Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5/Pro Topic v4


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC ή με smartphones, στον βαθμό του εφικτού, καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χμμμμ

https://blog.playstation.com/2024/09/10/welcome-playstation-5-pro-the-most-visually-impressive-way-to-play-games-on-playstation/

Quote

Other enhancements include PS5 Pro Game Boost, which can apply to more than 8,500 backward compatible PS4 games playable on PS5 Pro. This feature may stabilize or improve the performance of supported PS4 and PS5 games. Enhanced Image Quality for PS4 games is also available to improve the resolution on select PS4 games. 

 

Επεξ/σία από Daredevil
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε μλκες Ευρωπαίοι..Μια ζωή στη φάπα..Τα 699$ έγιναν 799 ευρώ..Στη σωστή πλευρά της ιστορίας όμως, να τα λέμε κι' αυτά..

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ υπάρχει κάποιος περιορισμός στο hardware του απλού PS5 εξαιτίας του οποίου δεν μπορεί να εφαρμοστεί εκεί το PSSR? 

Υ.Γ. 60fps δεν θέλαμε? Plerua mesie!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, music_lover είπε

Εν τω μεταξύ υπάρχει κάποιος περιορισμός στο hardware του απλού PS5 εξαιτίας του οποίου δεν μπορεί να εφαρμοστεί εκεί το PSSR? 

Υ.Γ. 60fps δεν θέλαμε? Plerua mesie!

ξαφνικα τα 30fps μου φαινονται πιο κινηματογραφικα.... 😛

  • Haha 22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Α ρε μλκες Ευρωπαίοι..Μια ζωή στη φάπα..Τα 699$ έγιναν 799 ευρώ..Στη σωστή πλευρά της ιστορίας όμως, να τα λέμε κι' αυτά..

699 αν δεν κανω λαθος στην Αμερικη ειναι χωρις φπα  , 799 ευρωπη ειναι με φπα  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

800 ευρώ για να παιξεις τα ps5 fidelity mode games σε 60 frames

δεν πρόκειται να ξαναρίξω δεκάρα σε ps xbox.

Επεξ/σία από chrisgewrgi
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καποιος που θελει το disc drive και το stand θα θελει 1000 ευρω με λιγα λογια. Εχουν μυρισει αιμα ολοι οι κατασκευαστες. Ειδαν τις τιμες που πληρωνουμε για ναυαρχιδες κινητων,  καρτων γραφικων κλπ και σου λεει εδω ειμαστε.

Πραγματικα εχω καιρο να γελασω τοσο οσο τη στιγμη που ειδα την τιμη..

Μην τρελαινομαστε μια μπηφαρισμενη 7700ΧΤ εχει μεσα. Ελατε στο πισι οσοι λιγοι μεινατε.

Επεξ/σία από kostiger
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεμε ξαναλεμε και γκρινιαζουμε και οταν ανοιξουν οι προπαραγγελιες θα γινει χαμος…Και τον Νοεμβριο καινουργιο νημα στο ινσομνια για ποτε παραλαμβανει ο καθενας,αναμονη,εγω παρηγγειλα 10:01 εγω 10:02 εγω 11:00 και μου ηρθε κτλ κτλ…Τα εχουμε δει αυτα και με τα iphone και με αλλες συσκευες…

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, kostiger είπε

Καποιος που θελει το disc drive και το stand θα θελει 1000 ευρω με λιγα λογια. Εχουν μυρισει αιμα ολοι οι κατασκευαστες. Ειδαν τις τιμες που πληρωνουμε για ναυαρχιδες κινητων,  καρτων γραφικων κλπ και σου λεει εδω ειμαστε.

Πραγματικα εχω καιρο να γελασω τοσο οσο τη στιγμη που ειδα την τιμη..

Μην τρελαινομαστε μια μπηφαρισμενη 7700ΧΤ εχει μεσα. Ελατε στο πισι οσοι λιγοι μεινατε.

Ετοιμάζεται και ο ''μάγειρας'' με τις 50 series..

Jensen-cooking.jpg?w=1024?w=1200&strip=a

  • Haha 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...