Προς το περιεχόμενο

Skroutz Plus ετήσια συνδρομή με 0.01€ [ΤΕΛΟΣ]


chbl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, venuets είπε

Ποτέ σου το έστειλαν γιατί εγω με τον βασικό λογαριασμό ούτε κουπόνι πυτε τίποτα και έχω 15-20 παραγγελίες την εβδομάδα…

Κλασική skroutz στους "σίγουρους" πελάτες δεν κάνουν προσφορές, πριν καιρό είχαν βγάλει μια προσφορά που έτρεξε 2 φορές και χάριζαν τον ΦΠΑ 24% σε ηλεκτρονικά προϊόντα . Φυσικά σε πολλούς που ξέρω πως έκαναν συνέχεια παραγγελίες όπως και εγώ δεν την έστειλαν ποτέ αυτήν την προσφορά. Από τότε αν θέλω να αγοράσω κάτι ακριβό επιλέγω εκτός skroutz που πλέον σε αρκετά βγαίνει φτηνότερα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 368
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άκρως επιθετική πολιτική από το Σκρουτζ για αύξηση της βάσης των χρηστών του. 17€ το άτομο τον χρόνο δεν τα λες και λίγα αλλά θα πρέπει να είναι ένα τίποτα μπροστά στα υπερκέρδη του στραγγαλισμού/εκβιασμού των καταστημάτων. Ως πελάτης προφανώς το χρησιμοποιώ όταν υπάρχει σημαντικό όφελος για μένα αλλιώς για μικροποσά προτιμώ το bestprice και αγορά απευθείας από το κατάστημα προτιμώντας το boxnow όπου υπάρχει.

ΥΓ Εντελώς για γέλια τα σχόλια των θιγμένων σε εισαγωγικά που έχασαν την προσφορά με πρόσφατη ανανέωση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξυ φαινεται να επαιξε το σκρουτζ γενικως σημερα...προσπαθω να αγοράσω ένα αντικείμενο απο το πρωι και η συναλλαγή αποτυγχανει.

ΥΓ:με δευτερο account μετα απο λιγες προσπάθειες έκανε plus τον δευτερο λογαριασμό μου κανονικα.

ΥΓ:μέχρι στιγμής με μικροαγορές που έκανα σε 10 μήνες, πάνω απο 20 ευρώ έχω εξοικονομίσει 176 ευρώ απο τα μεταφορικά,οπότε για μένα το skroytz plus αξιζει.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σταμάτησε η προσφορά ρε παιδιά ? Εγώ δεν είχα ποτέ skroutz plus προσπαθώ να κάνω πληρωμή και μου λέει αδυναμία συνέχεία . Δεν ξέρω αν το σταμάτησαν η απλά κόλλησε από την δική μου μεριά . 

 

Στην ουσία μου πετάει το μύνημα μετά την επεξεργασία πληρωμής με ότι κάρτα και να δοκίμασα . 

Μήπως πρέπει να δοκιμάσω να φτιάξω νέο account ? 

 

και το κερασάκι στην Τούρτα 
image.png.bb9644955c6c630c67a1c042bcebe4e1.png

Επεξ/σία από TSINE
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάφερε κανείς να πληρώσει τις τελευταίες 2 ώρες; Δεν μπορώ να κτλβω αν έχει "μπουκώσει" ή αν απλά είναι down και τζάμπα προσπαθώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετα απο καμια 10ρια προσπαθειες καταφερε να μου περασει την πληρωμη 🫠

Ευχαριστουμε TS

Επεξ/σία από Shyn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...