Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση) v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Ας έγραφε το άρθρο ότι θα υποστήριζε fsr 3, παίζει να είχαν γραφτεί τόμοι ολόκληροι από τους οπαδούς του πέτσινου και το κακό σαπορτ 🤡. 100 σελίδες+ θα είχε γίνει το θέμα από χθες 

αδερφέ μου σε αγαπάω σε εκτιμάω αλλα τον πέτσινο και τον todd howard δε θέλω να τους πιάνεις στο στόμα σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

Ποιο κακό support; Πιο πολλά games με DLSS3 υπάρχουν.

Ακριβώς. Οπότε ξέρω τι γράφω. Δε μπορεί ο λαός του πέτσινου, παθαίνει αμόκ αν βγει οτιδήποτε είδηση που να αναφέρει ένα παιχνίδι να έχει τεχνολογία της amd και όχι της Nvidia. 

Μπες στο starfield εκεί όταν κυκλοφόρησε και δες κλάψα! Δε προλαβαίναμε να αγοράζουμε χαρτομάντιλα. Και δες μετά με το dlss3 . 

1 λεπτό πριν, Tambas91 είπε

αδερφέ μου σε αγαπάω σε εκτιμάω αλλα τον πέτσινο και τον todd howard δε θέλω να τους πιάνεις στο στόμα σου...

Άντε τους αφήνω.

Λίγο να σας πειράξω ήθελα 😌.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Ακριβώς. Οπότε ξέρω τι γράφω. Δε μπορεί ο λαός του πέτσινου, παθαίνει αμόκ αν βγει οτιδήποτε είδηση που να αναφέρει ένα παιχνίδι να έχει τεχνολογία της amd και όχι της Nvidia.

Η γκρίνια είναι κυρίως γιατί το DLSS 2 και 3 είναι καλύτερο. Αν το FSR ήταν στα ίδια τότε δεν θα πείραζε. Πάντως στο Loadingfield πιο γρήγορα βγήκε DLSS 3 ενω FSR3 δεν έχει βγει καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, just_a_dude είπε

Πάντως στο Loadingfield πιο γρήγορα βγήκε DLSS 3 ενω FSR3 δεν έχει βγει καν.

Αυτό που το πας πάλι? Μας πρόδωσε η Σου μας!

Τα άλλα τα προσπερνώ που λες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Αυτό που το πας πάλι? Μας πρόδωσε η Σου μας!

Τα άλλα τα προσπερνώ που λες 

Τι προσπερνάς; Ότι το DLSS είναι καλύτερο; OK το FSR είναι καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

Τι προσπερνάς; Ότι το DLSS είναι καλύτερο; OK το FSR είναι καλύτερο.

@Tambas91 λέει αλήθεια αυτός εδώ ο πετσινομάχος? Μόνο εσένα πιστεύω εδώ μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

@Tambas91 λέει αλήθεια αυτός εδώ ο πετσινομάχος? Μόνο εσένα πιστεύω εδώ μέσα.

ο Γιάννης με έχεις στεναχωρήσει γενικά με τη στάση του ειδικά απέναντι στο starfield... αν μπορούσα να του επιβάλω μια ποινή αυτή θα ήταν να παίζει μονο με fsr για την υπόλοιπη ζωή του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Tambas91 είπε

ο Γιάννης με έχεις στεναχωρήσει γενικά με τη στάση του ειδικά απέναντι στο starfield... αν μπορούσα να του επιβάλω μια ποινή αυτή θα ήταν να παίζει μονο με fsr για την υπόλοιπη ζωή του

oh-the-hqrpl8.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11/1 θα κυκλοφορήσει το demo του Prince of Persia: The Lost Crown μέσω Ubisoft Connect:

https://news.ubisoft.com/en-us/article/1SZtmo9XLnVBDlX1Ezecet/try-prince-of-persia-the-lost-crown-for-free-on-january-11

Υπενθυμίζω πως το παιχνίδι κυκλοφορεί 18/1 (ή 15/1 για όσους έχουν Ubisoft+) και είναι εκτός Steam, μόνο Epic και Ubi Connect.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, just_a_dude είπε

Πετσινομάχος; λολ. Ενώ πρότεινα 7800ΧΤ σε ένα παιδί πριν.

