Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5/Pro Topic v4


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC ή με smartphones, στον βαθμό του εφικτού, καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Ισως να μην ειναι για εσενα. Κυκλοφορουν ακομα πολλα ps4, ειδικα pro, οποτε ειναι ενας λογος για αυτους να αναβαθμισουν. 

Αυτό, αρκετοί δεν έχουμε Ps5 ακόμα. Άρα σε ενδεχόμενο Ps5 Pro είναι πιο λογικό να πάμε εκεί (θα δείξει βάση κόστους βέβαια όπως είπα)

Προσωπικά, αν είχα ήδη Ps5 νομίζω δεν θα σκεφτόμουν καν το ενδεχόμενο αναβάθμισης. Όπως αντίστοιχα δεν μου πέρασε καν σαν σκέψη στην προηγούμενη γενιά να πάω στο Ps4 Pro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπον περισσοτερες εντυπωσεις απο το astro bot

Ειμαι στα μισα του 3ου κοσμου,τους 2 πρωτους τα εχω ολοκληρωσει 100%.

Ειναι οντως παρα πολυ καλο παιχνιδι και οσοι ειστε λατρεις των 3d platform πρεπει σιγουρα να το παιξετε.Μια συμβουλη μονο μην πατε με τεραστειες προσδοκιες  με βαση τα reviews.

Οσοι δεν ειστε ομως φαν δωστε του μια ευκαιρια γιατι αξιζει το χρονο σας.

Σαν αρνητικο θα εβαζα την υπερβολικη εμφαση που δινει σε αλλα παιχνιδια.Δεν θα πω περαιτερω πραγματα για να μην κανω spoiler.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, dekulinkgr said:

Λοιπον περισσοτερες εντυπωσεις απο το astro bot

Ειμαι στα μισα του 3ου κοσμου,τους 2 πρωτους τα εχω ολοκληρωσει 100%.

Ειναι οντως παρα πολυ καλο παιχνιδι και οσοι ειστε λατρεις των 3d platform πρεπει σιγουρα να το παιξετε.Μια συμβουλη μονο μην πατε με τεραστειες προσδοκιες  με βαση τα reviews.

Οσοι δεν ειστε ομως φαν δωστε του μια ευκαιρια γιατι αξιζει το χρονο σας.

Σαν αρνητικο θα εβαζα την υπερβολικη εμφαση που δινει σε αλλα παιχνιδια.Δεν θα πω περαιτερω πραγματα για να μην κανω spoiler.

 

 

Νομίζω οτι αυτο δεν ειναι απαραίτητα κακό κατα τη γνώμη μου...Προσωπικά δεν με ενοχλεί,ειδικα απο την στιγμη που το παιχνίδι ειναι άρτιο και στον τεχνικό τομέα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

Μάγκες, που θα βρούμε το DualSense Astro Bot Limited Edition ? Πότε πρόλαβε και εξαντλήθηκε από παντού?

Πω το είχα ξεχάσει αυτό. 

Έχε υπόψιν Δευτέρα νωρίς μήπως φανεί πουθενά μπας και δεν έχουν κάνει update την διαθεσιμότητα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Sony με το Astrobot έβγαλε λαγό από το καπέλο στα τέλη του 2024, το λες και ανέλπιστο ακόμα και για την ίδια γιατί είχε βγάλει ανακοίνωση από όσο θυμάμαι που έλεγε ότι δεν αναμένεται κανένα νέο μεγάλο παιχνίδι από αυτήν μέχρι Μάρτιο του 2025 και να που φτάσαμε να μιλάμε για ένα από τα best games of the year με βάση τα reviews.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι έχει και μαμώ τα physics και δείχνει πόσο λείπουν απ' τα υπόλοιπα παιχνίδια, κάποτε είχαμε το PhysX, μετά η βιομηχανία πήγε στο tessellation και τώρα στο RT..Να δω πότε θα δώσουν βάση οι υπόλοιποι στο interaction στα περιβάλλοντα κλπ..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Οσοι θελετε κατι συλλεκτικο να εχετε σας φτιαχνει παλι ο κιτρινος παρα - εισαγωγεας τρεχατε  :P https://www.e-shop.gr/concord-p-PS5.00688

 

2 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

ΧΑΧΑΧ τους ξέφυγε :P 

Εσεις κοροιδευετε, αλλα καποιοι κατι βγαζουν ;) (εν τω μεταξυ το controller δεν ειναι κακο, ετσι?)

image.png.a8a5f51513e07b9e2a471ff9fe4a0256.png

(το controller sold κυριως στα 250+ ευρω 💀. Ρε τι χανουμε επειδη κοιμομαστε και ειμαστε -φοβικοι :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eσυ το εψαχνες για να κανεις την ιδια δουλεια ; μλκες παντα θα υπαρχουν αντε να το δουμε και στις αγγελιες για προσφορα :devil:

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους.

Θέλω να αγοράσω ένα monitor 1440p/165+ hz για να συνδέσω πάνω του το PS5. Χρήση καθαρά για CoD multiplayer.

Θα τρέξει κανονικά 1440p/120hz ή υπάρχουν περιορισμοί (πχ το monitor να έχει hdmi 2.1);

Κοιτάζω δηλαδή οποιοδήποτε monitor ή πάω για κάποια συγκεκριμένα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...