Προς το περιεχόμενο

Μεγάλη αύξηση των συνδρομητών του Netflix παρά τα μέτρα κατά της κοινής χρήσης κωδικού


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, sdikr είπε

και που και που έχει θεματακιά, αλλά είναι "δωρεαν"  όποτε δεν μας πειράζουν τα όποια θεματάκια, βλέπω το ξέχασες

 

 

Προσωπικά δεν είχα σχεδόν ποτέ θέμα… Μόνο σε πολύ λίγες ταινίες που δεν είχε ελληνικούς υπότιτλους.

Εσύ τώρα τι είσαι μέτοχος του νετφλιξ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 hour ago, kostasfalcon said:

Προσωπικά δεν είχα σχεδόν ποτέ θέμα… Μόνο σε πολύ λίγες ταινίες που δεν είχε ελληνικούς υπότιτλους.

Εσύ τώρα τι είσαι μέτοχος του νετφλιξ?

Οχι κάποιος που θέλει να δει μια ταινία/σειρά  χωρίς προβληματάκια ,  όχι σχεδόν πότε

 

Αυτό το κακό συνήθειο που αρχίζετε με τις μετοχές να το κοιτάξετε, μεγαλώσατε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sdikr είπε

Οχι κάποιος που θέλει να δει μια ταινία/σειρά  χωρίς προβληματάκια ,  όχι σχεδόν πότε

 

Αυτό το κακό συνήθειο που αρχίζετε με τις μετοχές να το κοιτάξετε, μεγαλώσατε

 

 

Η απάντηση μου είναι ανάλογη αυτων που γράφεις!

Και όχι δεν είχα κανένα πρόβλημα σε ταινία η σειρά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, kostasfalcon said:

Η απάντηση μου είναι ανάλογη αυτων που γράφεις!

Και όχι δεν είχα κανένα πρόβλημα σε ταινία η σειρά!

Ρε παίδες πραγματικά,  έχω γράψει οτι η ευκολία που παρέχει ο νόμιμος Player για το κλικ and play  είναι κάτι που τραβάει τους χρήστες σε αυτές τις υπηρεσίες και έχετε τρελαθεί 5 άτομα να μου λέτε για το stremio που μπορεί να έχει θεματάκια μεν αλλά είναι "δωρεάν" και βλέπεις όλες τις ταινίες (παράνομα) και απλά επέλεξε ανάλυση, ήχο, υπότιτλο και εγώ δεν ξέρω τι και δες το

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, sdikr said:

Ρε παίδες πραγματικά,  έχω γράψει οτι η ευκολία που παρέχει ο νόμιμος Player για το κλικ and play  είναι κάτι που τραβάει τους χρήστες σε αυτές τις υπηρεσίες και έχετε τρελαθεί 5 άτομα να μου λέτε για το stremio που μπορεί να έχει θεματάκια μεν αλλά είναι "δωρεάν" και βλέπεις όλες τις ταινίες (παράνομα) και απλά επέλεξε ανάλυση, ήχο, υπότιτλο και εγώ δεν ξέρω τι και δες το

 

Μέσα από τις ρυθμίσεις επιλεγεις ως προεπιλεγμένο υπότιτλο τα ελληνικά και δεν ασχολείσαι ξανά!

Τώρα αν  εσένα σε κουράζει να Να κάνεις ένα κλικ σε τι ανάλυση θέλεις να δεις την ταινία είναι καθαρά προσωπικά δικό σου θέμα!

Εσύ έχεις κουράσει!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/6/2023 στις 5:52 ΜΜ, polaki είπε

Καλά πήγαν  οι οικονομολόγοι του insomnia τελικά ε;..

Ναι γι’αυτό όλη η Ελλάδα βλέπει την trash Tv φάση survivor, bachelor κλπ. 

Ποιος σερφάρει φίλε μου; Εσύ και εγώ που είμαστε εδώ μέσα. Η ΣΥΝΤΡΙΠΤΙΚΗ πλειοψηφία του Έλληνα βλέπει τα σκουπίδια τις τηλεόρασης. Δυστυχώς! 

