Προς το περιεχόμενο

Skroutz Plus ετήσια συνδρομή με 0.01€ [ΤΕΛΟΣ]


chbl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με αυτον τον τροπο το Σκρουτζ εχει ουσιαστικα γινει λιανεμπορος με προμηθευτες τα καταστηματα. Εξυπνο κολπακι. Πρεπει να δουμε και αλλη μια τουλαχιστον προσπαθεια στην Ελλαδα.
Γιατι μονοι τους θα το πανε στα 30-40-50 ευρω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 368
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 ώρες πριν, skar1983 είπε

Μετά από 10 προσπάθειες έγινε η πληρωμή.

ερώτηση θέλει ακύρωση της συνδρομής από τώρα ή πριν την λήξη για να μην γίνει αυτόματα;

Απο τωρα.

7 ώρες πριν, csontheline είπε

Δεν φαίνεται να χρειάζεται ακύρωση συνδρομής, καθώς θέλει ενεργοποίηση αυτόματης ανανέωσης.

image.png.cd8e99be9974af1080b714bc39c7a0f2.png

Ενεργοποιημενη ειναι,απλα στο μενου που εισαι,σε ρωταει και καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω αν γράφτηκε, αλλά όσοι φοβούνται ότι είναι... ξεχασιάρηδες και ότι μπορεί να μην ακυρώσουν έγκαιρα κάντε το εξής:

👉Ακυρώστε από τώρα. Σε ενημερώνει ότι ισχύει κανονικά για ένα χρόνο το plus. :)

Επεξ/σία από Rebirth
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, geopapa είπε

Not a chance

Με τον τροπο που το γραφουν (0,01 το χρονο και οχι τον πρωτο χρονο) οπως και το οτι στον λογαριασμο φαινεται το 0,01 ως κοστος υπηρεσιας με αυτοματη ανανεωση, θα μπορουσε καποιος να το πιστεψει!

Το θεωρω χλωμο ομως να το αφησουν ετσι για οσους κανουν συνδρομη σημερα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Rebirth είπε

Δεν ξέρω αν γράφτηκε, αλλά όσοι φοβούνται ότι είναι... ξεχασιάρηδες και ότι μπορεί να μην ακυρώσουν έγκαιρα κάντε το εξής:

👉Ακυρώστε από τώρα. Σε ενημερώνει ότι ισχύει κανονικά για ένα χρόνο το plus. :)

Εγώ διέγραψα την κάρτα. Μου γράφει ότι λήγει σε 1 χρόνο. Κουμπί ακύρωσης δεν βρίσκω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, camel555 είπε

Εγώ διέγραψα την κάρτα. Μου γράφει ότι λήγει σε 1 χρόνο. Κουμπί ακύρωσης δεν βρίσκω.

Μου το εμφάνισε στην πρώτη σελίδα. Ας αναφέρουν και άλλοι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, camel555 είπε

Εγώ διέγραψα την κάρτα. Μου γράφει ότι λήγει σε 1 χρόνο. Κουμπί ακύρωσης δεν βρίσκω.

Με την επόμενη αγορά μέσω καλαθιού όμως, θα ξανά βάλεις την κάρτα. 

Οπότε πας στην διαχείριση συνδρομής και είναι εκεί μέσα η επιλογή. 

 

Screenshot_20230612_174402_Skroutz.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αφαιρεσω πρωτα την καρτα με την οποια εκανα τη συνδρομη μετα μεσα στη συνδρομη δεν εχει επιλογη ακυρωσης παρα μονο επιλογη "Ενεργοποιηση αυτοματης ανανεωσης" και γραφει κιολας "Μετά την παραπάνω αναγραφόμενη ημερομηνία δεν θα έχεις πρόσβαση στα προνόμια του Skroutz Plus. Αν θες να συνεχίσεις, ενεργοποίησε την αυτόματη ανανέωση. ".

Καταλαβαινω οτι επειδη αφαιρεσα την πιστωτικη αυτομα απενεργοποιησε μονο του την αυτοματη ανανεωση γιατι δεν υπαρχει συνδεδεμενη καρτα για να χρεωθει.

Εκτος και αν με μελλοντικη αγορα που θα βαλω καρτα ενεργοποιηθει απο μονη της η αυτοματη ανανεωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερουμε αν το 20 ευρω παραγγελια αφορα συνολο καλαθιου ή ποσο ανα εμπορο? Γιατι οι απαντησεις που εχω παρει απο εκπροσωπους της skroutz διαφερουν. Αλλος μου εχει πει οτι απαξ και το καλαθι ειναι 20+ εχεις δωρεαν μεταφορικα, αλλος οτι το 20+ ειναι ανα εμπορο αν δηλαδη στο καλαθι εχω κατι αξιας 9 ευρω απο εμπορο Α και κατι αξιας 12 ευρω απο εμπορο Β, ναι μεν το συνολο ειναι 21 αλλα σε καθε εμπορο χωριστα εχω κατω απο 20 ευρω αρα δεν εχω δωρεαν μεταφορικα με το Plus.

Το οποιο αν ισχυει ψιλοαναιρει τη χρησιμοτητα γιατι ετσι σε υποχρεωνει να πρεπει να ψωνισεις τουλαχιστον πραγματα αξιας 20 ευρω απο καθε μεμονωμενο εμπορο για να εχεις δωρεαν μεταφορικα.

1 λεπτό πριν, Loup-Garou είπε

Τωρα μένει να βρουμε λεφτα να κανουμε αγορες 😝

Με το 0,01 κάτι έμεινε. Για εμας δουλευει ο Μακ Ντακ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Sebu είπε

Ξερουμε αν το 20 ευρω παραγγελια αφορα συνολο καλαθιου ή ποσο ανα εμπορο? Γιατι οι απαντησεις που εχω παρει απο εκπροσωπους της skroutz διαφερουν. Αλλος μου εχει πει οτι απαξ και το καλαθι ειναι 20+ εχεις δωρεαν μεταφορικα, αλλος οτι το 20+ ειναι ανα εμπορο αν δηλαδη στο καλαθι εχω κατι αξιας 9 ευρω απο εμπορο Α και κατι αξιας 12 ευρω απο εμπορο Β, ναι μεν το συνολο ειναι 21 αλλα σε καθε εμπορο χωριστα εχω κατω απο 20 ευρω αρα δεν εχω δωρεαν μεταφορικα με το Plus.

Το οποιο αν ισχυει ψιλοαναιρει τη χρησιμοτητα γιατι ετσι σε υποχρεωνει να πρεπει να ψωνισεις τουλαχιστον πραγματα αξιας 20 ευρω απο καθε μεμονωμενο εμπορο για να εχεις δωρεαν μεταφορικα.

Με το 0,01 κάτι έμεινε. Για εμας δουλευει ο Μακ Ντακ

Γράφει "ανά αποστολή", άρα είναι ανά έμπορο.

Πχ σε δοκιμή που έκανα, ήθελα ένα τροφοδοτικό λάπτοπ που έκανε 8€, πρόσθεσα καφέδες αξίας 12€, είδε 2 αποστολές άρα 6€ μεταφορικά, έβαλα κι άλλους καφέδες, πήγαν 20€, οπότε είχα δωρεάν μεταφορικά για τους καφέδες και 3€ για το τροφοδοτικό. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...