Προς το περιεχόμενο

Με M2 Max και M2 Ultra έρχεται το νέο Apple Mac Studio με τιμή από $1.999


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, dstilio είπε

Αυτή η τιμη είναι χώρις φόρους στην Αμερική.

Στην Ελλάδα μετά το ΦΠΑ ίσως είναι πιο κοντά στα 2.500€

Πολυ καλό μηχάνημα, και το σκεφτομαι σοβαρά μιας και το hackintosh μου τα έχει φάει τα ψωμιά του. Το βλέπω καλύτερη πρόταση από το M2 mini που αν του φορτώσεις λίγα επιπλέον φτάνει ίδια τιμη.

Max studio m2 max + εξωτερικός SSD 4TB και μπορείς να κανεις φωτογραφία και βίντεο άνετα.

Και λίγο πιο κάτω από το M1 !!!

m2 studio.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, zarzonis είπε

Όντως είναι καλύτερη επιλογή από το Mac Mini. Το Mac Studio είναι το πιο Value for Money μηχάνημα από αυτά που παρουσίασε η Apple.

1) M2 Max
2) 32GB Ram
3) 10Gbit Ethernet
4) Πολύ δυνατή GPU

2500 θα έχει λογικά εδώ δεδομένου ότι τόσο έκανε το προηγούμενο μοντέλο και κράτησαν την ίδια τιμή στην Αμερική. Το σκέφτομαι κι εγώ πολύ σοβαρά για να αντικαταστήσω τον iMac 27 που έχω.

Η πληρώνεις εισητηρια κ τ παίρνεις κατευθείαν από Αμερική !!! Εγώ θα προτιμούσα !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Just_travel_everywhere είπε

Η πληρώνεις εισητηρια κ τ παίρνεις κατευθείαν από Αμερική !!! Εγώ θα προτιμούσα !!

Δυστυχώς δεν ισχύει αυτό. Οι τιμές σε όλα τα προϊόντα της Αμερικής, δεν περιλαμβάνουν ΦΠΑ γιατί κάθε πολιτεία έχει το δικό της συντελεστή. Άρα και στην Αμερική βγαίνει πολύ κοντά στην τιμή της Ελλάδας εν τέλη. Άσε που θα έχεις ένα χρόνο εγγύηση αν το πάρεις από εκεί αντί για 2 αν το πάρεις από Ευρώπη.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...