Προς το περιεχόμενο

Skroutz Plus ετήσια συνδρομή με 0.01€ [ΤΕΛΟΣ]


chbl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 368
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πριν απο 30 λεπτα γραφτηκα,ευχαριστω τον TS.Τωρα οσο αφορα τη συνδρομη και τους περιορισμου που εχει,για δωρεαν μια χαρα ειναι  κ οταν χρειαστω κατι θα το παρω εαν με συμφερει κτλ.Η αληθεια ειναι οτι εχω skroutz point ακριβως κατω απο το σπιτι μου ,οποτε θα το προτιμησω αλλα αυτο δεν σημαινει οτι θα πεσω και θυμα των πρακτικων τους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω έφτιαξα νέο λογαριασμό με νέο email κι εκεί το πήρε. Μετά πήγα στον παλιό λογαριασμό κ τον απενεργοποιησα. Μετά γυρισα στο νέο κ έβαλα το παλιό email.

Στον παλιό λογαριασμό δε το έπαιρνε με τιποτα ούτε από το κινητό ούτε από υπολογιστή. 

Μόλις τώρα, andreas1gr είπε

Αθάνατο Ελληνικό Δημόσιο…! 🤣

Κ όμως δν είναι δημόσιο άρα ίσως αύριο ψάχνουμε την πλατφόρμα του οαεδ :P

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, Diavolos666 είπε

Αυτό κάναμε όλοι, και μάλιστα άρχισε η αγορά ως εξής, πρώτα θα είχες μία αγορά 12 ευρώ και με 3 ευρώ έξοδα πήγαινες στα 15, οπότε έψαχνες οτιδήποτε κοστίζει κοντά στα 3 ευρώ για να το πάρεις ουσιαστικά στην θέση των μεταφορικών.

Αργότερα οι αγορές άρχισαν να γίνονται με πρόγραμμα, μάζευα τι ήθελα ώστε να έχω πάντα πάνω από 15 ευρώ, κάποιες φορές αγόραζα διπλά πράγματα για να φτάσω το plus όπως κι εσύ. Δεν ήταν σπατάλη, απλά έπρεπε να υπάρχει προγραμματισμός αγορών, θέλεις οδοντόκρεμα... ε, πάρε 6 μαζί να πιάσεις το plus, και θα έχεις οδοντόκρεμα για μήνες μιας και δεν λήγει. Ήθελε να έχουμε χώρο ναα βάζουμες τα επιπλέον που αρχίσαμε να γεμίζουμε.

Δεν είχε και τόσο διαφορά με τις προσφορές σε σούπερ μάρκετ, κι εκεί όταν βλέπαμε κάτι πολύ φτηνότερο σε προσφορά παίρναμε παραπάνω από όσο χρειαζόμασταν και απλώς είχαμε για αρκετό καιρό.

Τώρα με το 20άρικο όμως δεν το κάνω πλέον, εγώ έχω σταματήσει αν αγοράζω από skroutz πλέον γιατί οριακά τα 15 μπορούσα να τα φτάσω χωρίς πολλές σπατάλες, τώρα με το 20άρικο κάπου ξεφεύγει. Οπότε σίγουρα είδαν ότι μειώνονται οι πωλήσεις τους και είπαν να το δωρήσουν, μιας και τα 17 ευρώ που δίνει για την συνδρομή δεν είναι και κανένα τεράστιο ποσό.

Και που 'σαι ακόμα, όταν το 20 € γίνει 30 και 40....Πόσοι θα ψάχνουν να αγοράσουν άχρηστα πράγματα για να φτάσουν το ΤΕΧΝΗΤΟ "όριο" των 30 ή 40. Δεν βλέπεις κάτι φαρμακεία κλπ. που έχουν μίνιμουμ για δωρεάν μεταφορικά κάτι εξωφρενικά ποσά, πχ. 50 ή 60 Ευρώ; Αυτή τη δουλειά κάνουν: Αυτός που ήθελε να δώσει 10-15 ευρώ να πάρει κάτι, καταλήγει τελικά να δίνει 60-70 +

Διαφωνώ ότι το 17 € δεν είναι μεγάλο, για Ελλάδα πάντα μιλάμε. Θα πρέπει να κάνεις μίνιμουμ 6-7 αγορές για να αρχίσεις να κερδίζεις με το Plus (και δίνοντας στην κάθε μια μίνιμουμ 20 €). Εγώ δεν τα θεωρώ λίγα.... 

Εντωμεταξύ αυτά που είναι στο Skroutz plus δεν είναι γενικά ακριβότερα από τα "απλά"; Οπότε έχεις πληρώσει ήδη τα μεταφορικά λόγω της ακριβότερης τιμής του προϊόντος τελικά.

Επεξ/σία από tryfos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, margaritagr είπε

Κ όμως δν είναι δημόσιο άρα ίσως αύριο ψάχνουμε την πλατφόρμα του οαεδ :P

Θα σας στείλουν το ραβασάκι της απόλυσης σε skroutz point με δωρεάν μεταφορικά.😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 minutes ago, tryfos said:

Φίλε αυτό είναι το catch, και μπράβο σου που το αναφέρεις

Κάτω από 20 δεν γίνεται, 20 με γύρω στα 100 περίπου αξίζει, πάνω από 100 έχουν έτσι και αλλιώς δωρεάν τα καταστήματα, είναι για πολύ συγκεκριμένο εύρος αγορών πλέον

Επεξ/σία από Hacker?pcs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, CHRISpros είπε

Eπιβεβαιώνω. Δεν περνάει την πληρωμή με τίποτα!

και εγω φίλε 20 φορές το προσπάθησα με απανωτα σφάλματα και κάποια στιγμή η διαδικασία ολοκληρώθηκε, συνέχισε να προσπαθείς γιατί παίζει να έχει μπουκώσει το σύστημά τους με τόσο κόσμο που θα προσπαθούν να το κάνουν,good luck :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...