Προς το περιεχόμενο

Mου ακύρωσαν το Τουρκικο Disney+


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, maparios είπε

δοκίμασες premium ή free vpn?

αν δοκιμασες μονο φρι, πανε στο windscribe παρε premium συνδρομη custom με 2 ευρω μπες στον τριτο σερβερ που εχει διαθεσιμο για τουρκια και δοκιμασε απο την αρχη με ΤΟΥΡΚΙΚΟ gmail.

Μόνο με nord vpn πληρωμένο που έχει ένα server μόνο Κωνσταντινούπολη. Ας δοκιμάσω και με windscribe 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 475
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει συμβεί σε κανέναν να μην του κάνουν refund την ετήσια συνδρομή μετά την διακοπή; Εμένα μου το έκοψαν την Κυριακή και δεν μου έχουν επιστρέψει τίποτα  το είχα ενεργοποιήσει από τον Ιανουάριο με 649 λίρες για ενα χρόνο με Revolut και πληρωμή μέσω Google play.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, ioannis78 είπε

Έχει συμβεί σε κανέναν να μην του κάνουν refund την ετήσια συνδρομή μετά την διακοπή; Εμένα μου το έκοψαν την Κυριακή και δεν μου έχουν επιστρέψει τίποτα  το είχα ενεργοποιήσει από τον Ιανουάριο με 649 λίρες για ενα χρόνο με Revolut και πληρωμή μέσω Google play.

Σε κάποιους έχει αναφερθεί ότι έχει καθυστερήσει η επιστροφή αλλά έχει γίνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, kormos είπε

Σε κάποιους έχει αναφερθεί ότι έχει καθυστερήσει η επιστροφή αλλά έχει γίνει...

Για να δούμε πόσο θα καθυστερήσει και αν τελικά μου τα επιστρέψουν... Αρχικά την Κυριακή που έγινε η διακοπή, έλαβα το εξής:

Compress_20230412_161911_1424.jpg.bd8c82349ba55d9f8fc31f08e787482a.jpg

 

Και στην συνέχεια σε αίτημα για refund από το google play το εξής:

Compress_20230412_162048_8293.jpg.4cb21dbb4d0ad22fa5ab1aaf1bc54026.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, ioannis78 είπε

Για να δούμε πόσο θα καθυστερήσει και αν τελικά μου τα επιστρέψουν... Αρχικά την Κυριακή που έγινε η διακοπή, έλαβα το εξής:

Compress_20230412_161911_1424.jpg.bd8c82349ba55d9f8fc31f08e787482a.jpg

 

Και στην συνέχεια σε αίτημα για refund από το google play το εξής:

Compress_20230412_162048_8293.jpg.4cb21dbb4d0ad22fa5ab1aaf1bc54026.jpg

Η πρώτη ενημέρωση όμως γραφεί 0,00/year ?🙄🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 2 δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους. Η ακύρωση της παραγγελίας (δλδ δεν είχε ενεργοποιηθεί τότε, εξου και $0.00) έγινε στις 26 Ιανουαρίου. 

Εσύ έκανες ανανέωση 10 Φεβρουαρίου. Ή δεν σου έχει ακυρωθεί η συγκεκριμένη παραγγελία που πλήρωσες 10 Φεβ, ή το αρχικό screenshot τις επιστροφής είναι λάθος 

Ωστόσο, η κίνηση μπορεί να κάνει μέχρι και 5 εργάσιμες να εμφανιστεί, οπότε το αργότερο μέχρι την Τρίτη (η Δευτέρα που μας πέρασε ήταν αργία για τα συστήματα λόγω καθολικού Πάσχα) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ioannis78 είπε

Για να δούμε πόσο θα καθυστερήσει και αν τελικά μου τα επιστρέψουν... Αρχικά την Κυριακή που έγινε η διακοπή, έλαβα το εξής:

Compress_20230412_161911_1424.jpg.bd8c82349ba55d9f8fc31f08e787482a.jpg

 

Και στην συνέχεια σε αίτημα για refund από το google play το εξής:

Compress_20230412_162048_8293.jpg.4cb21dbb4d0ad22fa5ab1aaf1bc54026.jpg

Μπες revolut και πάτα το βελάκι δίπλα από το υπόλοιπο σου. Πάτα όλους τους λογαριασμούς και θα σου έχει ανενεργό την τουρκική λίρα με το υπόλοιπο σου μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα έναν ακόμα λογαριασμό...

Με μια μικρή παραλαγή...

Την ολοκλήρωση πληρωμής την έκανα μέσα από τον φυλλομετρητή...και όχι μέσα από την εφαρμογή της D+

Ισχύει και τα πρώτα βήματα όπως έχω αναφέρει παρακάτω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Τα 2 δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους. Η ακύρωση της παραγγελίας (δλδ δεν είχε ενεργοποιηθεί τότε, εξου και $0.00) έγινε στις 26 Ιανουαρίου. 