Άτομα που δεν έχουν υπολογιστή ναι, κατά κανόνα όλοι ασχολούνται με social media ακόμα και θείτσες μέσω κινητού και τάμπλετ. Αν το survivor ήταν πίσω από συνδρομητική δεν θα το έβλεπε κανείς.

Δεν διαφωνώ στο ότι τρώνε τόσο σανό και πιστεύουν ότι βλέπουν ριάλιτι ενώ είναι όλο στημένο και πολλά πράγματα έχουν script. Αλλά την συνδρομητική γενικά  δεν την έχουμε στο αίμα μας σαν λαός ακόμα. όσο ήταν τσάμπα με μοιρασμένους λογαριασμούς ίσως κάποιοι να ασχολούνταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/6/2023 στις 1:46 ΜΜ, sdikr είπε

Πιστεύω πως κάποιος που έχει δοκιμάσει την ευκολία του netflix και γενικά των νόμιμων πλατφορμών   δύσκολα θα γυρίσει πίσω στον παλιό καλό και "δωρεάν" τρόπο.

Το stremio πλησιαζει παρα πολυ αυτη την ευκολια αν και δεν ειναι κ το ιδιο . Ειναι τσαμπα ομως . Συμφωνω βεβαια οτι κανεις μας δεν θα ασχοληθει με torrent εκτος αν ψαχνει κατι πολυ συγκεκριμενο μια φορα στο τοσο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, nickk0kkav είπε

Το stremio πλησιαζει παρα πολυ αυτη την ευκολια αν και δεν ειναι κ το ιδιο . Ειναι τσαμπα ομως . Συμφωνω βεβαια οτι κανεις μας δεν θα ασχοληθει με torrent εκτος αν ψαχνει κατι πολυ συγκεκριμενο μια φορα στο τοσο 

Αυτό λέω τόση ώρα, πως δεν είναι το ίδιο στην ευκολία.

Σε ευχαριστώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, sdikr είπε

Αυτό λέω τόση ώρα, πως δεν είναι το ίδιο στην ευκολία.

Σε ευχαριστώ

 

Κανείς δεν είπε ότι είναι ακριβώς το ίδιο με το Netflix. Είναι όμως πανεύκολο (έβαλα και screenshots για του λόγου το αληθές). Στην τελική πρέπει να επιλέξεις ανάμεσα σε:

Stremio: έχει τα πάντα από ταινίες και σειρές δωρεάν αλλά έχει 10% περισσότερη δυσκολία.

Netflix: έχει περισσότερη ευκολία αλλά πρέπει να πληρώνεις μηνιαία συνδρομή και μπορείς να βλέπεις μόνο το περιεχόμενο του Netflix που κατά το 90% είναι σαβουρες!

Ο καθένας ας επιλέξει ότι θέλει, τζάμπα το κουράζουμε τόσες μέρες...

Επεξ/σία από koutsis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
51 λεπτά πριν, koutsis είπε

Κανείς δεν είπε ότι είναι ακριβώς το ίδιο με το Netflix. Είναι όμως πανεύκολο (έβαλα και screenshots για του λόγου το αληθές). Στην τελική πρέπει να επιλέξεις ανάμεσα σε:

Stremio: έχει τα πάντα από ταινίες και σειρές δωρεάν αλλά έχει 10% περισσότερη δυσκολία.

Netflix: έχει περισσότερη ευκολία αλλά πρέπει να πληρώνεις μηνιαία συνδρομή και μπορείς να βλέπεις μόνο το περιεχόμενο του Netflix που κατά το 90% είναι σαβουρες!

Ο καθένας ας επιλέξει ότι θέλει, τζάμπα το κουράζουμε τόσες μέρες...

Μα δεν αφηνεις να επιλέξω ότι θέλω, προσπαθείς εσύ και άλλοι 5  να μου πείτε τι καλό είναι το stremio και πως αν δεν μπορώ να δω δεν ξέρω απο υπολογιστές

οχι δωρεάν,  "δωρεαν" παράνομα

Επεξ/σία από sdikr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, koutsis είπε

Κανείς δεν είπε ότι είναι ακριβώς το ίδιο με το Netflix. Είναι όμως πανεύκολο (έβαλα και screenshots για του λόγου το αληθές). Στην τελική πρέπει να επιλέξεις ανάμεσα σε:

Stremio: έχει τα πάντα από ταινίες και σειρές δωρεάν αλλά έχει 10% περισσότερη δυσκολία.

