Προς το περιεχόμενο

Μεγάλη αύξηση των συνδρομητών του Netflix παρά τα μέτρα κατά της κοινής χρήσης κωδικού


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

9 λεπτά πριν, filipprin είπε

εναι click and play .

Απο μια άποψη έχεις ένα δίκαιο, άλλωστε το είπες, θα πρέπει μετά να παίξεις με τις ρυθμίσεις μπας και δεις ταίνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι απλα θα πρεπει να μαθεις να επιλεγείς συμφωνα με τις δυνατοτητες της γραμμης  σου και τις διαθεσιμοτητες σε ανάλυση ώστε να έχεις σμουθ εμπειρια.Μετα επιλεγεις τυφλα.Τελος παντων αστο δεν ειναι για σενα.Αυτο φυσικα δεν σημαίνει οτι δεν ειναι click and play

Επεξ/σία από filipprin
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, GREG10ARIS είπε

Μονο με RD εχω καταφερει να κανω το στρεμιο να λειτουργησει (σε android παντα, windows δουλευει μια χαρα αλλα τι να το κανω). Εχω 100αρα οπτικη ινα και ακομη και σε τορρεντς των 2gb που δηθεν εχουν seeders κολλαει μετα απο 5 λεπτα. Δεν ξερω αν εννοειτε το ιδιο εσεις που προμοταρετε το στρεμιο, παντως κι αυτο εχει συνδρομη και δε τη λες και τοσο φθηνη

Update: και για να μιλησω με αριθμους, το φθηνοτερο πακετο του rd ειναι 16€ το 6μηνο, δηλαδη 2.88€ το μηνα. Στην ιδια περιπου μηναια τιμη μου βγαινουν Νετφλιξ, Ντισνευ απο Ερντογαν (/4 ατομα) και Πραιμ απο Φαραω (χωρις να το μοιραζομαι) ολα μαζι αθροιστικα. Ε δεν καιγομαι και τοσο να ψαχνω πηγες για να δω μια ταινια και εγω..

Βλέπω εδώ και μία ώρα χωρίς την παραμικρή διακοπή μία σειρά με 37 seeders. Θέλει λίγο ρύθμιση και μετά είναι εντάξει, το ζόρι είναι λίγο με τους υπότιτλους αλλά και αυτό για δωρεάν παλεύεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Artman13 είπε

Βλέπω εδώ και μία ώρα χωρίς την παραμικρή διακοπή μία σειρά με 37 seeders. Θέλει λίγο ρύθμιση και μετά είναι εντάξει, το ζόρι είναι λίγο με τους υπότιτλους αλλά και αυτό για δωρεάν παλεύεται. 

Γιατι το λες με στόμφο το "εδω και μια ωρα"; Δεν θα έπρεπε να ειναι το φυσιολογικό; Το λες, λες και κατάφερες κατι..

Και αν καταλαβαίνω τι θέλει να πει ο Sdikr, μεταξυ αλλων, μπορείς σχετικά ευκολα να δεις τις σειρες και ταινίες που ειναι δημοφιλείς αυτην την περίοδο στο stremio, αν πας να διαλεξεις τιποτα εξεζητημένο, κλαις.

Οσες φορες προσπαθησα τον δηθεν δωρεαν δρομο που πληρώνω χάνοντας την ηρεμία μου, εχασα την ηρεμια μου. Και οταν πηγα στο φιλο που του παιζει νερακιβτα πάντα, εκείνη τη μερα που πηγα εγω έτυχε να μην παιζει 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, filipprin είπε

Οχι απλα θα πρεπει να μαθεις να επιλεγείς συμφωνα με τις δυνατοτητες της γραμμης  σου και τις διαθεσιμοτητες σε ανάλυση ώστε να έχεις σμουθ εμπειρια.Μετα επιλεγεις τυφλα.Τελος παντων αστο δεν ειναι για σενα.Αυτο φυσικα δεν σημαίνει οτι δεν ειναι click and play

Να επιλέγω σύμφωνα με τις δυνατότητες της γραμμής μου;  γιατί; εγώ θέλω να δω ταινία, όχι να λύσω εξισώσεις, πάντως θέμα γραμμής δεν υπάρχει 360Mbit down/up είναι δεν νομίζω να έχει θέμα, σίγουρα δεν έχω κανένα θέμα με όλα τα νόμιμα κανονικά και 4Κ

 

Επεξ/σία από sdikr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dbrillis είπε

Γιατι το λες με στόμφο το "εδω και μια ωρα"; Δεν θα έπρεπε να ειναι το φυσιολογικό; Το λες, λες και κατάφερες κατι..

