Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν φωτογραφίες ενός πρωτότυπου του Pixel 8 Pro της Google


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, kostasfalcon είπε

Καλά.... Πάνε να δεις κανένα s23 ultra και έλα να τα ξαναπούμε...

 

Γιατί, έχει διαφορετικό UI από το απλό S23;

Α, ξέχασα επίσης να ζητήσω συγγνώμη που δεν μου αρέσουν οι παντόφλες 6,8 ιντσών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Waiss είπε

Το πήραμε και γυρίσαμε πίσω σε μία εβδομάδα 😋

Απο σένα δεν περίμενα κάποια άλλη απάντηση 😅

5 ώρες πριν, Bil79 είπε

Γιατί, έχει διαφορετικό UI από το απλό S23;

Α, ξέχασα επίσης να ζητήσω συγγνώμη που δεν μου αρέσουν οι παντόφλες 6,8 ιντσών...

Θύμισε μου λίγο το pixel 8 pro ποσό ιντσών θα είναι ?

Γιατί αυτό είναι το θέμα μας όχι το απλό s23…. Αλλά μια που αναφέρεσαι το UI Φυσικά και είναι το ίδιο, τα specs αλλάζουν 

Επεξ/σία από kostasfalcon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Waiss είπε

Είναι η αλήθεια όμως, όσο κι αν πονάει.

Η δική σου αλήθεια…. Αμφιβάλω  καν αν όντως το πήρες, Επειδή όμως εγώ Είμαι κάτοχος από τον Μάρτιο έχω να πω τα καλύτερα….

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 minutes ago, kostasfalcon said:

Η δική σου αλήθεια…. Αμφιβάλω  καν αν όντως το πήρες, Επειδή όμως εγώ Είμαι κάτοχος από τον Μάρτιο έχω να πω τα καλύτερα….

image.jpeg.ff569a3b869621ac73904814e86a395a.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, Waiss είπε

image.jpeg.ff569a3b869621ac73904814e86a395a.jpeg

Καταρχήν εσύ έχεις πιξελς συσκευές…. Μας έχεις πρήξει με δαύτες… Κατά δεύτερον μπορώ να βρω άπειρες τέτοιες φωτός στο ίντερνετ Και κατά τρίτον για ποιο λόγο πήρες Samsung που δε γουστάρεις καθόλου… Γιατί για να μπεις στη διαδικασία να το αγοράσεις σημαίνει ότι την έψαξες τη δουλειά Εκτός κι αν σου αρέσει να σκορπάς τα λεφτά σου ή Κάνεις επιπόλαιες αγορές…. Εσύ ο γνώστης της τεχνολογίας παράξενο 😂

Επεξ/σία από kostasfalcon
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε...βρε πως αλλάζουν οι καιροί.....

Τα προηγούμενα χρόνια υπήρχε ένας κάτοχος - υποστηρικτής των poco-yoco-choco phone της xiaomi κοροιδεύοντας τους κατόχους samsung s series συσκευών σε διάφορα forum (myphone etc).

 

Που να βρίσκεται αυτή η ψυχή άραγε......;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, kostasfalcon said:

Καταρχήν εσύ έχεις πιξελς συσκευές…. Μας έχεις πρήξει με δαύτες… Κατά δεύτερον μπορώ να βρω άπειρες τέτοιες φωτός στο ίντερνετ Και κατά τρίτον για ποιο λόγο πήρες Samsung που δε γουστάρεις καθόλου… Γιατί για να μπεις στη διαδικασία να το αγοράσεις σημαίνει ότι την έψαξες στη δουλειά Εκτός κι αν σου αρέσει να σκορπάς τα λεφτά σου ή Κάνεις επιπόλαιες αγορές…. Εσύ ο γνώστης της τεχνολογίας παράξενο 😂

Τρικυμία.

Just now, giorgosaero said:

Βρε...βρε πως αλλάζουν οι καιροί.....

Τα προηγούμενα χρόνια υπήρχε ένας κάτοχος - υποστηρικτής των poco-yoco-choco phone της xiaomi κοροιδεύοντας τους κατόχους samsung s series συσκευών σε διάφορα forum (myphone etc).

 

Που να βρίσκεται αυτή η ψυχή άραγε......;

Και να προσθέσω πως ήταν οι καλύτερες συσκευές και στον συγκεκριμένο υποστηρικτή, όλα δούλευαν απροβλημάτιστα 😆

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Waiss είπε

Τρικυμία.

Και να προσθέσω πως ήταν οι καλύτερες συσκευές και στον συγκεκριμένο υποστηρικτή, όλα δούλευαν απροβλημάτιστα 😆

Όσο με βόλευαν έλεγα το θετικά που έλεγα, Καμιά εταιρεία δεν έχω παντρευτεί, Είχα αγοράσει το Galaxy note II Από την μέρα σχεδόν που βγήκε και το κράτησα αρκετά χρόνια, Όπως είχα και το s10 lite Καθώς και το s21fe…. Γι’ αυτα βλέπω κάνεις γαργάρα!

