Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC Black 29.95€ Κωτσοβολος


Rattlehead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τίμιο activity tracker με nfc αλλά  υποστηρίζει μόνο alpha bank προς το παρόν για όποιον το θέλει για αυτή τη δουλειά.

Edit: σύμφωνα με σχόλιο του @kont

"Μπορεί να πάρει οποιοδήποτε κάρτα αρκεί να ανοίξετε λογαριασμό στην curve, μετά περνάτε εκεί μέχρι 2 κάρτες στο δωρεάν πρόγραμμα"

https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/wearables/activity-trackers/253230-activity-tracker-xiaomi-mi-band6-nfc-blk

Επόμενη τιμή 43.30€ Σκρουτζ - best price

 

Επεξ/σία από Rattlehead
  • Like 3
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορεί να πάρει οποιοδήποτε κάρτα αρκεί να ανοίξετε λογαριασμό στην curve, μετά περνάτε εκεί μέχρι 2 κάρτες στο δωρεάν πρόγραμμα και όλα καλά . Το δουλεύω πάνω από έξι μήνες

Επεξ/σία από kont
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, kont είπε

Μπορεί να πάρει οποιοδήποτε κάρτα αρκεί να ανοίξετε λογαριασμό στην curve, μετά περνάτε εκεί μέχρι 2 κάρτες στο δωρεάν πρόγραμμα και όλα καλά . Το δουλεύω πάνω από έξι μήνες

Ευχαριστώ για την ενημερωση,το έβαλα στο αρχικό post

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποψιν για οποιον τρεξει να το παρει για το nfc ενω εχει αλλο χωρις, η πληρωμη με κινητο ειναι πιο απλη σαν διαδικασια απο την πληρωμη με το band, αυτο διαβαζοντας σχολιο χρηστη. Τουτεστιν πιο πολυ για το θεαθηναι ειναι παρα πρακτικο.

Αν ειχα αναγκη band θα το επαιρνα αλλα μονο για το nfc, οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω για το κινητό, το δικό μου δεν έχει και για αυτό το πήρα, αλλά το band κατά αρχήν έχει την ευκολία ότι το έχεις πάντα πάνω σου,  ζητά κωδικό μια φορά την ημέρα ή αν αφαιρεθεί από το χέρι σου και έχει καλή ακρίβεια αρκεί να συνηθίσεις την κίνηση προς το pos. Επίσης η κάρτα της curve σου προσφέρει την ευκολία αν δεν βρει το ποσό στην πρώτη κάρτα πάει αυτόματα στην δεύτερη χωρίς εσύ να χρειάζεται να κάνεις κάτι.

Επεξ/σία από kont
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, runner69 είπε

Υποψιν για οποιον τρεξει να το παρει για το nfc ενω εχει αλλο χωρις, η πληρωμη με κινητο ειναι πιο απλη σαν διαδικασια απο την πληρωμη με το band, αυτο διαβαζοντας σχολιο χρηστη. Τουτεστιν πιο πολυ για το θεαθηναι ειναι παρα πρακτικο.

Αν ειχα αναγκη band θα το επαιρνα αλλα μονο για το nfc, οχι.

Η άθλια εφαρμογή της alpha στο κινητό,μια δούλευε και μια δεν δούλευε με το nfc.ασε που δεν περνούσε σε όλα τα τερματικά με αποτέλεσμα να πρέπει να την έχει πάντα μαζί.ειπα να δοκιμάσω το band,αν με απογοητεύσει το nfc,θα το έχω σαν απλό band.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Rattlehead είπε

Η άθλια εφαρμογή της alpha στο κινητό,μια δούλευε και μια δεν δούλευε με το nfc.ασε που δεν περνούσε σε όλα τα τερματικά με αποτέλεσμα να πρέπει να την έχει πάντα μαζί.ειπα να δοκιμάσω το band,αν με απογοητεύσει το nfc,θα το έχω σαν απλό band.

Η ίδια η alpha νομίζω σταματά να την χρησιμοποιεί πλέον. Εγώ και αρκετοί που γνωρίζω πελάτες alpha έχουμε μεταβεί εδώ και πολύ καιρό στο google pay.

  • Like 5
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μακριά. Για άλλη μια φορά ο κοτσοβολος μας κοροϊδεύει.

Το eshop το δείχνει άμεσα διαθέσιμο και μόλις το παράγγειλα στην παράγγελία το δείχνει "¨Αναμονή διαθεσιμότητας"

Ευτυχώς  αυτή την φορά το έβαλα αντικαταβολή . 

Είναι η δεύτερη φορά που σε προιόν xiaomi που μας κοροϊδεύει στους 2 μήνες. Το ίδιο είχε κάνει τον 6ο με το tablet PAd 5.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 minutes ago, telcomfreak said:

Είναι η δεύτερη φορά που σε προιόν xiaomi που μας κοροϊδεύει στους 2 μήνες. Το ίδιο είχε κάνει τον 6ο με το tablet PAd 5.

Spoiler

Τα tablet τελικά δεν τα έστειλε;;; Πωωω και ήμουν έτοιμος να παραγγείλω, και τότε, και τώρα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δουλεύει με iPhone με απλό και κατανοητό τρόπο ή πρέπει να κάνουμε επίκληση στον Τουτάτη;

Το Mi Watch μου δεν κατάφερα ποτέ να το κάνω να δουλέψει. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, filip123go είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Τα tablet τελικά δεν τα έστειλε;;; Πωωω και ήμουν έτοιμος να παραγγείλω, και τότε, και τώρα.

 

Ακύρωσε χωρίς ειδοποίηση την παραγγελία μετά απο 1 μήνα και τους έψαχνα στο τηλέφωνο 3 ημέρες για να πάρω τα χρήματα μου πίσω. Το μαγαζί είναι προς πώληση από τους ιδιοκτήτες. Μακριά !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, dtk-386 είπε

Η ίδια η alpha νομίζω σταματά να την χρησιμοποιεί πλέον. Εγώ και αρκετοί που γνωρίζω πελάτες alpha έχουμε μεταβεί εδώ και πολύ καιρό στο google pay.

απο τον σεπτεμβριο σταματα η εφαρμογη της αλφα 

ελαβα μηνυμα - μονο στο google pay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, paularas είπε

2 παραγγελίες εχθες. πρωτη 20:50, 2η 21:00. 1η παραγγελια μου ήρθε πριν 40 λεπτά στον χώρο μου. 2η παραγγελία ακόμα την ψάχνουνε

Τυχερέ !!!!

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...