Προς το περιεχόμενο

Skroutz Plus ετήσια συνδρομή με 0.01€ [ΤΕΛΟΣ]


chbl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 368
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

να προλαβουν το κακο θελουν ............ κακο = box now ... που εχει και φρι  μεταφορικα μεχρι τελη ιουνιου κ μετα ποιος ξερει......... περαστικα  . επισης τα δωρεαν μετα τα 20 δεν ειναι κ τοσο δωρεαν μιας κ μπηκαν νεοι οροι για 8 κιλα μαξ , Η   ογκος !!  σιγουρα  με 1 λεπτο θα βγεις κερδισμενος δεν λεω εστω κ αν κανεις 1 παραγγελια σε 1 χρονο  .  ως κατοχως Plus 2ο χρονο  , εχουν πειραξει την κριτικη μου 2 φορες σε 2 κριτικες που εχω κανει και δεν με αφηναν να γραψω αυτα που θελω  , χωρις να με ρωτησουν εκοβαν το σχολιο μου εκει που τους συμφερε  ! οποτε καμια εμπιστοσυνη πλεον στα σχολια και στο σκουτζ  που δεν θα τους βγει σε καλο σε βαθος χρονου ! 

Επεξ/σία από Giorgos20177
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, csontheline said:

Δεν φαίνεται να χρειάζεται ακύρωση συνδρομής, καθώς θέλει ενεργοποίηση αυτόματης ανανέωσης.

image.png.cd8e99be9974af1080b714bc39c7a0f2.png

Μέχρι πριν λίγες ώρες ενεργοποιούνταν η αυτόματη ανανέωση, προσέξτε να είναι όπως στη φωτό, αλλιώς πατήστε ακύρωση ανανέωσης

  

5 hours ago, geomrk said:

Δεν καταλαβαινω μερικοι κραζετε επειδη ετυχε να ανανεωσετε Χ μερες πριν;; Το σκρουτζ που ακριβως φταιει σε αυτο;; Πως ειναι "απαραδεκτοι" οπως προείπε κάποιος;; Ευχομαι στην επιχειρηση σας να κανετε το ιδιο, να επιστρεφετε λεφτα σε οσους αγοραζουν ενα προιον πριν το βαλετε σε προσφορα

Πραγματικά είναι αστείο το κράξιμο γι' αυτό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμαζα απο κινητό με opera που χρησιμοποιώ και δεν ολοκληρώνοταν 20 φορές. Δοκίμασα και με edge browser (από κινητό) και εγινε με τη μια.. Το ακυρώσα και κατευθείαν για να μην ανανεωθεί του χρόνου και ολα οκ.

Thanks στο φίλο που το βρήκε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, armagedwnn said:

Έχω προσπαθήσει πολλές φορές (αλλά θα τα καταφέρω κάποια στιγμή). Αν πατήσω ακύρωση μετά δεν το χάνω έτσι θα ακυρωθεί μετά την λήξη. Σωστά?

Όχι, λέει αυτό ακριβώς που δείχνει το screenshot, ακυρώνεται η ανανέωση, ΟΧΙ η συνδρομή

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιο λόγο δεν περνάει για εμένα, γίνεται fail στην πληρωμή, ενώ η κάρτα μου έχει μέσα κανένα δεκάρικο ξέρω γω. 

Υ.Γ. δεν ήμουν ποτέ μέλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
20 λεπτά πριν, Hacker?pcs είπε

Μέχρι πριν λίγες ώρες ενεργοποιούνταν η αυτόματη ανανέωση, προσέξτε να είναι όπως στη φωτό, αλλιώς πατήστε ακύρωση ανανέωσης

Δεν υπαρχει αυτο που γραφεις.

5 λεπτά πριν, Hacker?pcs είπε

Όχι, λέει αυτό ακριβώς που δείχνει το screenshot, ακυρώνεται η ανανέωση, ΟΧΙ η συνδρομή

Κατι δεν λες καλα. "Ακυρωση συνδρομης" γραφει, δεν γραφει - δεν υπαρχει "ακυρωση ανανεωσης". Μην μπερδευουμε τον κοσμο παρακαλω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...