Προς το περιεχόμενο

Διαφημίσεις και συνδρομές έρχονται στα μελλοντικά προιόντα της LG


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρε τι σκέφτηκαν πάλι οι αλήτες.!!! Όλα αυτά γίνονται για το καλό μας μην ανησυχείτε.😂😂 Θα μας κάνουν να αναπολούμε τις CRT τηλεοράσεις, τότε που επέλεγες τηλεόραση μόνο για την ποιότητα της εικόνας και για τίποτε άλλο. Αν δεν συνετιστουμε θα μας κλειδώνουν τις τηλεοράσεις ικανούς τους έχω. Όλα τα λεφτά είναι το λογισμικό και θα το εκμεταλλευτούν μέχρι εκεί που δεν πάει για να έχουν και άλλα κέρδη.!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Φαίνεται ότι τελικά το μέλλον είναι αυτό γενικότερα. Πέρα από YouTube και Netflix που συζητάμε τώρα, θα παίζουν διαφημίσεις και συνδρομές και σε υπηρεσίες που ακόμα δεν μας πάει το μυαλό. Θα λέμε σε επόμενες γενιές ότι ζούσαμε χωρίς συνδρομές και δεν θα μας πιστεύουν

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω μια διαφήμιση, όπου ένα προϊόν που με ενδιαφέρει παίζει μια διαφήμιση όπου μέσα σε αυτήν εμφανίζεται το προϊόν που με ενδιαφέρει να παίζει στη διαφήμιση.

Όλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Όταν λέγαμε : το προϊόν είναι ο ίδιος ο άνθρωπος, στην "νέα εποχή" - ορισμένοι - θιασώτες και λάτρεις ανωνύμων εταιρειών γάβγιζαν υπέρ της μιας ή της άλλης μάρκας.

 

Καλοχώνευτα τώρα τα ...άλματα προς τα εμπρός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Demolition man έχουμε γίνει,θυμάμαι μία σκηνή που τραγούδαγαν διαφημιστικά γιατί μόνο αυτά είχαν.

Κάπου θα σκάσει όλο αυτό με τις διαφημίσεις,έχει χρόνια μπροστά του αλλά θα σκάσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα η Amazon ήδη έχει δείξει το δρόμο εδώ και πάνω από δεκαετία με το Kindle. 

Για όσους δεν γνωρίζουν υπάρχουν 2 εκδόσεις προς πώληση, ιδιες ακριβώς τεχνικά. Μια σε κανονική τιμή πχ 100€ κ μια σε πιο φτηνή στα 80€ που σου έχει ως Screensaver διαφήμιση. Αν δε σε χαλάει παίρνεις αυτήν με το Screensaver διαφήμιση, κ εγω αυτό έκανα, όταν θέλω να ανοίξω βιβλίο δεν με περιορίζει, μόνο στο ότι δεν έχω το δικής μου επιλογής Screensaver, τρίχες δλδ. Αν πάλι θες να μην το βλέπεις κ στη σπάει, πληρώνεις μετά την αγορά τη διαφορά κ φεύγει η διαφήμιση. Σημειωτέον ότι η διαφήμιση δεν είναι για μασαζοκαλσον κ τσιγάρα αλλά για κάποιο βιβλίο πχ από το Amazon με βάση αυτά που έχεις στο library σου ή κάποια προσφορά. 

Αν βάλει δλδ η LG τηλεόραση με Screensaver διαφήμιση με έκπτωση 100-150€, πιστεύετε ότι θα κολλήσουν πολλοί από εδώ στο να πουν όχι; Δε νομίζω. 

Είναι απλά θέμα καλού σχεδιασμού κ balancing του τι χάνεις, τι κερδίζεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

when smart things is a hype...

that ppl buy....

i made my tv smart by ading an HTPC, or even Android tv box.

From not smart, to smarter than smart

με μια πιο αφηρημένη ενοια της λέξης smart 😶

Επεξ/σία από charis_k
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 minutes ago, klaftop said:

με την μηνιαια συνδρομή θα μπορειτε να εχετε και παγακια στο ψηγειο

Τα ψυγεία θα είναι όπως τα αμάξια της BMW, θα αγοράζεις ψυγείο και αν δώσεις και μηνιαία συνδρομή θα ξεκλειδώνει και την ικανότητα να κάνει παγάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ζήτημα είναι ότι παίρνουν αποφάσεις για εμάς χωρίς αυτές να ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα και στις ανάγκες μας.

Αναφορά σε κείμενο

Θα δημιουργήσουμε μια ολοκαίνουργια LG, επαναπροσδιορίζοντας τον τρόπο με τον οποίο εργαζόμαστε και επικοινωνούμε προς την κατεύθυνση αυτού του στόχου.

Ο κόσμος των εταιριών-μεγαθηρίων γέμισε τρόμπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...