Προς το περιεχόμενο

Skroutz Plus ετήσια συνδρομή με 0.01€ [ΤΕΛΟΣ]


chbl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 368
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 λεπτά πριν, ipal είπε

Ακύρωση γίνεται, λεφτά όμως δεν δίνουν πίσω αν έχεις κάνει έστω και μια αγορά. 

Στις λεπτομεριες γραφει αν εχεις κανει εστω και 1 αγορα, επιστρεφονται.
Από 2 και πάνω δεν επιστρέφονται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, chbl είπε

https://www.skroutz.gr/plus

Καλησπέρα, τυχαία είδα ότι μόνο για σήμερα τρέχει η παραπάνω ενέργεια.

Βασικό προνόμιο της υπηρεσίας είναι η δωρεάν αποστολή (από συνεργαζόμενα καταστήματα) για αγορές άνω των 20€ 

Ευχαριστώ πολύ. Προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος με τις αποστολές μέσω σκρουτζ έχω γυρίσει αρκετά προϊόντα γιατί ήταν χαλασμένα με έγκριση στο λεπτό χωρίς επικοινωνίες με καταστήματα κ εξηγήσεις κ αναμονές και σε ένα μπουκάλι κ ένα φορτιστή αυτοκινήτου και Bluetooth μαζί μου είπαν μην τα στείλεις. Ο φορτιστής Bluetooth την επόμενη μέρα δούλεψε ως δια μαγείας και ενώ επικοινώνησα μαζί τους ότι δουλεύει και να το επιστρέψω δεν μου έστειλαν κωδικό επιστροφής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγώ πριν λίγες μέρες έκανα συνδρομή με 17 ευρώ. Τέρμα βλάκες εκεί στο skroutz.

Η μεγαλύτερη βλακεία θα είναι να λήγει η συνδρομή σου π.χ. σε 2 ημέρες και να χάσεις την ευκαιρία!

Επεξ/σία από Diavolos666
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επιασα 300 ευρω στο στοιχημα,λεω θα μπω να δω προσφορες να χαλασω κανα 30ρι σε παπαριτσες.
Ε και πληρωσα 0.01 ευρω και βγαινω.

Ουτε ενα shopping therapy δε με αφηνουν να κανω :P

Επεξ/σία από StamTheMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαινω μερικοι κραζετε επειδη ετυχε να ανανεωσετε Χ μερες πριν;; Το σκρουτζ που ακριβως φταιει σε αυτο;; Πως ειναι "απαραδεκτοι" οπως προείπε κάποιος;; Ευχομαι στην επιχειρηση σας να κανετε το ιδιο, να επιστρεφετε λεφτα σε οσους αγοραζουν ενα προιον πριν το βαλετε σε προσφορα

  • Like 8
  • Thanks 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, leo066 είπε

Εννοώ για προϊόντα που έχουν ένα χρόνο από τον κατασκευαστή πχ apple, εκεί έχεις εγγύηση από skroutz για το δεύτερο χρόνο.

Spoiler

Τι έχεις ακριβώς; εγγύηση από το σκρουτζ? Είσαι σίγουρος για αυτό που λες; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμένα η συνδρομή αξίζει γιατί κάνεις επιστροφή προϊόντος χωρίς χρέωση,άμεσα και χωρίς να μπλεκεις με το κάθε παπαρομαγαζο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...