Προς το περιεχόμενο

Mου ακύρωσαν το Τουρκικο Disney+


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, stekon είπε

ναι αφαιρεθηκαν απο το revolut στις 3 Απριλιου.image.jpeg.cb91ff11617a504ab612da0f1a4d1e09.jpeg

Αυτή είναι η νέα τιμολόγηση... Άρα κάτι άλλο έχει προκύψει

 

1 ώρα πριν, sdikr είπε

Αυτό είναι άλλο όμως,  όσους έχει ακυρώσει είχανε το ~16 ευρώ

Τωρα αν μπεις στο disney σε έχει με ενεργή συνδρομή;

Σωστά, αφορούσε τις παλιές τιμολογήσεις

 

56 λεπτά πριν, stekon είπε

image.png.7991e9d955fbadf10cefd70cd55c39bc.png

αυτο που θελω να κανω και ζηταω την βοηθεια σας ,ειναι να επικοινωνησω με την revolut ,ή με disney και σε ποιο email???

Θα τα μπλέξεις περισσότερο αν ασχοληθείς με την D+

Προτείνω να μιλήσεις με Agent της Revolut (μέσα από την εφαρμογή το κάνεις αυτό)

 

Μφχ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 475
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, stekon είπε

image.png.7991e9d955fbadf10cefd70cd55c39bc.png

αυτο που θελω να κανω και ζηταω την βοηθεια σας ,ειναι να επικοινωνησω με την revolut ,ή με disney και σε ποιο email???

Δεν σου έχω απάντηση

Πάντως το πρώτο μήνυμα μιλάει για συνδρομή στις 27 Φλεβάρη,  η Συνδρομή που σε έχει χρεώσει στην rev είναι 3 Απρίλη  και είναι με την νέα τιμή.

Μήπως έχεις και άλλον λογαριασμό  google στην συσκευή που έκανες την διαδικασία και έχει γίνει κάποιο μπέρδεμα εκεί;

Σίγουρα δεν μιλάς με disney για να τους πεις κάτι.

Δοκίμασε να μιλήσεις με Google και πες τους τι γίνεται παιδιά γιατί δεν έχουν επιστρέψει τα χρήματα για αυτή την συναλλαγή στις 27 Φλεβάρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, stekon είπε

ναι αφαιρεθηκαν απο το revolut στις 3 Απριλιου.image.jpeg.cb91ff11617a504ab612da0f1a4d1e09.jpeg

Ακριβώς το ίδιο θέμα εχω και εγώ.  Από Revolut μου έχει τραβήξει τα χρήματα για την ετήσια συνδρομή και στο email ακύρωσης αναφέρει 0€.

Έκανα και αίτημα για refund στη Revolut αλλα δεν νομίζω να βγει κατι.

Αν καταφέρεις και βγάλεις άκρη ενημέρωσε μας. Θα ενημερώσω αντίστοιχα αν έχω κάποιο αποτέλεσμα.Screenshot_20230421-081821.png.11e2fc998a771ac450e07189c89ccf41.png

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω που κολλάτε όλοι σας όσοι έχετε θέμα την ημέρα μου το ακύρωσε μπήκα κανονικά με bluestacks με vpn και απλά ανανέωσα με την νέα τιμή κανένα πρόβλημα από τότε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, chrismilo91 είπε

Δεν μπορώ να καταλάβω που κολλάτε όλοι σας όσοι έχετε θέμα την ημέρα μου το ακύρωσε μπήκα κανονικά με bluestacks με vpn και απλά ανανέωσα με την νέα τιμή κανένα πρόβλημα από τότε 

Έχω κάνει 2 καινούργιους λογαριασμούς με τούρκικο gmail αλλά μονίμως βγάζει error 83 στην πληρωμή. Με vpn χωρίς vpn με bluestacks με κινητό Android. Τα πάντα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, spyrosmaddoc είπε

Έχω κάνει 2 καινούργιους λογαριασμούς με τούρκικο gmail αλλά μονίμως βγάζει error 83 στην πληρωμή. Με vpn χωρίς vpn με bluestacks με κινητό Android. Τα πάντα. 

Πώς πας να πληρώσεις ; Δοκίμασες διαφορετική κάρτα ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, chrismilo91 είπε

Πώς πας να πληρώσεις ; Δοκίμασες διαφορετική κάρτα ; 

ΚΑΘΕ φορά με revolut που έχει περαστεί στο google pay κι έχει εγκριθεί. Μάλιστα για δοκιμή έχει αγοραστεί κι ένα ebook και οι τιμές ήταν σε λίρες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, spyrosmaddoc είπε

ΚΑΘΕ φορά με revolut που έχει περαστεί στο google pay κι έχει εγκριθεί. Μάλιστα για δοκιμή έχει αγοραστεί κι ένα ebook και οι τιμές ήταν σε λίρες 

δες pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/4/2023 στις 10:06 ΜΜ, sdikr είπε

 

Δοκίμασε να μιλήσεις με Google και πες τους τι γίνεται παιδιά γιατί δεν έχουν επιστρέψει τα χρήματα για αυτή την συναλλαγή στις 27 Φλεβάρη

Εστειλα email στην google και ελαβα την παρακατω απαντηση.

 

image.png.61b7f9a1d10686d3416360b5a9807455.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stekon είπε

Αυριο θα ενοχλησω revolut ,και βλεπουμε συνεχεια.....

Με την απάντηση που σου έδωσε η ίδια η Google το θεωρώ λίγο απίθανο να βγάλεις άκρη πλέον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...