Προς το περιεχόμενο

Remnant II [PC]


enable_your_mind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, optimus prime said:

Εγω ημουν τυχερος,δεν συναντησα προβλημα εκει.

Αλλα μου αλλαξε τα πρεκια μεχρι να το καταφερω..

Τωρα μπαινω σε κοσμο αλλου παιχτη για να το τελειωσω και ακομα ξυλο πεφτει.. Δεν με βλεπω να το βγαζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω θυμαμαι για να τα καταφερω ειχα παει και αγορασα ενα consumable απο τον παππου η την γιατρινα στο ward οπου σου κανει regen την ζωη γρηγορα για 1 ωρα..

 

Επεξ/σία από optimus prime
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, optimus prime είπε

Εγω θυμαμαι για να τα καταφερω ειχα παει και αγορασα ενα consumable απο τον παππου η την γιατρινα στο ward οπου σου κανει regen την ζωη γρηγορα για 1 ωρα..

 

Ναι καλά χωρίς αυτά δεν έβγαινε με τίποτα στο dream phase.🤣

Το bug ήταν αν θυμάμαι ότι αφού σκότωνες τα elite στη dream phase δε σε μετέφερε πάλι πίσω στην κανονική phase με το boss να είναι vulnerable (όπως θα έπρεπε) και το fight συνέχιζε για πάντα...

Και δεν ήταν θέμα με τις κόπιες κλπ γιατί μου το έκανε και στην EGS version με έναν char που έπαιξα coop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά απλά το detailed shadow που ηταν κλειδωμενο στο On, δωσανε την δυνατοτητα να το απενεργοποιησεις αν θες.. για αυτο ανεβηκαν τα fps, ειναι χαμηλοτερη η ποιοτητα της σκιας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δυσκολο το παιχνίδι... περιεργο αλλά έχει ένα γουστο...αυτό με τους κόσμους μπερδευει λιγο

νιώθω εγκλωβισμένος ομως ... ενω κερδισα το 1ο boss (στους υπονόμους) μετά δεν ήξερα τι να κανω που να παω...εκανα restart (τσάμπα νομίζω) και με εβγαλε καπου ακομα πιο δύσκολα (huntress με το αλογο με κερατα;)

Επεξ/σία από sstav
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελει υπομονη στην αρχη για να μπεις στο κλιμα.. Να εχεις ανοιχτο το on line μπας και σου ερθουν και αλλοι παιχτες.. Εκει ειναι πιο στρωτο.. Ειναι υπεροχο αυτο που εχουν κανει με τους κοσμους παντως..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Potato Preset κυριοι για οσους δυσκολευονται...

Added a lower Graphics Quality Preset named “Potato”.
DEV NOTE: The Potato preset allows for low end systems to more aggressively disable expensive rendering features. Helping them achieve higher frame rates and smoother gameplay.

https://steamcommunity.com/app/1282100/discussions/1/3820796493684911093/?snr=

 

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορείς να παίξεις αν είσαι μοναχική ψυχή είναι είναι μόνο co-op; Έχει single player mode; Και πρέπει να έχεις παίξεις και το πρώτο για να καταλάβεις τι γίνεται ή δεν χρειάζεται;

Επεξ/σία από just_a_dude
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
57 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

Μπορείς να παίξεις αν είσαι μοναχική ψυχή είναι είναι μόνο co-op; Έχει single player mode; Και πρέπει να έχεις παίξεις και το πρώτο για να καταλάβεις τι γίνεται ή δεν χρειάζεται;

Έχει single player κανονικό. Είχα παίξει πολύ λίγο από το πρώτο και οκ, έπιασα τι παίζει γενικά στο στόρυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παιχνίδια είναι κατηγορίας Borderlands. Παίζονται και solo, αλλά σε co op υπάρχει παραπάνω χαβαλές.

Από story, δεν λέει και πολλά γενικά, ψιλο αδιάφορο το λές.

Ολο το ζουμι, οπως και στα borderlands πλέον, ειναι κυρίως το gameplay/combat.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Το θέμα είναι θα έχει cross play και με το GP? Με το EGS έχει, αλλά το matchmaking είναι γενικά πολύ προβληματικό από την εμπειρία μου σε αυτό το game και κρίμα γιατί έχει πιο πολύ πλάκα το coop ειδικά στις ανώτερες δυσκολίες από το solo imo. Survivor και Veteran είναι σχετικά αστείες από ένα σημείο και μετά μόλις κατασταλάξεις σε σωστό build.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...