Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση) v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσοχή όσοι είχαν περάσει το Downfall - το πιο γνωστό Slay the spire mod/standalone και τους έκανε update στο steam τις τελευταίες μέρες.

https://store.steampowered.com/news/app/1865780/view/3865841912968681603

Είναι απορίας άξιον πως το workshop αφήνει τον οποιοδήποτε να φορτώνει εξώφθαλμα rootkits/malware κλπ και να μην υπάρχει γρήγορος έλεγχος. Οι developers έκαναν ότι είναι δυνατόν να περιορίσουν την ζημιά, αλλά προφανώς οι κακόβουλοι χρήστες πραγματοποίησαν αυτές τις μέρες την επίθεση, πιστεύοντας ότι ένας mod creator δε θα έχει τα αντανακλαστικά μέσα στις γιορτές να τους περιορίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

Το hogwarts λίγο ψηλά είναι νομίζω. Rachet, The last vram of us και RE4 είναι καλύτερα νομίζω. Και το phantom liberty? ή βάζουν μόνο ολόκληρα games; όχι dlc.

Μετραει πολυ και το hogwarts στο interior ειναι κοσμημα για αυτο και η βαθμολογια πιστευω. Σε εξωτερικο χωρο περα απο το μεγαλο χωριο δεν ειναι τοσο καλα τα textures. Αλλα συνολικα του αξιζει η τριτη θεση για τα υπολοιπα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Arkin είπε

Μετραει πολυ και το hogwarts στο interior ειναι κοσμημα για αυτο και η βαθμολογια πιστευω. Σε εξωτερικο χωρο περα απο το μεγαλο χωριο δεν ειναι τοσο καλα τα textures. Αλλα συνολικα του αξιζει η τριτη θεση για τα υπολοιπα. 

δεν ξέρω, μου βγάζει UE4-ίλα γενικά. Τα άλλα 3 που ανέφερα νομίζω είναι καλύτερα στον τεχνικό τομέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, just_a_dude είπε

Το hogwarts λίγο ψηλά είναι νομίζω. Rachet, The last vram of us και RE4 είναι καλύτερα νομίζω. Και το phantom liberty? ή βάζουν μόνο ολόκληρα games; όχι dlc.

Και τα 3 που ανέφερες τα θεωρώ ανώτερα οπτικά από hogwarts legacy και σίγουρα dead island 2. Και το re5 είναι και πολύ καλά optimized από το launch, αν μετράμε και αυτό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, naruto14 είπε

Και τα 3 που ανέφερες τα θεωρώ ανώτερα οπτικά από hogwarts legacy και σίγουρα dead island 2. Και το re5 είναι και πολύ καλά optimized από το launch, αν μετράμε και αυτό. 

re5; 4 ήθελες να πεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...