Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5/Pro Topic v4


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC ή με smartphones, στον βαθμό του εφικτού, καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσπαθω να κανω login απο pc με firefox στον λογαριασμο μου playstation και μου πεταει το μηνυμα

Mε microsoft edge και απο app εφαρμογη κανει κανονικα login.Πριν λιγες μερες εμπαινα κανονικα με firefox.Τι να φταιει?

 

Είσοδος στο PlayStation

 
 

Δεν είναι δυνατή η σύνδεση με τον διακομιστή. (18.9ff51602.1720953501.cabaea)

 

Επεξ/σία από Mr_Terror
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 hour ago, Mr_Terror said:

Προσπαθω να κανω login απο pc με firefox στον λογαριασμο μου playstation και μου πεταει το μηνυμα

Mε microsoft edge και απο app εφαρμογη κανει κανονικα login.Πριν λιγες μερες εμπαινα κανονικα με firefox.Τι να φταιει?

Είσοδος στο PlayStation

Δεν είναι δυνατή η σύνδεση με τον διακομιστή. (18.9ff51602.1720953501.cabaea)

 

firefox εδω, μπαινει κανονικα,
τα addons κοιτα καταρχας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω για την απαντηση, δεν εχω πειραξει κατι πριν λιγες μερες εμπαινα κανονικα.Θα ξαναδω μηπως καποιο addons κανει την ζημια και θα ενημερωσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, Mr_Terror said:

Σε ευχαριστω για την απαντηση, δεν εχω πειραξει κατι πριν λιγες μερες εμπαινα κανονικα.Θα ξαναδω μηπως καποιο addons κανει την ζημια και θα ενημερωσω.

Καντα προσωρινα disable και βλεπεις.
Στην χειροτερη, clear cookies του σαιτ (μεσω addon πιο ευκολα πχ με το remove cookies) και αν χρειαστει clear cache γενικα (το τελευταιο θα καθαρισει διαφορα και απο αλλα σαιτ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδήμονες για πείτε μου σχετικά με το εξής:

Έχουμε 1 PS5 με 2 λογαριασμούς, έναν κανονικό και έναν "παιδικό", με parental controls (περιορισμό χρόνου παιχνιδιού κλπ).

Αποκτήσαμε μόλις και 1 PS4 για χρήση στο εξοχικό κατά τις διακοπές. 

Πρέπει να κάνω καινούγια accounts για το PS4?

Μπορώ να βάλω στο PS4 μόνο τον παιδικό λογαριασμό?

Αν βάλω και τους 2 όπως στο PS5, θα έχω πρόσβαση στα PS4 games του PS5 στο PS4? Το PS+ του PS5 θα λειτουργεί και στο PS4?

Και αν λειτουργεί ταυτόχρονα το PS5 και το PS4 που θα είναι σε διαφορετικές IP, παίζει να φάμε κανένα ban? 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, stcp είπε

Ειδήμονες για πείτε μου σχετικά με το εξής:

Έχουμε 1 PS5 με 2 λογαριασμούς, έναν κανονικό και έναν "παιδικό", με parental controls (περιορισμό χρόνου παιχνιδιού κλπ).

Αποκτήσαμε μόλις και 1 PS4 για χρήση στο εξοχικό κατά τις διακοπές. 

Πρέπει να κάνω καινούγια accounts για το PS4?

Μπορώ να βάλω στο PS4 μόνο τον παιδικό λογαριασμό?

Αν βάλω και τους 2 όπως στο PS5, θα έχω πρόσβαση στα PS4 games του PS5 στο PS4? Το PS+ του PS5 θα λειτουργεί και στο PS4?

Και αν λειτουργεί ταυτόχρονα το PS5 και το PS4 που θα είναι σε διαφορετικές IP, παίζει να φάμε κανένα ban? 

Ευχαριστώ.

Όπως τα έχεις στο 5 θα τα βάλεις και στο 4. Για ποιον λόγο να φας ban;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, vorlon68 είπε

Όπως τα έχεις στο 5 θα τα βάλεις και στο 4. Για ποιον λόγο να φας ban;

Αν συνδεθούν ταυτόχρονα, το ένα από Αθήνα και το άλλο από Μακεδονία μεριά δεν παίζει θέμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 hours ago, Tatofski64 said:

Και τι να το κάνεις ;

Παιδιά αν δεν σας ενδιαφέρει εσάς το PS5 Pro, μια χαρά. Υπάρχουν άτομα όμως που ακόμα και ένα performance bump θα τους κάνει να σκεφτούν σοβαρά την αγορά του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου είναι εντελώς αδιάφορο το ps5 pro, παιχνίδια καλά θελω να βλέπω που να αξιοποιούν καλά το υπάρχων σύστημα, όταν βγει το ps6 ΙΣΩΣ να το σκεφτώ να αλλάξω κονσόλα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...