Προς το περιεχόμενο

Steamdeck από το Steam - 20% έκπτωση


Armoral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

44 minutes ago, vaggos88 said:

Και γιατι να μη παρει καποιος την 64 και να βαλει 1tb ssd που θα του βγει κοντα στα 470 συνολο

ναι πολυ σωστα. η αληθεια εισαι ευελικτος πολυ με το 64, σε περιπτωση παντως που καποιος δεν θελει να μπλεχτει και να το ανοιξει.

ΥΓ: με ματια βγαινει και φθηνοτερα η λυση που προτεινεις 65.13 + 377,10 =442.23.

https://www.aliexpress.com/item/1005005686026472.html

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 512 αξίζει για την οθόνη του, όχι μόνο για τον χώρο (έχω το 512) . Εάν ειδικά έχετε σκοπό να παίζετε έξω, η να ξαπλώνετε στο κρεβάτι και από πάνω να έχει φως, έχει μεγάλη διαφορά. Το switch μου είχε σπάσει τα νεύρα σε αυτόν τον τομέα. Ίσως να έφταιγε και το screen protector που έχει πάνω (στο steam deck δεν έχω βάλει).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
57 λεπτά πριν, safridia είπε

Απο που ερχεται αυτο στην Ελλαδα; Θα εχει τελωνειο η ειναι η τιμη που λεει και τελος;

 

Απο Ολλανδία έρχεται, δεν εχει τελωνείο οπως προ είπαν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ειχα παρει το πασχα το 64gb και μετα απλα εβαλα 1TB και ειμαι τερμα ευχαριστημενος, αξιζει να το τσιμπισει καποιος ειδικα για ταξιδια ειναι τοπ, εγω καθε σαββατοκυριακο παιρνω λεωφορειο για να βλεπω τους γονεις μου ή την κοπελα μ μιας και που φοιτω σε αλλη πολη και εχει κανει τα ταξιδια να περνανε χωρις να το καταλαβεις. Οσο για το 512gb με την οθονη δεν το εχω δοκιμασει αλλα και με το 64 ειμαι πολυ οκ, δεν ενιωσα ποτε να μου χαλαει την εμπειρια παραπανω απο οτι αν ημουν στο τικ τοκ με το κινητο και περνουσε φως πανω στην οθονη. Εχω ομως τετοιου στυλ τζαμακι ομως στο ipad που εχω για σχεδιασμο και για να ειμαι απολυτα ειλικρινης ειναι και εκεινο εξισου ενοχλητικο επειδη αντι να κανει φουλ αντανακλαση στο σημειο που χτυπαει το φως το απλωνει πανω σε ολο το τζαμι, με αποτελεσμα να σου ακυρωνει ολη την οθονη αντι για ενα σημειο μονο εκτος αυτου ειναι μετα λιγο πιο ασπρα τα χρωματα (δεν ξερω αν ισχυει το ιδιο και για steam deck αλλα εφοσον ειναι ιδιου τυπου πανω κατω θα ειναι παρομοια εμπειρια) οπως και να εχει αν σε χτυπαει ηλιος παλι θα εχεις θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vadergr είπε

Παίζει σωστά το remote play από ps5?

Δεν το εχω δοκιμασει εγω ο ιδιος αλλα θυμαμαι ενα παιδι που εχει και ps5 και steam deck και ελεγε οτι υπαρχει μια εφαρμογη "chiaki" καπως ετσι λεγοταν και οτι την κατεβαζεις απο το app store και παιζεις κανονικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...