Προς το περιεχόμενο

Windscribe Pro VPN από 29$ ή 26€ το έτος


venuets

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η τιμή πέφτει στα 13€ για 1 έτος ανά user, με τα εξής βήματα:

α) Θα χρειαστούν 2 users.
β) Ο 1ος user δίνει το referral link του σε έναν άλλον για δημιουργία νέου λογαριασμού.
Προσοχή, να έχετε απενεργοποιήσει το adblock του browser σας.
γ) Δημιουργείται ο λογαριασμός του 2ου user και ο 1ος user επιβεβαιώνει πως πήρε +1GB από τη δημιουργία νέου λογαριασμού του 2ου user.
δ) ο 2ος user, ο νέος λογαριασμός δηλαδή, κάνει την αγορά του πακέτου $29 για έναν χρόνο.
ε) ο 1ος user γίνεται κι αυτός upgraded σε Pro βάσει μιας προσφοράς που αναγράφεται στο site του windscribe.

Τι μένει; Να βρεθούν ζευγάρια χρηστών πριν λήξει η προσφορά και να προβούν στην αγορά σύμφωνα με τα βήματα που περιέγραψα. Σχεδόν 13€ στον καθένα βγαίνει.
Για την ανανέωση σε έναν χρόνο, το βλέπετε σε έναν χρόνο αν θα χρειαστεί να κάνει αγορά ΜΟΝΟ ο 2ος user ή ο καθένας από μία ανανέωση. Προσωπικά, ποντάρω στο πρώτο.

Windscribe Pro.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ισχύει και για ήδη υπάρχοντες pro θα με ενδιέφερε για να κάνω επέκταση ένα χρόνο ακόμα την συνδρομή. Αν κάποιος θέλει referral και μετά του στείλω το κόστος θα με ενδιέφερε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 30/4/2023 στις 1:23 ΜΜ, venuets είπε

αν ισχυει εχω revolut ετοιμο να το παρω και αυτο να υπαρχει!

 

 

Στις 30/4/2023 στις 2:22 ΜΜ, konstantin79 είπε

Αν ισχύει και για ήδη υπάρχοντες pro θα με ενδιέφερε για να κάνω επέκταση ένα χρόνο ακόμα την συνδρομή. Αν κάποιος θέλει referral και μετά του στείλω το κόστος θα με ενδιέφερε!

Ενδιαφέρεται κανείς; Ψάχνω και εγώ μήπως και το πάρω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι το μοναδικό που μου δούλεψε στην κίνα. 

Γενικά πολύ ικανοποιημένος. 

Το νορντ σκουπίδι μπροστά του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Nord ούτε για τις τσατσιές μέσω Τουρκίας δεν πιάνει (Νetflix, Disney+ κλπ)!

Αν δεν το είχα πάρει τζάμπα από το shoop θα τα εκλαιγα τα λεφτά μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το windscribe παντως ο,τι να'ναι βγαζει. Τουρκια πατας, Αιγυπτο και καναδα σου βγαζει. Γενικα νομιζω με την Τουρκια εχουν παθει ενα μπλακαουτ ολα τα VPN.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Witcher1st είπε

Και το windscribe παντως ο,τι να'ναι βγαζει. Τουρκια πατας, Αιγυπτο και καναδα σου βγαζει. Γενικα νομιζω με την Τουρκια εχουν παθει ενα μπλακαουτ ολα τα VPN.

αυτο χθες κατεβασα το windscribe και πηγα να κανω την τατσια μεσω τουρκιας και μ εμφανιζε το ποσο σε συνδρομη σε αιγυπτιακες λιρες, θα μου το παρει αν εχω δηλωμενη διευθυνση στο main google account ελλαδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...