Εφόσον λοιπόν με παρακολουθείς μπες μέσα στο θρεντ που Πόκο Στο γνωστό διπλανό site Και δες τι κράξιμο του έχω ρίξει Ακόμη και όταν ήμουν κάτοχος πριν το δώσω. 

Επεξ/σία από kostasfalcon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, kostasfalcon said:

Όσο με βόλευαν έλεγα το θετικά που έλεγα, Καμιά εταιρεία δεν έχω παντρευτεί, Είχα αγοράσει το Galaxy note II Από την μέρα σχεδόν που βγήκε και το κράτησα αρκετά χρόνια, Όπως είχα και το s10 lite Καθώς και το s21fe…. Γι’ αυτα βλέπω κάνεις γαργάρα!

Mόνο τα θετικά όμως 😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, kostasfalcon said:

 

Εφόσον λοιπόν με παρακολουθείς μπες μέσα στο θρεντ που Πόκο Στο γνωστό διπλανό site Και δες τι κράξιμο του έχω ρίξει Ακόμη και όταν ήμουν κάτοχος πριν το δώσω. 

Αφού είχες γίνει εδώ ρεζίλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Waiss είπε

Αφού είχες γίνει εδώ ρεζίλι.

Απάντηση με επιχειρήματα!

Η πορεία μου και εδώ μέσα και στο άλλο site είναι μακρόχρονη, Έχω βοηθήσει πολύ κόσμο Με διάφορες απαντήσεις, Και έχω βοηθήσει και στην οργάνωση meeting στην Θεσσαλονίκη στο διπλανό site…

Ερχοταν μέλη του διπλανού site στο κατάστημα όταν δούλευα πωλητής  στην wind και τους περνούσα τότε τις ρυθμίσεις για να έχουν απεριόριστο internet μέσω wind plus non stop…τότε  που το ίντερνετ ήταν πανάκριβο

Έχεις δίκιο έχω γίνει ρεζίλι

Επεξ/σία από kostasfalcon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, kostasfalcon said:

Απάντηση με επιχειρήματα!

Η πορεία μου και εδώ μέσα και στο άλλο site είναι μακρόχρονη, Έχω βοηθήσει πολύ κόσμο Με διάφορες απαντήσεις, Και έχω βοηθήσει και στην οργάνωση meeting στην Θεσσαλονίκη στο διπλανό site…

Έχεις δίκιο έχω γίνει ρεζίλι

Κωστάκη, δεν μας ενδιαφέρει το s23 Ultra σου ούτε το παρελθόν σου με τα Poco σου. Αν έχεις κάποια εμπεριστατωμένη άποψη από Google Pixel πέραν του "άθλιου και γυμνού UI" που είναι γούστο σου, μοιράσου την μαζί μας. Εγώ αντίθετα μπορώ να σου γράψω μια πρόχειρη λίστα τι με κερδίζει στο ένα και τι δεν μου ταιριάζει στο άλλο. Αλλά επειδή με τοξικούς λογαριασμούς, που προσπαθούν να προκαλέσουν ανεπιτυχώς κι έχουν εκτεθεί κάμποσες φορές με τα γραπτά τους, θα ήταν μια προσπάθεια χωρίς ουσία.

Ελπίζω στην Θεσσαλονίκη να έχουν αναγνωρίσει το φιλανθρωπικό σου έργο και τις τιτάνιες βοήθειες που έδωσες 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Waiss είπε

Κωστάκη, δεν μας ενδιαφέρει το s23 Ultra σου ούτε το παρελθόν σου με τα Poco σου. Αν έχεις κάποια εμπεριστατωμένη άποψη από Google Pixel πέραν του "άθλιου και γυμνού UI" που είναι γούστο σου, μοιράσου την μαζί μας. Εγώ αντίθετα μπορώ να σου γράψω μια πρόχειρη λίστα τι με κερδίζει στο ένα και τι δεν μου ταιριάζει στο άλλο. Αλλά επειδή με τοξικούς λογαριασμούς, που προσπαθούν να προκαλέσουν ανεπιτυχώς κι έχουν εκτεθεί κάμποσες φορές με τα γραπτά τους, θα ήταν μια προσπάθεια χωρίς ουσία.

Ελπίζω στην Θεσσαλονίκη να έχουν αναγνωρίσει το φιλανθρωπικό σου έργο και τις τιτάνιες βοήθειες που έδωσες 😄

Από πόσα διαφορετικά προφίλ μου γράφεις...😅

Κωστάκη να πεις το πρώτο σου παιδί αν έχεις.

Δεν μου απάντησες όμως για ποιο λόγο πήρες εάν πήρες το s23 ultra.

Όσον αφορά για τις υπόλοιπες ειρωνείες στις επιστρέφω.

Και στο διπλανό site το ίδιο τοξικός είσαι.

Άντε λοιπόν στην ευχή του όποιου Θεού πιστεύεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...