Προς το περιεχόμενο

Πρόγραμμα «Κινούμαι Ηλεκτρικά» και εμπειρίες


kostasgr78

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, chek2fire είπε

το έχω έτοιμο ήδη δηλαδή έχω ανεβάσει τα απαιτούμενα έγγραφα αν ανοίξει και όταν ανοίξει θα τα υποβάλω

Τι αμάξι παρήγγειλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 404
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

18/07/2023 η αιτηση για την επιδοτηση για το σκουτερακι ειμαι ακομα σε "Η κατάσταση της αίτησης άλλαξε σε Αίτηση προς πληρωμή" παμε για το 8μηνο.Αληθεια γιατι αργουνε τοσο πολυ το χω απορια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, ΒουρΝ είπε

18/07/2023 η αιτηση για την επιδοτηση για το σκουτερακι ειμαι ακομα σε "Η κατάσταση της αίτησης άλλαξε σε Αίτηση προς πληρωμή" παμε για το 8μηνο.Αληθεια γιατι αργουνε τοσο πολυ το χω απορια

καλα ειναι τρο 8μηνο... στα αυτοκινητα παει πανω απο χρονο

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά προσπαθώ πάνω από 2 μήνες και κάθε μέρα το ίδιο μήνυμα. Υπάρχει νόημα ή τσάμπα το κάνω ; έχει μπει κανένας άλλος πρόσφατα ; 

Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί δεν δέχεται καν την αίτηση αφού για αυτό το πρόγραμμα πήραν πρώτοι σειρά όσες εκκρεμείς αιτήσεις είχαν από το κινούμαι ηλεκτρικά 1. Δεν θα γίνει έτσι και για το κινούμαι ηλεκτρικά 3 (αν βγει). 

Μόλις τώρα, SirG13 είπε

ρε παιδιά προσπαθώ πάνω από 2 μήνες και κάθε μέρα το ίδιο μήνυμα. Υπάρχει νόημα ή τσάμπα το κάνω ; έχει μπει κανένας άλλος πρόσφατα ; 

Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί δεν δέχεται καν την αίτηση αφού για αυτό το πρόγραμμα πήραν πρώτοι σειρά όσες εκκρεμείς αιτήσεις είχαν από το κινούμαι ηλεκτρικά 1. Δεν θα γίνει έτσι και για το κινούμαι ηλεκτρικά 3 (αν βγει). 

Βέβαια να συμπληρώσω ότι αιτούμαι για μεγάλο ποσό 12.000 καθώς έχω και τα + 4000 επειδή είμαι σε νησί. οπότε θα πρέπει να ακυρωθεί κάποια μέγαλη αίτηση και να είμαι και γρήγορος και τυχερός. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, SirG13 είπε

ρε παιδιά προσπαθώ πάνω από 2 μήνες και κάθε μέρα το ίδιο μήνυμα. Υπάρχει νόημα ή τσάμπα το κάνω ; έχει μπει κανένας άλλος πρόσφατα ; 

Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί δεν δέχεται καν την αίτηση αφού για αυτό το πρόγραμμα πήραν πρώτοι σειρά όσες εκκρεμείς αιτήσεις είχαν από το κινούμαι ηλεκτρικά 1. Δεν θα γίνει έτσι και για το κινούμαι ηλεκτρικά 3 (αν βγει). 

Βέβαια να συμπληρώσω ότι αιτούμαι για μεγάλο ποσό 12.000 καθώς έχω και τα + 4000 επειδή είμαι σε νησί. οπότε θα πρέπει να ακυρωθεί κάποια μέγαλη αίτηση και να είμαι και γρήγορος και τυχερός. 

 

αθάνατο ελληνικό δημόσιο και πιο πολύ διοίκηση του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, chek2fire είπε

αθάνατο ελληνικό δημόσιο και πιο πολύ διοίκηση του. 

Πραγματικά. Αντί να δεχόντουσαν όλες τις αιτήσεις και να παίρναμε ένα αριθμό πρωτοκόλλου ή σειράς κάνουν αυτό το καραγκιοζιλίκι... λογικά είναι απόφοιτοι χαρβαρντ ή Γέιλ εκεί... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 05/03/2024 at 18:51, SirG13 said:

Πραγματικά. Αντί να δεχόντουσαν όλες τις αιτήσεις και να παίρναμε ένα αριθμό πρωτοκόλλου ή σειράς κάνουν αυτό το καραγκιοζιλίκι... λογικά είναι απόφοιτοι χαρβαρντ ή Γέιλ εκεί... 

Από Δευτέρα 11/03 ανοίγει ξανα:

https://www.caranddriver.gr/electric/arthro/kinoymai_ilektrika_2_deite_pote_anoigei_kai_pali_h_platforma_gia_nees_aitiseis-7830081/

On 29/02/2024 at 20:03, chek2fire said:

και πως το μαθαίνεις? απλα κάθε μέρα μπαίνεις μπας και ανοίξει?

Από Δευτέρα 11/03 ανοίγει ξανα:

https://www.caranddriver.gr/electric/arthro/kinoymai_ilektrika_2_deite_pote_anoigei_kai_pali_h_platforma_gia_nees_aitiseis-7830081/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...