Και αν καταλαβαίνω τι θέλει να πει ο Sdikr, μεταξυ αλλων, μπορείς σχετικά ευκολα να δεις τις σειρες και ταινίες που ειναι δημοφιλείς αυτην την περίοδο στο stremio, αν πας να διαλεξεις τιποτα εξεζητημένο, κλαις.

Οσες φορες προσπαθησα τον δηθεν δωρεαν δρομο που πληρώνω χάνοντας την ηρεμία μου, εχασα την ηρεμια μου. Και οταν πηγα στο φιλο που του παιζει νερακιβτα πάντα, εκείνη τη μερα που πηγα εγω έτυχε να μην παιζει 😂😂

χαχαχαχα δεν ξέρω πως κατάφερα και πέρασα "στόμφο" σε γραπτό λόγο μήπως είναι η ιδέα σου; Τέλος παντων να βοηθησω έγραψα συνεχίστε μόνοι σας *fight*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Artman13 είπε

χαχαχαχα δεν ξέρω πως κατάφερα και πέρασα "στόμφο" σε γραπτό λόγο μήπως είναι η ιδέα σου; Τέλος παντων να βοηθησω έγραψα συνεχίστε μόνοι σας *fight*

Είσαι τυχερός, δέχεσαι και το θέμα των υποτίτλων που έχουν θέμα και όλα καλά, ελπίζω να μην δεν σου παίζει κάποιο επεισόδιο στην πορεία και χάσεις την σειρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω ρίξει άκυρο στα πειρατικά γιατί οι ελληνικοί υπότιτλοι συνήθως είναι από ερασιτεχνικοί στην καλύτερη έως αστείοι και χαλάνε όλη την ταινία. Έχει αλλάξει κάτι που δεν ξέρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 minutes ago, somt said:

Εγώ έχω ρίξει άκυρο στα πειρατικά γιατί οι ελληνικοί υπότιτλοι συνήθως είναι από ερασιτεχνικοί στην καλύτερη έως αστείοι και χαλάνε όλη την ταινία. Έχει αλλάξει κάτι που δεν ξέρω;

Πλέον παίζουν αρκετοί επίσημοι ripped, οπότε είναι κατευθείαν από το Netflix π.χ. (όχι ότι δεν έχω δει τερατουργήματα και εκεί). Όταν είναι ερασιτεχνικοί, είναι κορώνα-γράμματα (αναλόγως ποιος τους έφτιαξε), γιατί υπάρχουν και ερασιτεχνικοί πολύ καλής ποιότητας.

Επεξ/σία από infin1tyGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συνήθως σε σειρές έχει καλούς όταν τους παίρνει εργολαβία κάποια γνωστή ομάδα. Στις ταινίες πάντως συνήθως πέφτω σε πολύ κακούς (από τορεντ, με stremio δεν έχω δει τι παίζει).

Επεξ/σία από somt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς έχουν χρήμα να ξοδέψουν οι Αμερικανοί διότι προτιμούν να διαθέτουν ώρες ηρεμίας και ξεκούρασης όταν δεν εργάζονται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, somt είπε

Συνήθως σε σειρές έχει καλούς όταν τους παίρνει εργολαβία κάποια γνωστή ομάδα. Στις ταινίες πάντως συνήθως πέφτω σε πολύ κακούς (από τορεντ, με stremio δεν έχω δει τι παίζει).

Στην ουσία στριμαρεις τορεντ. Δε θα βρεις κάτι που δεν υπάρχει στους torrent trackers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...