Προς το περιεχόμενο

Mου ακύρωσαν το Τουρκικο Disney+


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 475
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγώ προσπαθώ να κάνω subscribe ξανά με FUPS (με πληρωμένο Windscribe) αλλά κάθε φορά μου εμφανίζει There was an error processing your payment (ίδιο email κλπ). Δεν έχω δοκιμάσει με bluestacks είναι η αλήθεια. Κανένα tip? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, BlackJack24750 είπε

Και εγώ προσπαθώ να κάνω subscribe ξανά με FUPS (με πληρωμένο Windscribe) αλλά κάθε φορά μου εμφανίζει There was an error processing your payment (ίδιο email κλπ). Δεν έχω δοκιμάσει με bluestacks είναι η αλήθεια. Κανένα tip? 

Δοκίμασε με καινούργιο mail και άλλη κάρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, teodgeor είπε

Δοκίμασε με καινούργιο mail και άλλη κάρτα

Καμία πρόοδος, με blue stacks και με δύο διαφορετικές κάρτες μου εμφανίζει error 83 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, BlackJack24750 είπε

Καμία πρόοδος, με blue stacks και με δύο διαφορετικές κάρτες μου εμφανίζει error 83 

Το VPN ήταν ενεργό εξ αρχής; 

Ήταν δωρεάν ή συνδρομητικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kormos είπε

Το VPN ήταν ενεργό εξ αρχής; 

Ήταν δωρεάν ή συνδρομητικό;

Ναι εξαρχής μόλις άνοιξα bluestacks άνοιξα και Windscribe (συνδρομητικό) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, kormos είπε

Δεν κοιτάς με το Nord?

Σήμερα που δοκίμασα σε bluestacks με το windscribe μου δέχθηκε την κάρτα αλλά μου έγραψε error 83  (και με τον ίδιο λογαριασμό που είχα και με τον καινούργιο) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, BlackJack24750 είπε

Σήμερα που δοκίμασα σε bluestacks με το windscribe μου δέχθηκε την κάρτα αλλά μου έγραψε error 83  (και με τον ίδιο λογαριασμό που είχα και με τον καινούργιο) 

Αν θυμάμαι καλά, στους περισσότερους που κάνετε δοκιμή με BS και WS εμφανίζει το ίδιο σφάλμα, 83

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, kormos είπε

Αν θυμάμαι καλά, στους περισσότερους που κάνετε δοκιμή με BS και WS εμφανίζει το ίδιο σφάλμα, 83

Θα δοκιμάσω άμα είναι και με Hola  και άμα δεν δουλέψει θα κάνω μια συνδρομή Nord... Εύχομαι να μην υπάρχει θέμα με τις κάρτες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, BlackJack24750 είπε

Θα δοκιμάσω άμα είναι και με Hola  και άμα δεν δουλέψει θα κάνω μια συνδρομή Nord... Εύχομαι να μην υπάρχει θέμα με τις κάρτες 

Εγώ με Nord έχω κάνει την ενημέρωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκιμασα και εγω μεσω windscribe απο το κινητο.ανανεωθηκε κανονικα.χρειαζεται να βαλεις την καρτα της revolut στην ενοτητα subscription στο τουρκικο Playstore.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάψει ήδη δύο τουρκικα gmail γιατί μου ζητάει μετά τις πολλές προσπάθειες επιβεβαίωση των καρτών. Και άντε Φωτογραφία της ταυτότητας. Φωτογραφίες των καρτών revolut πως να βάλω? Εννοείται ότι οι κάρτες έχουν προστεθεί με τουρκικη διεύθυνση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και γω δεν εχω καταφερει τιποτα με 3 διαφορετικα vpn το ενα αγορα, (avast secureline vpn) με το οποιο ειχα κανει την 1η φορα εγγραφη.

Εχω δοκιμασει οτι τροπο βρηκα σε ιντερνετ, με vpn, χωρις vpn, με 2 νεος gmail λογαριασμους, με 2 νεες καρτες revolut απο διαφορετικο account,  μεσω bluestacks, με νεο κινητο φορμαρισμενο.  Σε ολες τις φορες εχω ερρορ 83.

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...