Προς το περιεχόμενο

Το ChatGPT έρχεται στο iPhone με νέα επίσημη εφαρμογή


alion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, KAKADI είπε

Fixed!!

ολοι οι ναρκισιστες επιδειξιομανεις αρχοντοχωρίατες αυτη την δικαιολογια λενε. ασε φιλε ξερουμε πολυ καλυτερα απο εσας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, klaftop είπε

ολοι οι ναρκισιστες επιδειξιομανεις αρχοντοχωρίατες αυτη την δικαιολογια λενε. ασε φιλε ξερουμε πολυ καλυτερα απο εσας

Τίποτα δεν ξέρετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, koutsis είπε

Τίποτα δεν ξέρετε...

α ναι οι ξεχασαμε αλλη κλαση και ξερουν καλυτερα το ξεχασα αυτο. Αν ηξερες απο τεχνολογια θα ηξερες οτι στο android μπορεις να κανεις τα παντα και με ενα drag n drop βαζεις οτι μπορεις να φανταστεις χωρις κανενα προγραμμα 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, klaftop είπε

α ναι οι ξεχασαμε αλλη κλαση και ξερουν καλυτερα το ξεχασα αυτο. Αν ηξερες απο τεχνολογια θα ηξερες οτι στο android μπορεις να κανεις τα παντα και με ενα drag n drop βαζεις οτι μπορεις να φανταστεις χωρις κανενα προγραμμα 

Φίλε μου android είχα 10 χρόνια. Από το LG g2 μέχρι και Samsung note 10 plus. Λες να μην ξέρω από android? Εσύ μάλλον δεν έχεις πιάσει ποτέ στα χέρια σου iphone αλλά θες να έχεις και άποψη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, koutsis είπε

Φίλε μου android είχα 10 χρόνια. Από το LG g2 μέχρι και Samsung note 10 plus. Λες να μην ξέρω από android? Εσύ μάλλον δεν έχεις πιάσει ποτέ στα χέρια σου iphone αλλά θες να έχεις και άποψη!

μου δωσανε σε δουλεις και iphone και ipad και imac, πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης και εφε, πολυ καλη μπαταρια το ipad, ωραιες φωτογραφιες, επειδη ειμαι λινουξας ωραιο οτι ειναι Unix αλλα με το που ηθελα να βαλω μια καλη εφαρμογη ή αρχεια μου εβγαζε την πιστη. εγω πχ καθε μερα κατεβαζω videos κατευθειαν στο κινητο και την βλεπω offline free και μπορω να το κανω με 10 διαφορετικους τροπους. το 80% των user επικεντρωνονται στο 20% των εφαρμογων και το 20% στο 80% των εφαρμογων. εγω απλως ειμαι στο 20% των power users

Επεξ/σία από klaftop
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, klaftop είπε

μου δωσανε σε δουλεις και iphone και ipad και imac, πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης και εφε, πολυ καλη μπαταρια το ipad, ωραιες φωτογραφιες, επειδη ειμαι λινουξας ωραιο οτι ειναι Unix αλλα με το που ηθελα να βαλω μια καλη εφαρμογη ή αρχεια μου εβγαζε την πιστη. εγω πχ καθε μερα κατεβαζω videos κατευθειαν στο κινητο και την βλεπω offline free και μπορω να το κανω με 10 διαφορετικους τροπους

Κι επειδή εσένα σε βολεύει το Android για δικούς σου λόγους σημαίνει ότι όλοι κάνουμε τα ίδια που κάνεις εσύ ή μας βολεύει ότι βολεύει εσένα; εγω ας πούμε δεν έχω δει ποτέ ταινία σε κινητό, το θεωρώ γελοίο σε 6.7" οθόνη.  τι λογική είναι αυτή; άμα γουστάρεις εσύ πάρε android και άσε αυτούς που έχουν άλλες ανάγκες από σένα να πάρουν ότι γουστάρουν και τους βολεύει!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, klaftop είπε

και το εχει δωρεαν για iphone? δεν ειναι εναντια στο ολο concept οτι πρεπει να δειχνεις οτι εισαι λεφτας επειδη εχεις iphone?

Με 1400€ το S23 νομίζω ότι έχει ξεπεραστεί η πιπίλα αυτή. Εκτός αν τα λες για πλάκα έτσι 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς το ΠΑΡΟΝ πάντως δεν είναι διαθέσιμο στην χώρα μας όποτε περιοριζόμαστε μόνο στην εφαρμογή του bing που είναι στο App Store 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, klaftop είπε

ολοι οι ναρκισιστες επιδειξιομανεις αρχοντοχωρίατες αυτη την δικαιολογια λενε. ασε φιλε ξερουμε πολυ καλυτερα απο εσας

Από περιέργεια.

Σου έφαγε κανένα γκομενακι κανένας/καμία με iPhone?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, klaftop είπε

και το εχει δωρεαν για iphone? δεν ειναι εναντια στο ολο concept οτι πρεπει να δειχνεις οτι εισαι λεφτας επειδη εχεις iphone?

Έχεις μείνει καμία δεκαετία πίσω σε θέμα τεχνολογίας.Τώρα μόλις σκάσει μύτη καινούργιος επεξεργαστής είτε για android είτε για apple τα προηγούμενα μοντέλα παίρνουν τον κατήφορο σε θέμα τιμής.Για αυτό και δεν υπάρχει λόγος να παίρνεις mid range όταν μία περσινή και προπέρσινη ναυαρχίδα θα σου κοστίσει τα ίδια.Άρα και το όλο σκεπτικό σου ότι το κινητό φανερώνει την οικονομική σου ευχέρεια είναι λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, purespyros είπε

20 ευρώ το μήνα; Σορρυ αλλά δεν θα πάρω 

Πανάκριβο άστα να πάνε!!! Λες και τι κάνει να πούμε και στοιχίζει τόσο

19 ώρες πριν, MikeKata είπε

Αδύνατον, μιας και τα GPT-3.5 και GPT-4 δεν έχουν online learning. Εκπαιδεύονται σε προϋπάρχοντα σετ δεδομένων που αποφασίζει η OpenAI και μετά βγαίνουν στην παραγωγή.

Όχι πια

image.png.0ad463e473317a5f799676240ce6def5.png

 

Επεξ/σία από EuphangeL
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...