Εσύ έκανες ανανέωση 10 Φεβρουαρίου. Ή δεν σου έχει ακυρωθεί η συγκεκριμένη παραγγελία που πλήρωσες 10 Φεβ, ή το αρχικό screenshot τις επιστροφής είναι λάθος 

Ωστόσο, η κίνηση μπορεί να κάνει μέχρι και 5 εργάσιμες να εμφανιστεί, οπότε το αργότερο μέχρι την Τρίτη (η Δευτέρα που μας πέρασε ήταν αργία για τα συστήματα λόγω καθολικού Πάσχα) 

26 /1 έκανα την αγορά της ετήσιας. Ωστόσο ειχα ηδη ενεργή μηνιαία συνδρομή που έληγε 9/2. Οποτε και 10/2 τράβηξαν το ποσό. Αυτο καταλαβαίνω. Μέχρι τις 10/2 δεν μου είχαν τραβήξει το ποσό από την κάρτα.

37 λεπτά πριν, mitsakos.NRG είπε

Μπες revolut και πάτα το βελάκι δίπλα από το υπόλοιπο σου. Πάτα όλους τους λογαριασμούς και θα σου έχει ανενεργό την τουρκική λίρα με το υπόλοιπο σου μέσα.

Μου εχει την Τουρκική λίρα αλλά με μηδεν υπόλοιπο σε αυτο το λογαριασμό.

.....

Μετά την ακύρωση ανανέωσα κανονικά για ενα μήνα από android συσκευή με Revolut μέσω Google play και μέχρι στιγμής λειτουργεί κανονικά.

Επεξ/σία από ioannis78
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, maparios είπε

δοκίμασες premium ή free vpn?

αν δοκιμασες μονο φρι, πανε στο windscribe παρε premium συνδρομη custom με 2 ευρω μπες στον τριτο σερβερ που εχει διαθεσιμο για τουρκια και δοκιμασε απο την αρχη με ΤΟΥΡΚΙΚΟ gmail.

Πήρα windscribe pro. Και μου μπλόκαρε τελείως την πληρωμή. Error 4 αυτή τη φόρα κάτι πολλές φορές ούτε καν ανοίγει το pop up της πληρωμής 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/4/2023 στις 7:20 ΜΜ, spyrosmaddoc είπε

Πήρα windscribe pro. Και μου μπλόκαρε τελείως την πληρωμή. Error 4 αυτή τη φόρα κάτι πολλές φορές ούτε καν ανοίγει το pop up της πληρωμής 

Σε λιγο με τοσες συνδρομες θα σου βγει πιο ακριβο απο το να εκανες χρονο σε ελληνικό Disney+ 🤣 εγω Γιαυτο ειπα στον @kormos να γραψει εναν αναλυτικό guide με οδηγίες Γιατι απο οσο φαινεται δεν δουλευουν τα περισσοτερα που εχουν γραφτει εδω μεσα. Αν και τωρα καταλαβαινω οτι στους μίσους λειτουργει και στους αλλους μισούς Οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα περιεργο πραγμα, σε τηλεοραση σε σπιτι φιλου που πηγα για να βαλουμε να δουν τα πιτσιρικια κανενα παιδικο εμφανιζε σφαλμα οτι ειμαι σε λαθος region.. το λογαριασμο τον εχω και στην τηλεοραση στο πατρικο μου και στο δικο μου σπιτι, δηλαδη θα ηταν η τριτη τηλεοραση,.. το εχει αντιμετωπισει κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, maparios είπε

ενα περιεργο πραγμα, σε τηλεοραση σε σπιτι φιλου που πηγα για να βαλουμε να δουν τα πιτσιρικια κανενα παιδικο εμφανιζε σφαλμα οτι ειμαι σε λαθος region.. το λογαριασμο τον εχω και στην τηλεοραση στο πατρικο μου και στο δικο μου σπιτι, δηλαδη θα ηταν η τριτη τηλεοραση,.. το εχει αντιμετωπισει κανεις;

Για να το βαλεις σε νεα τηλεοραση Κανε την διαδικασία με ανοιχτο vpn στην τουρκια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, Stelaras1993 είπε

Για να το βαλεις σε νεα τηλεοραση Κανε την διαδικασία με ανοιχτο vpn στην τουρκια. 

να βαλω vpn στην τηλεοραση εννοεις δε καταλαβα; δεν ειναι android , ειναι samsung3

η μηπως εννοεις να ανοιξω vpn στο κινητο;

 

Επεξ/σία από maparios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...