Προς το περιεχόμενο

Skroutz Plus ετήσια συνδρομή με 0.01€ [ΤΕΛΟΣ]


chbl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, aGka8l είπε

Σε εμενα που είμαι μελος έστειλαν μειλ για κουπονι 20€ !! 

Ποτέ σου το έστειλαν γιατί εγω με τον βασικό λογαριασμό ούτε κουπόνι πυτε τίποτα και έχω 15-20 παραγγελίες την εβδομάδα…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 368
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, venuets είπε

Ποτέ σου το έστειλαν γιατί εγω με τον βασικό λογαριασμό ούτε κουπόνι πυτε τίποτα και έχω 15-20 παραγγελίες την εβδομάδα…

Με τοσες παραγγελιες εχεις κανεις αποσβεση την συνδρομη σε λιγοτερο απο βδομαδα. 😛 Ντροπης πραγματα. 😛

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, venuets είπε

Ποτέ σου το έστειλαν γιατί εγω με τον βασικό λογαριασμό ούτε κουπόνι πυτε τίποτα και έχω 15-20 παραγγελίες την εβδομάδα…

Και πάλι δεν έχει να λέει . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά μας δουλεύουν εμείς που κλείσαμε συνδρομή και στάξαμε το 17αρι προχτές χαζοί είμαστε; κάτσε αυριο πρωί πρωί φεύγει μήνυμα-κράξιμο στο chat

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Fabbyyy είπε

καλά μας δουλεύουν εμείς που κλείσαμε συνδρομή και στάξαμε το 17αρι προχτές χαζοί είμαστε; κάτσε αυριο πρωί πρωί φεύγει μήνυμα-κράξιμο στο chat

Το ιδιο κι εγω...απαραδεκτοι...κατι σαν το παρακατω δε θα δουλευε;

Screenshot_20230612_014153_Chrome.jpg

Επεξ/σία από multiman
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, jmirko15 είπε

Έχεις κάποιο πρόχειρο παράδειγμα;

Η αλήθεια είναι ότι μετά από την "απώλεια" τόσων χιλιάδων καταστημάτων, πλέον πολλά τα βρίσκεις εύκολα πιο φθηνά από Skroutz. (Υπολογίζοντας και τα επιπλέον μεταφορικά, αν υπάρχουν, στα καταστήματα)

Απλά πλέον το Skroutz το πήρε χαμπάρι και πουλάει την ευκολία αγορών (με το βέλτιστο κέρδος για αυτούς) και όχι την πιο φθηνή τιμή. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

άντε να δίνανε 1-2 μήνες δώρο να το καταλάβαινα, να κάνουν διαφήμιση να μάθει ο κόσμος τι είναι. Αλλά ολόκληρο χρόνο; δεν σέβονται καθόλου με αυτή τους την κίνηση όσους πλήρωσαν τις τελευταίες μέρες.

Επεξ/σία από Fabbyyy
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Billator είπε

Η αλήθεια είναι ότι μετά από την "απώλεια" τόσων χιλιάδων καταστημάτων, πλέον πολλά τα βρίσκεις εύκολα πιο φθηνά από Skroutz. (Υπολογίζοντας και τα επιπλέον μεταφορικά, αν υπάρχουν, στα καταστήματα)

Απλά πλέον το Skroutz το πήρε χαμπάρι και πουλάει την ευκολία αγορών (με το βέλτιστο κέρδος για αυτούς) και όχι την πιο φθηνή τιμή. 

Και την εγγύηση, ποιο εύκολα βγάζεις άκρη με skroutz παρά με οποιοδήποτε κατάστημα που μετά από ένα χρόνο πχ δεν υπάρχει καν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Billator είπε

Αν κάποιος δοκιμάσει ακύρωση υπάρχουσας συνδρομής ίσως γίνεται, προσωπικά έχω 6 μήνες ακόμα οπότε δεν το δοκιμάζω.

Βέβαια σε δεύτερο account το τσίμπησα οπότε θα καθυστερήσω την επόμενη ανανέωση.

Αν κ μειώθηκε αρκετά πλέον η ποικιλία του Skroutz οπότε δεν ξέρω αν αξίζει εκ νέου αγορά. 

Ακύρωση γίνεται, λεφτά όμως δεν δίνουν πίσω αν έχεις κάνει έστω και μια αγορά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Billator είπε

Η αλήθεια είναι ότι μετά από την "απώλεια" τόσων χιλιάδων καταστημάτων, πλέον πολλά τα βρίσκεις εύκολα πιο φθηνά από Skroutz. (Υπολογίζοντας και τα επιπλέον μεταφορικά, αν υπάρχουν, στα καταστήματα)

Απλά πλέον το Skroutz το πήρε χαμπάρι και πουλάει την ευκολία αγορών (με το βέλτιστο κέρδος για αυτούς) και όχι την πιο φθηνή τιμή. 

Η αληθεια ειναι και καπου αλλου. Με αυτο τον τροπο «δενει» περισσοτερο κοσμο στην πλατφορμα του Σκρουτζ, καθως το αντιπαλο δεος Shopflix σου εχει μηνιαια προσφορα αντιστοιχη, με 0.20€ / μηνα (με εναν απλο κωδικο deals for you). Αλλο 17€, αλλο 2.40€ μεγιστη τιμη (γιατι επιλεγεις και οποιο μηνα θες). Ειναι γατες..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, leo066 είπε

Και την εγγύηση, ποιο εύκολα βγάζεις άκρη με skroutz παρά με οποιοδήποτε κατάστημα που μετά από ένα χρόνο πχ δεν υπάρχει καν.

Αν το κατάστημα ξέρει ακριβώς πώς να τα διαχειριστεί μπορεί να σε πετάξει εκτός και από αγορά μέσω Skroutz, και πλέον πολύ πιο εύκολα. 

Έγινε το "πανηγύρι" από έξυπνους που επέστρεφαν αβερτα πράγματα απλά για refund  και ήταν θέμα χρόνου να αλλάξει. 

Έχεις όμως δωρεάν και εύκολες επιστροφές, σε αυτό το συμφωνώ γιατί είναι μεγάλη ευκολία. 

3 λεπτά πριν, mitch.dask είπε

 Shopflix 

Καλό χρυσό το Shopflix, (και σίγουρα πολύ θετικό που μπήκε ένας δυνατός ανταγωνιστής που μπορεί να δουλέψει χρόνια με χασουρα αν θέλει για να μπει στην αγορά) , αλλά είναι αρκετά χρόνια πίσω από το Skroutz ακόμα. 

Αλλά από την άλλη μιλάμε για περίπου 1.5 χρόνο λειτουργίας οπότε και στο σημείο που έφτασε είναι άθλος γιατί έκανε ότι πήρε στο Skroutz 10χρονια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Billator είπε

Αν το κατάστημα ξέρει ακριβώς πώς να τα διαχειριστεί μπορεί να σε πετάξει εκτός και από αγορά μέσω Skroutz, και πλέον πολύ πιο εύκολα. 

Έγινε το "πανηγύρι" από έξυπνους που επέστρεφαν αβερτα πράγματα απλά για refund  και ήταν θέμα χρόνου να αλλάξει. 

Έχεις όμως δωρεάν και εύκολες επιστροφές, σε αυτό το συμφωνώ γιατί είναι μεγάλη ευκολία. 

Εννοώ για προϊόντα που έχουν ένα χρόνο από τον κατασκευαστή πχ apple, εκεί έχεις εγγύηση από skroutz για το δεύτερο χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...