Προς το περιεχόμενο

Διαφημίσεις και συνδρομές έρχονται στα μελλοντικά προιόντα της LG


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό είναι το μέλλον που δυστυχώς οραματίζεται το κάθε brand. Να σε έχει στην πιπ..εεεε συνδρομή χαχα τι λέω.

Είναι που είναι γτπ το WebOs πχ στις LG Smart TV, αν έχει και ads στο μέλλον, καλά θα πάει αυτό. Κρίμα γιατί με τις CX και C1 την εκτίμησα πολύ την LG.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Alex21121988 είπε

Αυτό είναι το μέλλον που δυστυχώς οραματίζεται το κάθε brand. Να σε έχει στην πιπ..εεεε συνδρομή χαχα τι λέω.

Είναι που είναι γτπ το WebOs πχ στις LG Smart TV, αν έχει και ads στο μέλλον, καλά θα πάει αυτό. Κρίμα γιατί με τις CX και C1 την εκτίμησα πολύ την LG.

Δεν θα χορτάσουν λεφτά αυτό ξέρω εγώ. Από παντού κυριολεκτικά προσπαθούν να μας τα περνουν όταν καταλάβουν ότι η σταδιακή φτωχό ποίηση του κόσμου θα τους ελαττώσει πανωλεθρικα τα έσοδα θα είναι αργά. Πάντα θα υπάρχει το 0.1% που θα αγοράζει και 1 εκατομμύριο να πάνε ένα κινητό μια τηλεόραση κτλ το άλλο 99.9% όμως που θα γονατίσει θα τους ρίξει τα κέρδη σε ασύμφορο οικονομικο τζίρο και πολλές εταιρείες θα κλείσουν. Να δω τι θα τα κάνουν τα υπερκέρδη τους μετά. 

 

Κοιτάξτε διαφημίσεις και κομμένους trackers να δείτε που φτάσαμε μέσω adguard premium που έχω στο κινητό. Στον υπολογιστή unblock origin και sponsored block για YouTube και έχω κόψει το youtube της τηλεόρασης παίζω με το android box της cosmote tv που έχω και πέρασμα vanced οπότε τέλος και από εκεί διαφημίσεις. Δεν υπάρχει άλλη λύση με αυτούς που μπλέξαμε. 

 

Screenshot_2023-07-16-21-27-26-627_com.adguard.android.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, Alex21121988 said:

Αυτό είναι το μέλλον που δυστυχώς οραματίζεται το κάθε brand. Να σε έχει στην πιπ..εεεε συνδρομή χαχα τι λέω.

Είναι που είναι γτπ το WebOs πχ στις LG Smart TV, αν έχει και ads στο μέλλον, καλά θα πάει αυτό. Κρίμα γιατί με τις CX και C1 την εκτίμησα πολύ την LG.

Tbh 1000 φορές WebOS από ανδροιδές..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην LG tv μου ειχε παρει Update και πανω στις εκλογες με ειχε σπαμαρει με ΝΔ .

Δεν ξερω που να βρω προηγουμενη εκδοση να βαλω γιατι εκτος αυτου εγινε  και ποιο αργη .

SΟΝΥ ΓΑΡΓΑΛ-ΙΕΣΑΙ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...