Προς το περιεχόμενο

Skroutz Plus ετήσια συνδρομή με 0.01€ [ΤΕΛΟΣ]


chbl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικά θεωρώ πως είναι πολύ αδικο για ήδη ενεργά μέλη plus ... προσπαθώ από το πρωί να βρώ μία άκρη και μετά από πολλές ενέργειες προσπάθειας ενεργοποίησής ξαφνικά μου σκάει μήνυμα από e-banking alerts πως ... η ανανέωση συνδρομής μου ανανεώθηκε κανονικά !!! + 17€ ) ενώ έληγε στις ... 19 ιουλίου !!!! Μόνο εμένα μου μυρίζει " απάτη " ?!?! Η απλά ... όποιος πρόλαβε τον Κύριο είδε ?!?!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 368
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, Giannakos83 είπε

 ξαφνικά μου σκάει μήνυμα από e-banking alerts πως ... η ανανέωση συνδρομής μου ανανεώθηκε κανονικά !!! + 17€ ) ενώ έληγε στις ... 19 ιουλίου !!!! Μόνο εμένα μου μυρίζει " απάτη " ?!?! Η απλά ... όποιος πρόλαβε τον Κύριο είδε ?!?!

 

Το ίδιο συνέβη και σε εμένα χθες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, αποστόλης είπε

52 προσπάθειες και επιτέλους ενεργοποιήθηκε. Πάτησε ακύρωση συνδρομής μετά για να μην κάνει αυτόματη ανανέωση του χρόνου. 

Ενημερωτικά, και για άλλους, εγω ψιλοφοβήθηκα να πατήσω ακύρωση συνδρομής.

Οπότε πήγα στους τρόπους πληρωμής και αφαίρεσα την κάρτα μου.

Μετά μου εμφάνιζε το κουμπί να ενεργοποιήσω την αυτόματη ανανέωση.

Επεξ/σία από SilentVoice
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 minutes ago, SilentVoice said:

Ενημερωτικά, εγω ψιλοφοβήθηκα να πατήσω ακύρωση συνδρομής.

Γι' αυτό έβαλα τα σκριν στην πίσω σελίδα να δείτε τι γράφει, γι' αυτό ακριβώς το φόβο άλλο γράφουν και άλλο κάνει το κουμπί

Επεξ/σία από Hacker?pcs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το δεχτηκε μετα απο πολλες προσπαθειες. Πατηστε αμεσως το cancel subscription χωρις φοβο. Απλα δεν θα κανει ανανεωση μετα απο ενα χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Giannakos83 είπε

Προσωπικά θεωρώ πως είναι πολύ αδικο για ήδη ενεργά μέλη plus ... προσπαθώ από το πρωί να βρώ μία άκρη και μετά από πολλές ενέργειες προσπάθειας ενεργοποίησής ξαφνικά μου σκάει μήνυμα από e-banking alerts πως ... η ανανέωση συνδρομής μου ανανεώθηκε κανονικά !!! + 17€ ) ενώ έληγε στις ... 19 ιουλίου !!!! Μόνο εμένα μου μυρίζει " απάτη " ?!?! Η απλά ... όποιος πρόλαβε τον Κύριο είδε ?!?!

Γιατί είναι άδικο για ήδη ενεργά μέλη πλας; Έχεις μια συνδρομή που επωφελείσαι ήδη από αυτό εδώ και καιρό δεν κατάλαβα που νιώθεις αδικημένος. 

Τώρα για τα υπόλοιπα ακύρωση και ξανά ίσως θα έπρεπε να ρίξεις μια ματιά στους όρους. Δεν τους έχω διαβάσει αλλά ίσως θα έπρεπε να ρίξεις μια ματιά.

Επίσης όλες αυτές οι ενέργειες είναι για να αποκτήσει το σκρουτζ περισσότερους συνδρομητές. Π.χ. από τα 100 άτομα που θα κάνουν οι 10-20 θα παραμείνουν συνδρομητές. Οπότε σίγουρα δεν ήθελε να κάνουν όλα τα ενεργά μέλη ένα χρόνο επέκταση τσάμπα και υποψιάζομαι θα υπάρχει στους όρους κάτι τέτοιο. 

3 λεπτά πριν, valadsk είπε

και ξέρετε ότι πάει για αύξηση η συνδρομή με αυτό που γίνεται σήμερα.

από κάπου θα πρέπει να βγουν τα σπασμένα 😛

Δεν υπάρχουν σπασμένα, ξέρουν πολύ καλά ότι με τη συνδρομή θα είναι η πρώτη επιλογή. Το κόστος των μεταφορικών απλά έχει ήδη μεταβιβαστεί στο προϊόν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

F@@@K 🤬

spacer.png

Μόλις τώρα, TSINE είπε

Θα είναι πεσμένο μέχρι να λήξει η προσφορά υποψιάζομαι κάποιοι σταθήκαμε άτυχοι 

Μάλλον είδαν ότι όλοι κάνουν ακύρωση της ανανέωσης και το έκοψαν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...