Προς το περιεχόμενο

Mου ακύρωσαν το Τουρκικο Disney+


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, laserjesus είπε

να στειλω μειλ ειναι αδυνατο λογο του μπαν. κατι αλλο να παιζει εκτος disney παλι αδυνατο γιατι ειμαι υπερβολικά ψειρας σε θεμα security. Οποτε καταλήγω σε συνδιασμό address + ελληνικής κάρτας.

Μην ρισκάρεις έτσι, γιατί αν πέσει ύποπτη κίνηση και στην κάρτα από Ελληνικής πλευράς τότε ενδέχεται να πρέπει να κάνεις και επανέκδοση με νέο αριθμό.

Θέλει προσοχή!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 475
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 Αν καποιος ξερει παντως ας γράψει τροπο safe να κάνουμε Disney+ τούρκικο με 1 -1 τα βηματα. Γιατι η ενεργοποίηση εκ νέου αυτον που μας μπλόκαραν πχ στην δικη μου περιπτωση ειναι ακατόρθωτη. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Stelaras1993 είπε

 Αν καποιος ξερει παντως ας γράψει τροπο safe να κάνουμε Disney+ τούρκικο με 1 -1 τα βηματα. Γιατι η ενεργοποίηση εκ νέου αυτον που μας μπλόκαραν πχ στην δικη μου περιπτωση ειναι ακατόρθωτη. 

Έχουν γραφτεί πάρα πίσω πολλές φορές...

Ρίξε μια ματιά 🙃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

4 ώρες πριν, Stelaras1993 είπε

 Αν καποιος ξερει παντως ας γράψει τροπο safe να κάνουμε Disney+ τούρκικο με 1 -1 τα βηματα. Γιατι η ενεργοποίηση εκ νέου αυτον που μας μπλόκαραν πχ στην δικη μου περιπτωση ειναι ακατόρθωτη. 

 

6 λεπτά πριν, spyrosmaddoc είπε

Κάποια λύση για το μόνιμο error 83 που βγάζεις σε έμενα? Κι εγώ σαν τον stelaras δεν μπορώ να κάνω ανανέωση με κανέναν τρόπο 

Βαλτοί είστε να με χρεώσετε πάλι 🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kormos είπε

 

 

Βαλτοί είστε να με χρεώσετε πάλι 🤔

Δεν σου φαίνεται παράλογο όμως που κάποιοι παρόλο που ακολουθούν όλα τα βήματα δεν μπορούν να ανανεώσουν? 

Χρωστάμε κέρασμα! 😁

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, spyrosmaddoc είπε

Δεν σου φαίνεται παράλογο όμως που κάποιοι παρόλο που ακολουθούν όλα τα βήματα δεν μπορούν να ανανεώσουν? 

Χρωστάμε κέρασμα! 😁

Λογικά ή αργότερα θα το κάνω ή το πρωί.

Που θα έχω τη συσκευή Android

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, laserjesus είπε

Μου το έκλεισαν και εμένα αλλά το περίεργο είναι ότι δεν πήρα refund (χεστικα) αλλά μου έκλεισε και η google το τούρκικο account που είχα φτιάξει 

IMG20230411142859.jpg

Δεν έχω δει, τουλάχιστον εδώ κάποιον να είχε το ίδιο θέμα με εσένα για κλείσιμο λογαριασμού και απο όσο είδα είχε κόσμο που είχε κανονικά ελληνική κάρτα δηλωμένη.

Εγώ είχα revolut  και πήρα μόνο το μήνυμα της ακύρωσης της συνδρομής και μπήκα αργότερα με νέα virtual απο rev και έκανα κανονικά ανανέωση για 1 ακόμα χρόνο.

Σίγουρα δεν είχες κάνει κάτι άλλο με τον λογαριασμό αυτόν;  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, sdikr είπε

Δεν έχω δει, τουλάχιστον εδώ κάποιον να είχε το ίδιο θέμα με εσένα για κλείσιμο λογαριασμού και απο όσο είδα είχε κόσμο που είχε κανονικά ελληνική κάρτα δηλωμένη.

Εγώ είχα revolut  και πήρα μόνο το μήνυμα της ακύρωσης της συνδρομής και μπήκα αργότερα με νέα virtual απο rev και έκανα κανονικά ανανέωση για 1 ακόμα χρόνο.

Σίγουρα δεν είχες κάνει κάτι άλλο με τον λογαριασμό αυτόν;  

 

Όχι τίποτα απολύτως.. ήταν μόνο για το Disney το τηλέφωνο κλειστό 10 μήνες , μοναδικό password κτλπ.

Anyway μου το έδωσε πίσω η google , έβαλα ετήσια πάλι χωρίς vpn με revo 30.98€ ..21.9€ ήταν πέρσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, laserjesus είπε

Όχι τίποτα απολύτως.. ήταν μόνο για το Disney το τηλέφωνο κλειστό 10 μήνες , μοναδικό password κτλπ.

Anyway μου το έδωσε πίσω η google , έβαλα ετήσια πάλι χωρίς vpn με revo 30.98€ ..21.9€ ήταν πέρσι

Αφού δεν είχες πρόσβαση, πως πήρες το λογαριασμό πίσω?

Σου έκαναν γνωστοποίηση τι συνέβη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kormos είπε

Αφού δεν είχες πρόσβαση, πως πήρες το λογαριασμό πίσω?

Έχεις επιλογή να ζητήσεις επαναφορά όπως και έκανα.. έλεγε 2 μέρες το έκαναν σε 12 ωρες.

3 λεπτά πριν, kormos είπε

Σου έκαναν γνωστοποίηση τι συνέβη?

Όχι και δεν νομίζω να το λένε εκτός ορισμένων περιπτώσεις , δεν θέλουν να καταλάβεις το γιατί και το αποφύγεις την επόμενη φορά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, laserjesus είπε

Έχεις επιλογή να ζητήσεις επαναφορά όπως και έκανα.. έλεγε 2 μέρες το έκαναν σε 12 ωρες.

Όχι και δεν νομίζω να το λένε εκτός ορισμένων περιπτώσεις , δεν θέλουν να καταλάβεις το γιατί και το αποφύγεις την επόμενη φορά 

Πάλι καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχίζω το πρήξιμο. Ενώ στο τελικό βήμα οι τιμές βγαίνουν σε λίρες με κανέναν τρόπο δεν ολοκληρώνεται η αγορά. Error 83.

Με vpn και χωρίς. Σε 3 διαφορετικά Wifi και data. Σε Android και bluestacks. 

Τι άλλο να κάνω? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, spyrosmaddoc είπε

Συνεχίζω το πρήξιμο. Ενώ στο τελικό βήμα οι τιμές βγαίνουν σε λίρες με κανέναν τρόπο δεν ολοκληρώνεται η αγορά. Error 83.

Με vpn και χωρίς. Σε 3 διαφορετικά Wifi και data. Σε Android και bluestacks. 

Τι άλλο να κάνω? 

δοκίμασες premium ή free vpn?

αν δοκιμασες μονο φρι, πανε στο windscribe παρε premium συνδρομη custom με 2 ευρω μπες στον τριτο σερβερ που εχει διαθεσιμο για τουρκια και δοκιμασε απο την αρχη με ΤΟΥΡΚΙΚΟ gmail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...