Προς το περιεχόμενο

Έτσι -πιθανόν- θα είναι το iPhone 15 Pro 


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Η λέξη "πιθανόν" είναι το κλειδί. Οπότε να χαμε να λέγαμε, να ασχολούμαστε, κάτι που θέλει και το marketing κάθε εταιρείας για να μένει ένα επερχόμενο προϊόν "στον αφρό". Προσωπικά το design "κονσέρβα" με τις εξόφθαλμες κάμερες δε με ενθουσιάζει, μάλλον αποκρουστικό και μη πρακτικό θα το χαρακτήριζα. Αμφιβάλω αν θα βγει στην παραγωγή έτσι. Αλλά αυτή είναι η δική μου γνώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Jofa είπε

Ναι παρε την απόδειξη σου μόνο φυσιολογικά γίνεται και σε I storm 

I storm δεν το δέχτηκαν 

 μου είπαν να απευθυνθώ Vodafone και τον δεύτερο χρόνο .

 Όπως και να έχει ευχαριστώ για τις πληροφορίες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Chris_BMW είπε

I storm δεν το δέχτηκαν 

 μου είπαν να απευθυνθώ Vodafone και τον δεύτερο χρόνο .

 Όπως και να έχει ευχαριστώ για τις πληροφορίες 

κανονικα πρεπει οσα εχουν license να το δεχθουν, και εννοειται απο Vodafone ως carrier εχει την υποχρεωση να σε υποστηριξη.

Αν θες πηγαινε MediaMarkt-Public (ιδια εταιρια 1χρονο + και στειλε το απο εκει, στελνουν χωρις χρεωση απο οπου και να το εχεις αγορασει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Chris_BMW said:

Καλησπέρα και να με συγχωρείτε για το off topic 

 Έχω αγοράσει ένα I phone SE 2020 και για κάποιο λόγο το NFC δεν λειτουργεί 

 τη συσκευή τη χρησιμοποιώ αποκλειστικά για έλεγχο της γλυκόζης στο αίμα του παιδιού μου όποτε είναι καρα τσεκαρισμένο πως το NFC της συσκευής έχει πρόβλημα αφού αυτό χρησιμοποιείτε από αυτήν ώστε να διαβάσει τον αισθητήρα .

 Το τηλέφωνο είναι αγορασμένο 8-4-22 από Vodafone όποτε τρέχει ο δεύτερος χρόνος εγγύησης από αυτούς .

 Όταν πήγα εκεί το τηλ πριν λίγο μου είπαν πως θα με ενημερώσουν αν μπορούν να το καλύψουν .

 Όταν τους είπα πως είναι υποχρεωμένοι μου είπαν πως η apple δίνει έναν χρόνο και ξανά εγώ να εξηγώ τα αυτονόητα .

 Η δεν ξέρουν τι ισχύει (πράγμα δύσκολο ) η κάνουν πως δεν ξέρουν  .

 Σε περίπτωση αρνητικής απάντησης γνωρίζει κάποιος που πρέπει να απευθυνθώ και αν θα βρω λύση .

 Ευχαριστώ και πάλι με συγχωρείτε για τονoff topic .

 Υ.Γ αν γνωρίζει κάποιος ας επικοινωνήσει μαζί μου inbox 

το να ανοιξεις θεμα στην σωστη κατηγορια ???

  • Thanks 3
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, poulinos είπε

το να ανοιξεις θεμα στην σωστη κατηγορια ???

Ένταξη επειδή ο τίτλος αναφέρεται σε I phone δεν σημαίνει πως το δικό μου θέμα δεν είναι off !

 Πάντως ναι το έγραψα εδώ που τουλάχιστον έχει το “I phone” στον τίτλο 😅

7 λεπτά πριν, klaftop είπε

Η διαφορά του τμήματος design της apple με το ελληνικό δημόσιο είναι ότι στο Ελληνικό δημόσιο κάθε χρόνο θα αλλάξει και κάτι. Η απόλυτη αργομισθία 

Ας σχολιάσω και κάτι πάνω στο άρθρο 

 πρώτων η είδηση αναφέρεται σε φήμες το ίδιο και το σχέδιο που παρουσιάζεται .

 Σαν Apple user όλα αυτά τα χρόνια και παρακολουθώντας την πορεία αλλά και τη φιλοσοφία της θα σου πω πως όντως δεν νομίζω το παραπάνω σχέδιο να απέχει και πολύ .

 Το θέμα είναι όμως το γιατί !

 Αν νομίζεις πως το τμήμα σχεδιασμού είναι όπως λες «ελληνικό δημόσιο» κανείς τρομερό λάθος .

 Είναι το τμήμα που κυριολεκτικά εγώ προσωπικά του βγάζω το καπέλο και θα σου εξηγήσω.

 Το σχέδιο είναι αυτό και τέλος (τηλέφωνο είναι πως να το κάνουν άλλωστε )

 η μαγκιά είναι πως κρατώντας αναλλοίωτη τη σχεδιαστική ταυτότητα για λόγους μάρκετινγκ (ο κόσμος γνωρίζει πως αυτό είναι το I phone )

 Το τμήμα σχεδιασμού κάθε χρόνο κάνει γνωστό στον κόσμο συμπεριλαμβανομένου και αυτού που δεν ασχολειται ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΕΟ I phone !

 Και ενώ μέχρι και το notch έλεγα μετά το notch τι θα βάλουν ώστε ο κόσμος να το αναγνωρίζει ;!

 Και σκάει το Island!!!

 Το λέω δίχως καμιά ειρωνεία!

 Το τμήμα σχεδιασμού της Apple είναι μίλια μπροστά…

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά δεν έχει να προσφέρει τίποτα, εκτός της προσπάθειας να σε πείσει ότι την χρειάζεσαι, για αυτό και κάθε λίγο πετάνε έξω συσκευές για να αγοράσεις καινούργια, διότι με αναβαθμίσεις ασφαλείας, θα μπορούσες να κρατήσεις την συσκευή.

Αγοράζω apple επειδή με ευχαριστεί το λογισμικό, και όσο μπορώ να κάνω την δουλειά μου, με τις "παλαιότερες" συσκευές θα παραμείνω 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...