Προς το περιεχόμενο

Skroutz Plus ετήσια συνδρομή με 0.01€ [ΤΕΛΟΣ]


chbl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, g8777 είπε

Πληρωμή μέσω χρεωστικής Πειραιώς, δεν υπάρχει επιλογή για αυτόματη ανανέωση,  η εικόνα είναι αυτή:

 

4-34-63463636436.png

 

Είναι φυσιολογικό;

Πάτησε Ακύρωση Συνδρομής και θα δεις ότι απλά θα ακυρώσει την αυτόματη ανανέωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 368
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 λεπτά πριν, g8777 είπε

Πληρωμή μέσω χρεωστικής Πειραιώς, δεν υπάρχει επιλογή για αυτόματη ανανέωση,  η εικόνα είναι αυτή:

 

4-34-63463636436.png

 

Είναι φυσιολογικό;

Φίλε είναι φυσιολογικό, έχεις κανονικά την ΑΥΤΟΜΑΤΗ ανανέωση ενεργοποιημένη, δεν το καταλαβαίνεις; Το λέει ρητά. Για αυτό πήγαινε και πάτα εκεί που λέει "ακύρωση συνδρομής". Λέει αυτό αλλά εννοεί 'ακύρωση ΑΥΤΟΜΑΤΗΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ της συνδρομής". 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αργησα να δω την προσφορά και δεν με αφηνε να περάσω κάρτα και να πληρώσω, το διόρθωσαν και μετα δεν αναγνωριζε κάρτα, αργότερα ακόμη δοκιμασα παλι και πέρασα κανονικά και πληρωσα με payzy. Ολα οκ ! Για εμένα που ζω επαρχία χωρίς κοντινό boxnow σώθηκα μιας και θα ξεχάσω τα μεταφορικά για καιρό.

Επεξ/σία από Eddy_Gordo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά σταματήστε να προσπαθείτε χωρίς λόγο με κάρτες μιας χρήσης. Έχει επιλογή μετά να κάνεις delete την οποιαδήποτε κάρτα αποθηκεύετε, οπότε δεν τους μένει τίποτα να χρεώσουν. Δεν υπάρχει απολύτως κανένας λόγος για virtual κάρτες κλπ.

Επεξ/σία από tryfos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, leo066 είπε

Και την εγγύηση, ποιο εύκολα βγάζεις άκρη με skroutz παρά με οποιοδήποτε κατάστημα που μετά από ένα χρόνο πχ δεν υπάρχει καν.

Κοψε κατι, επικοινωνησα με skroutz για αγορα μου λενε υπαρχει διαθεσιμοτητα, κανω αγορα με πιστωτικη μου, το προιον δεν εφυγε 15 μερες μετα την αγορα, κανω ακυρωση, η καρτα μου θα εχει επιστροφη μηνα μηνα τη δοση αποτελεσμα δεν μπορω να το παρω απο αλλου γιατι εχει δεσμευτει ολο το ποσο και ναιδε φταιει η τραπεζα μου. Να σημειωσω οτι το εχουν στους ορους αγορας με καρτα αλλα πιστευα οτι ισχυε οταν η ακυρωση γινεται με δικη μου ευθυνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Marios60 είπε

περναει η προπληρωμενη αλλα τελικα πρεπει να κλεισεις το adblock

Δεν έχει να κάνει σε τίποτα το «adblock»

Απλά έτυχε εκείνη την στιγμή να περάσει η συναλλαγή…

Επεξ/σία από andreas1gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, elgol είπε

Κοψε κατι, επικοινωνησα με skroutz για αγορα μου λενε υπαρχει διαθεσιμοτητα, κανω αγορα με πιστωτικη μου, το προιον δεν εφυγε 15 μερες μετα την αγορα, κανω ακυρωση, η καρτα μου θα εχει επιστροφη μηνα μηνα τη δοση αποτελεσμα δεν μπορω να το παρω απο αλλου γιατι εχει δεσμευτει ολο το ποσο και ναιδε φταιει η τραπεζα μου. Να σημειωσω οτι το εχουν στους ορους αγορας με καρτα αλλα πιστευα οτι ισχυε οταν η ακυρωση γινεται με δικη μου ευθυνη

Τι σχέση  έχει αυτό με αυτό που έγραψα? Και αυτό γίνεται σε όλα τα καταστήματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...