Netflix: έχει περισσότερη ευκολία αλλά πρέπει να πληρώνεις μηνιαία συνδρομή και μπορείς να βλέπεις μόνο το περιεχόμενο του Netflix που κατά το 90% είναι σαβουρες!

Ο καθένας ας επιλέξει ότι θέλει, τζάμπα το κουράζουμε τόσες μέρες...

Netflix: ξεκινάς να ψάχνεις να δεις κάτι συγκεκριμένο, 30' αργότερα αφού δεν έχει καμία από τις 20 επιλογές σου, καταλήγεις και βλέπεις μία από τις χαζομάρες του που κρατάει και 2.30 ώρες αντί για 50΄.. Fun times :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, sdikr είπε

Μα δεν αφηνεις να επιλέξω ότι θέλω, προσπαθείς εσύ και άλλοι 5  να μου πείτε τι καλό είναι το stremio και πως αν δεν μπορώ να δω δεν ξέρω απο υπολογιστές

οχι δωρεάν,  "δωρεαν" παράνομα

Ποιός δεν σε αφήνει να επιλέξεις;  η κουβέντα ξεκίνησε από κάποιον που είπε ότι το Netflix ειναι βολικό ενώ οι άλλες λύσεις είναι πολύ περιπλοκες και δεν μπορείς να δεις τίποτα κτλ. και του απάντησα ότι το stremio είναι πολύ απλό. Ψάξε να δεις τα σχόλιά αν θες.

Από εκεί και πέρα ότι βολεύει τον καθένα. Τι με ενδιαφέρει εμένα τι κάνει ο καθένας σπίτι του; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχήν μου αρέσει να διαβάζω σχόλια απο μίζερους Έλληνες  που δεν θέλουν να δώσουν τν συνδρομή που είναι 8 αλλά ανετά θα δωσουν 10 για ενα πακετο τσιγαρα  και ενα καφε η 50 για μια  μπλούζα ADIDAS ΟΤΑΝ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ 3 ΕΥΡΩ 

το νετφλιξ άφησε επίτηδες  να μπαίνουν όλοι με έναν κωδικό και ο λόγος ήταν να γίνει συνήθεια  το ιδιο εκανε και η εδω  boxnow με τα δεματα που σε αφηνε να στελνεις με ενα ευρω και τωρα εχουν πάει όλοι εκεί .... γενικά η αγορά αντεχει μόνο μια πλατφόρμα και αυτό ειναι το Netflix και κανένα άλλο πλέον εχει γίνει εμμονή και οσοι πιστεύουν ότι έχουν πιάσει κοροΐδο το Netflix και μπαίνουν μεσο τουρκιας  κανουν μεγαλο λαθος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Cocomel είπε

καταρχήν μου αρέσει να διαβάζω σχόλια απο μίζερους Έλληνες  που δεν θέλουν να δώσουν τν συνδρομή που είναι 8 αλλά ανετά θα δωσουν 10 για ενα πακετο τσιγαρα  και ενα καφε η 50 για μια  μπλούζα ADIDAS ΟΤΑΝ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ 3 ΕΥΡΩ 

το νετφλιξ άφησε επίτηδες  να μπαίνουν όλοι με έναν κωδικό και ο λόγος ήταν να γίνει συνήθεια  το ιδιο εκανε και η εδω  boxnow με τα δεματα που σε αφηνε να στελνεις με ενα ευρω και τωρα εχουν πάει όλοι εκεί .... γενικά η αγορά αντεχει μόνο μια πλατφόρμα και αυτό ειναι το Netflix και κανένα άλλο πλέον εχει γίνει εμμονή και οσοι πιστεύουν ότι έχουν πιάσει κοροΐδο το Netflix και μπαίνουν μεσο τουρκιας  κανουν μεγαλο λαθος

Ο Ελληνας πιστευει οτι ολο το συμπαν του χρωσταει και πρεπει απαντες να του προσφερουν τα παντα τζαμπα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...