Προς το περιεχόμενο

Skroutz Plus ετήσια συνδρομή με 0.01€ [ΤΕΛΟΣ]


chbl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, DownUNDERground είπε

Αν δε δώσουν το δικαίωμα ανανέωσης και στα ήδη υπάρχοντα μέλη τους, το θεωρώ κακό μάρκετινγκ σε βάθος χρόνου.

Αν κάποιος δοκιμάσει ακύρωση υπάρχουσας συνδρομής ίσως γίνεται, προσωπικά έχω 6 μήνες ακόμα οπότε δεν το δοκιμάζω.

Βέβαια σε δεύτερο account το τσίμπησα οπότε θα καθυστερήσω την επόμενη ανανέωση.

Αν κ μειώθηκε αρκετά πλέον η ποικιλία του Skroutz οπότε δεν ξέρω αν αξίζει εκ νέου αγορά. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 368
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τώρα που αναμένεται να φορτώσει αποστολές η courier τους, θα έχει ενδιαφέρον να δούμε αν θα καταφέρουν να κρατήσουν ανεκτούς ρυθμούς παράδοσης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως και με express παράδοση ποτέ δεν παραδίδουν στην ώρα τους. Μόνο αν βάλω αντικαταβολή έρχεται στο χρονοδιάγραμμα που δήλωση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρον. Βέβαια οι τιμές Σκρουτζ είναι πιο πάνω από της αγοράς οπότε δεν ξέρω κατά πόσο έχει νόημα. Για ένα λεπτό πάντως, το αφήνω να υπάρχει 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, barman_ είπε

Ενδιαφέρον. Βέβαια οι τιμές Σκρουτζ είναι πιο πάνω από της αγοράς οπότε δεν ξέρω κατά πόσο έχει νόημα. Για ένα λεπτό πάντως, το αφήνω να υπάρχει 

Έχεις κάποιο πρόχειρο παράδειγμα;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, aGka8l είπε

Σε εμενα που είμαι μελος έστειλαν μειλ για κουπονι 20€ !! 

Καλο, θα περιμένω και εγώ μέχρι αύριο και αν δεν στείλουν θα κανω μια κίνηση να τους στείλω εγώ. Πριν 3 μερες εκανα την συνδρομή 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...