Προς το περιεχόμενο

Skroutz Plus ετήσια συνδρομή με 0.01€ [ΤΕΛΟΣ]


chbl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Innersense είπε

Βλέποντας την προσφορά, το πρώτο πράγμα που μου ήρθε στο μυαλό μου ήταν "όταν κάτι είναι δωρεάν, τότε το προϊόν είσαι εσύ".

Προφανώς κάτι αλλάζει στο Skroutz Plus - αν δεν έχει αλλάξει ήδη και ίσως οι υπάρχοντες συνδρομητές στα 2 χρόνια λειτουργίας του να μπορούν να μας πουν περισσότερα γι' αυτό. 

ναι ειμαστε εμεις οι προμηθεις ειναι πλεον τεραστιες σε καθε προιον ξεχωριστα που πρεπει να καταβαλουν οι εμποροι στο skroutz και εννοειται οι εμποροι μετακυλουν αυτο το κοστος σε εμας, αρα απο ενα site που εβρισκες φθηνα προιοντα θα καταληξει σιγα σιγα ενα site απλα αναζητησης προιοντων, μιας και η τιμη τους θα ειναι ιδια ή σχεδον ιδια με τα τοπικα καταστηματα

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 368
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 minutes ago, Innersense said:

Βλέποντας την προσφορά, το πρώτο πράγμα που μου ήρθε στο μυαλό μου ήταν "όταν κάτι είναι δωρεάν, τότε το προϊόν είσαι εσύ".

Προφανώς κάτι αλλάζει στο Skroutz Plus - αν δεν έχει αλλάξει ήδη και ίσως οι υπάρχοντες συνδρομητές στα 2 χρόνια λειτουργίας του να μπορούν να μας πουν περισσότερα γι' αυτό. 

Πολλοί συνδρομητές ίσον καλύτερο leverage για να παίρνουν περισσότερη προμήθεια απο τα μαγαζιά, μεγαλύτερη μερίδα πίτας στις μηχανές σύγκρισης τιμών, ακόμη και αύξηση της αξίας του (σαν εταιρία) με σκοπό την πώληση!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, PrinceA5 είπε

Αυτό απο που το επέλεξες;

Πήρα ένα dual sense charging station (24,90€) από το Sony Center και στη μέθοδο αποστολής επέλεξα skroutz point. Μετά μου ήρθε mail ότι έχω 3€ κουπόνι. 
 

Δεν ξέρω αν έχει σημασία, αλλά δεν έχω κάνει ποτέ παραγγελία μέσω skroutz, παρότι ειμαι μέλος εδώ και 10+ χρόνια. Το χρησιμοποιώ αποκλειστικά ως ψαχτήρι 

Επεξ/σία από enlightened
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...