσεις.

Επεξ/σία από Diavolos666
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...