Προς το περιεχόμενο

Mου ακύρωσαν το Τουρκικο Disney+


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 2/5/2023 στις 4:07 ΜΜ, georgeA είπε

Καλησπερα και γω δεν εχω καταφερει τιποτα με 3 διαφορετικα vpn το ενα αγορα, (avast secureline vpn) με το οποιο ειχα κανει την 1η φορα εγγραφη.

Εχω δοκιμασει οτι τροπο βρηκα σε ιντερνετ, με vpn, χωρις vpn, με 2 νεος gmail λογαριασμους, με 2 νεες καρτες revolut απο διαφορετικο account,  μεσω bluestacks, με νεο κινητο φορμαρισμενο.  Σε ολες τις φορες εχω ερρορ 83.

Εεεεεεντελως ίδια κατάσταση κ εγώ.. Με άφησε να κάνω μηνιαία, αλλά στην ανανέωση για ετήσια, ενώ είχα κάνει μέσω bluestacks ετήσια το Μάρτη, με κόβει με error 83..

Δοκίμασα 5 διαφορετικές κάρτες στο pay τιιιιποτε..

Καμιά ιδέα;

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 475
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 λεπτά πριν, UlveRz είπε

Εεεεεεντελως ίδια κατάσταση κ εγώ.. Με άφησε να κάνω μηνιαία, αλλά στην ανανέωση για ετήσια, ενώ είχα κάνει μέσω bluestacks ετήσια το Μάρτη, με κόβει με error 83..

Δοκίμασα 5 διαφορετικές κάρτες στο pay τιιιιποτε..

Καμιά ιδέα;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους μετά από άπειρες προσπάθειες κατάφερα να αγοράσω μια κάρτα fups , την φόρτισα κανονικά με το ποσό που αντιστοιχεί σε μια ετήσια συνδρομή στο Disney plus και μόλις πάω να πληρώσω μου βγάζει πως τα στοιχεία της κάρτας είναι λάθος. Δοκίμασα και μηνιαία συνδρομή και να φτιάξω καινούργιο λογαριασμό και πάλι το ίδιο. Έχει συμβεί σε κανέναν κάτι παρόμοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Nα ρωτήσω,  οσοι φάγατε cancellation  την προηγούμενη συνδρομή (Ιούνιος 22) πήρατε όλοι full refund ;

Ανανέωση πάντως και εγώ έκανα μέσω του Disney app, με τουρκικό mail που είχε περασμένη ήδη ελληνική κάρτα, με ανοιχτό vpn να τρέχει και να δίνει σωστή ip Τουρκίας (αν θυμάμαι καλά από περισυ τα error 83 ήταν λόγω vpn). Αυτό εγινε πριν κάνα μήνα, όταν έγιναν τα cancellation 

Επεξ/σία από ipal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σε οσους ξερω εδωσε refund σε ολους !

 

Απο Πλατι δεν εχει Πολυ προμηθεια;  ο φθηνοτερος που βρηκα παιρνει 12 ευρω παραπανω στα 700tl.

Ενω λεει 0 fee, με binance βγαινει φθηνοτερα ;

 

Επεξ/σία από georgeA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ ρε παιδιά είχα το ίδιο και πριν κάνα δυο μήνες έβαλα vodafone tv και σύνδεσα τον λογαριασμό μου με την. Vodafone. Και δεν μου ήρθε κάτι για ακύρωση. Παίζει να συνεχίσει έτσι? Γιατί να πω την αλήθεια το προτιμω στην  tv από το να το ανοίγω από το tv box. Έτυχε σε κάναν άλλον? 

Επεξ/σία από tyf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, archiezulu είπε

Μου απέρριψε την Πειραιώς και με το που έβαλα revolut πήρε κανονικά την πληρωμή χωρίς vpn

Μην ρισκάρετε Ελληνικής Τράπεζας κάρτες γιατί δεν αποκλείεται να βρεθείτε προ εκπλήξεων!

Υπάρχουν τόσες λύσεις με εικονικές...

Μφχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, kormos είπε

Μην ρισκάρετε Ελληνικής Τράπεζας κάρτες γιατί δεν αποκλείεται να βρεθείτε προ εκπλήξεων!

Υπάρχουν τόσες λύσεις με εικονικές...

Μφχ

εδώ και ένα χρόνο που είχα μηνιαίο δούλευε κανονικά με Πειραιώς τώρα που άλλαξα σε ετήσια μετά την ακύρωση με πέταξε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, archiezulu είπε

εδώ και ένα χρόνο που είχα μηνιαίο δούλευε κανονικά με Πειραιώς τώρα που άλλαξα σε ετήσια μετά την ακύρωση με πέταξε 

Ούτε έχω βάλει Ελληνική κάρτα, ούτε θα έβαζα σε τέτοιες ενέργειες... Όταν υπάρχει ο εύκολος τρόπος της εικονικής κάρτας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/5/2023 στις 4:07 ΜΜ, georgeA είπε

Καλησπερα και γω δεν εχω καταφερει τιποτα με 3 διαφορετικα vpn το ενα αγορα, (avast secureline vpn) με το οποιο ειχα κανει την 1η φορα εγγραφη.

Εχω δοκιμασει οτι τροπο βρηκα σε ιντερνετ, με vpn, χωρις vpn, με 2 νεος gmail λογαριασμους, με 2 νεες καρτες revolut απο διαφορετικο account,  μεσω bluestacks, με νεο κινητο φορμαρισμενο.  Σε ολες τις φορες εχω ερρορ 83.

Μια από τα ίδια... Με όλους τους συνδυασμούς, κανένα αποτέλεσμα.. Και δοκιμή με cyberghost vpn pro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, kormos είπε

Ούτε έχω βάλει Ελληνική κάρτα, ούτε θα έβαζα σε τέτοιες ενέργειες... Όταν υπάρχει ο εύκολος τρόπος της εικονικής κάρτας...

Δεν ειναι οτι μπαινει σε οτι να'ναι site, μιλαμε για disney/play store. Ουτε και μπορει η τραπεζα να σου μπλοκαρει την καρτα επειδη εκανες χρηση εκτος των ορων σε καποια υπηρεσια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Δεν ειναι οτι μπαινει σε οτι να'ναι site, μιλαμε για disney/play store. Ουτε και μπορει η τραπεζα να σου μπλοκαρει την καρτα επειδη εκανες χρηση εκτος των ορων σε καποια υπηρεσια

Είναι καθαρά θέμα νομίσματος και όχι αν είναι αξιόπιστη ή όχι η υπηρεσία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@anton1z001 και εγω με cyberghost vpn, τρωω ακυρο. πρωτη φορα που δεν καταφερνω να κανω κατι με το cyberghost. δεν ξερω αν παιζει ρολο, αλλα εγω τωρα προσπαθησα πρωτη φορα να κανω λογαριασμο μεσω τουρκιας για disney+ τουλαχιστον. εχετε βρει κανεναν τροπο ρε παιδια η παει αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...