Προς το περιεχόμενο

Asus ROG Ally


NickTG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 ώρες πριν, ppkontop είπε

φοβερή... τι πληκτρολόγιο και ποντίκι χρησιμοποιεις;

Εννοείς με το ROG, ή αυτό που φαίνεται στη φωτό (το οποίο είναι από το desktop_.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 544
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 26/8/2024 στις 5:55 ΜΜ, outlaw star είπε

Εννοείς με το ROG, ή αυτό που φαίνεται στη φωτό (το οποίο είναι από το desktop_.

αυτό που φαίνεται στη φώτο νομιζα ότι είναι για το rog... με το Rog έχεις κάποιο;

Καλησπέρα παιδιά.. θέλω να περάσω ρετρο games στο Rog, έχω κατεβάσει το Emudeck αλλά δε γνωρίζω το απο δω και πέρα.. ξέρει κανένας που μπορώ να βλέπω έτοιμες sd cards που τα έχουν και τα πουλάνε..ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 28/8/2024 στις 10:55 ΜΜ, ppkontop είπε

αυτό που φαίνεται στη φώτο νομιζα ότι είναι για το rog... με το Rog έχεις κάποιο;

Καλησπέρα παιδιά.. θέλω να περάσω ρετρο games στο Rog, έχω κατεβάσει το Emudeck αλλά δε γνωρίζω το απο δω και πέρα.. ξέρει κανένας που μπορώ να βλέπω έτοιμες sd cards που τα έχουν και τα πουλάνε..ευχαριστώ

Αυτό εδώ και είμαι ικανοποιημένος.

 

https://www.skroutz.gr/s/34154908/Redragon-K617-FIZZ-Gaming-Michaniko-Pliktrologio-60-me-Custom-Red-diakoptes-kai-RGB-fotismo-Agliko-US-Leyko-Gri.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαίρετε και από εμένα, βρέθηκε στα χέρια μου ένα ROG ALLY Z1 και θα ήθελα να το κάνω Emulator. Το έχει δοκιμάσει κανένας να το κάνει; Που θα μπορούσα να βρώ έναν οδηγό; Ευχαριστώ πολυ!!!

Επεξ/σία από Madnesgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...