Προς το περιεχόμενο

Voucher 400€ σε 150.000 εργαζόμενους - Απορία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω κάνει αίτηση για το συγκεκριμένο πρόγραμμα, μετά απο λίγο καιρό μου έβγαλε την επιλογή να διαλέξω κάποιο ΚΔΒΜ και το πρόγραμμα που με ενδιαφέρει. Έκανα την επιλογή του πανεπιστημίου της περιοχής που μένω σε ένα πρόγραμμα που με ενδιαφέρει. Για την ώρα βγάζει μήνυμα οτι το κέντρο θα επικοινωνήσει μαζί μου, έχει περάσει κανας μήνας απο τότε. Πρέπει να κάνω κάτι άλλο εγώ? Να αλλάξω κέντρο? Έχει κάποιος αντίστοιχη εμπειρία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κάνεις ένα τηλέφωνο στο κέντρο; Εμένα μου στείλανε να επιλέξω θεματικό αντικείμενο πριν από ένα μήνα και συμπληρωματικά λογαριασμό τράπεζας και υπεύθυνη δήλωση ότι δεν ασκώ ελεύθερο επάγγελμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To πρόγραμμα "Παω μπροστα" πρεπει να λες (διοργάνωση απο ΔΥΠΑ). Είμαι κι εγώ επιτυχών.

Εχω μπει και επιλέξει ειδικότητα (ΙΤ Cybersecurity) και φορέα (το ΕΚΠΑ) και μάλιστα σήμερα πήγα και κατέθεσα τα χαρτιά μου και μου είπαν οτι την πρώτη βδομάδα του Απρίλη ξεκινάμε Μαθήματα και τελεταίο μάθημα θα είναι τέλος Μαιου (περίπου). Αναμένουμε τέλος αυτής της βδομάδας να μας στείλουν το πρόγραμμα. 
 

Θα πρότεινα να κανεις μια επικοινωνια με το ΚΕΚ να δεις σε τι φάση βρίσκεται.  

Επεξ/σία από andreas4067
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Σήμερα μου κατέθεσαν τα χρήματα, 305€ αντί για 400€. Πήγα στο εκπαιδευτικό κέντρο να ρωτήσω γιατί κατέθεσαν λιγότερα αλλά ήταν κλειστό. Τα χαρτιά της πιστοποίησης τα δίνουν από το κέντρο όταν περάσεις τις εξετάσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει παρακράτηση. Οπότε περίμενε του χρόνου με τη φορολογική δήλωση .... Θα τα πάρεις τότε ή θα γίνει συμψηφισμός αν βγει χρεωστικό. Σε κάθε περίπτωση δε τα χάνεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, infini είπε

Σήμερα μου κατέθεσαν τα χρήματα, 305€ αντί για 400€. Πήγα στο εκπαιδευτικό κέντρο να ρωτήσω γιατί κατέθεσαν λιγότερα αλλά ήταν κλειστό. Τα χαρτιά της πιστοποίησης τα δίνουν από το κέντρο όταν περάσεις τις εξετάσεις;

Πότε τελείωσες τις εξετάσεις; Εγώ έδωσα  στις 23/7 αλλά ακόμη τιποτε

Επεξ/σία από antonis35
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρω στα Τέλη Μάη-αρχές Ιούνη. Επίσης υπάρχει προμήθεια τράπεζας 4€. Αναρωτιέμαι, δεν υπήρχε άλλος τρόπος να τα καταθέσουν και να αποφύγουν την προμήθεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και έχουν κρατήσεις, τα 400€ είναι μικτά οπότε με τις κρατήσεις πάει κάπου εκεί στα 300+. Είχε και καμία απουσία μήπως? Γτ δεν πληρώνουν για τις ώρες που έχασες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...