 

4 ώρες πριν, Tambas91 είπε

ο Γιάννης με έχεις στεναχωρήσει γενικά με τη στάση του ειδικά απέναντι στο starfield... αν μπορούσα να του επιβάλω μια ποινή αυτή θα ήταν να παίζει μονο με fsr για την υπόλοιπη ζωή του

 

Σερ Γιάννης πλάκα κάνω. Βοηθάει και ο semiπροδότης tambas με τις απαντήσεις του :D 
Αλλά σκληρή ποινή σου ετοιμάζει όποτε βρει την ευκαιρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω αρχισει εδω και λιγες μερες να κανω τα quests στο alienwarearena για ARP μιας και δινει τιμια παιχνιδια καθε μηνα. Ειναι κανεις μελος εκει καιρο προλαβαινεις οντως να παρεις κλειδακια η τα περνουν ολα τα bots? Απο οτι βλεπω βγαινει ανετα 10-12 χιλιαδες ARP το χρονο οποτε μιλαμε για 3-4 παιχνιδια και βλεπω εχει δωσει hogwarts legacy baldurs gate 3 παιχνιδια που εκαναν 60 ευρω τοτε που τα εβαλαν στο vault οποτε σιγουρα αξιζει αν γλιτωνεις μια 200αρα το χρονο απο αυτα που θα παρεις. Το θεμα ειναι προλαβαινουν οντως κανονικοι ανθρωποι τετοια κλειδια η τα περνουν ολα τα bots? Αν εχει καποιος εμπειρια θα ηθελα να την ακουσω μην ασχολουμαι τσαμπα καθε μερα. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 hours ago, xtrmsnpr said:

Ακριβώς. Οπότε ξέρω τι γράφω. Δε μπορεί ο λαός του πέτσινου, παθαίνει αμόκ αν βγει οτιδήποτε είδηση που να αναφέρει ένα παιχνίδι να έχει... [...] 

Λίγο να σας πειράξω ήθελα 😌.

ΦίλθιΓκουχγΚΟΥΧπεζα-ΓΚΟΥΧ-ντ

😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arkin είπε

Εχω αρχισει εδω και λιγες μερες να κανω τα quests στο alienwarearena για ARP μιας και δινει τιμια παιχνιδια καθε μηνα. Ειναι κανεις μελος εκει καιρο προλαβαινεις οντως να παρεις κλειδακια η τα περνουν ολα τα bots? Απο οτι βλεπω βγαινει ανετα 10-12 χιλιαδες ARP το χρονο οποτε μιλαμε για 3-4 παιχνιδια και βλεπω εχει δωσει hogwarts legacy baldurs gate 3 παιχνιδια που εκαναν 60 ευρω τοτε που τα εβαλαν στο vault οποτε σιγουρα αξιζει αν γλιτωνεις μια 200αρα το χρονο απο αυτα που θα παρεις. Το θεμα ειναι προλαβαινουν οντως κανονικοι ανθρωποι τετοια κλειδια η τα περνουν ολα τα bots? Αν εχει καποιος εμπειρια θα ηθελα να την ακουσω μην ασχολουμαι τσαμπα καθε μερα. 

 

Είμαι από το 2012 γραμμένος.

Καλή τύχη με το farming! 

61 arp πόντους έχω μαζέψει σα σύνολο😝. Ο χρόνος που απαιτείται να μαζευτούν οι πόντοι αυτοί είναι για αργόσχολους, απλώς ξεχνάς τη ζωή, ξεχνάς ότι υπάρχεις, ξεχνάς τα πάντα και ασχολείσαι με αυτό για να φαρμαρεις εκεί με τα quests που έχει, τότε ναι βγαίνουν "άνετα" .

Αλλά γενικά ότι giveaway κάνει να ναι καλά το παίρνω. Bots δε τα παίρνουν τα κλειδιά, αφού θέλει εγγραφή και πρέπει να πατάς να κάνεις redeem. Συνήθως είναι κάτι χιλιάδες κλειδιά, όποτε ο πιο γρήγορος κερδίζει.

26 λεπτά πριν, seithan είπε

ΦίλθιΓκουχγΚΟΥΧπεζα-ΓΚΟΥΧ-ντ

😅

Τώρα όμως δε μιλάς ωραία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...