Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση) v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

5 ώρες πριν, just_a_dude είπε

Is it only me ή η τύπισσα μοιάζει σαν μίξη του Jeff Goldblum και του Wayne Knight; :P

Τζάμι δείχνει πάντως, ειδικά για μένα που είμαι 999999 level Jurassic Park nerd χαχαχα

Δειχνει εξαιρετικο και ειναι και SP οτι οτι καλυτερο θα μπορουσε να ανακοινωθει πανω στο genre. Μπραβο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

image.png.70359d7cd6faa964a6349789b52b4258.png

Κρίμα που δεν υπάρχει πουθενά το starfield.

Πως δεν υπήρχε, έπαιξε ad σε κάποια φάση στο show γεμάτο με 10ρια από τους "critics".🤣

Πάντως στο best action game imo έγινε κλοπή, zelda ή remnant 2 έπρεπε να το κερδίσουν καθώς ήταν άρτια games και απευθύνονταν σε πολύ περισσότερο κόσμο παρά ένα μικρό niche κοινό όπως το armored core.

Χάρηκα πολύ επίσης και για τον Neil (όχι τον ακατανόμαστο 🤣), ο τύπος άξιζε με τα 1000 το βραβείο δεν έχω παίξει πιο αξιομνημόνευτο χαρακτήρα τα τελευταία χρόνια από τον Astarion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, ilos είπε

Πως δεν υπήρχε, έπαιξε ad σε κάποια φάση στο show γεμάτο με 10ρια από τους "critics".🤣

 

το δα. Μήπως ήταν στημένα τα βραβεία και δεν ήταν πουθενά προτεινόμενο το SF?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν το μεταξύ κοιτάω να δω υποψηφιότητες έτσι για να περάσει η ώρα … κοιτάω, πουθενά το hogwarts legacy … λέω τη φάση κάποιος σοβαρός λόγος θα υπάρχει … meanwhile ο σοβαρός λόγος .. 😂

IMG_2005.png.4f40b42c64bbf487144ce86e3627be6c.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Tambas91 είπε

Εν το μεταξύ κοιτάω να δω υποψηφιότητες έτσι για να περάσει η ώρα … κοιτάω, πουθενά το hogwarts legacy … λέω τη φάση κάποιος σοβαρός λόγος θα υπάρχει … meanwhile ο σοβαρός λόγος .. 😂

IMG_2005.png.4f40b42c64bbf487144ce86e3627be6c.png

Μπορεί να τα λέμε και να γελάμε, αλλά παιδιά τα πράγματα έχουν ξεφύγει απίστευτα.

Αν θυμάμαι καλά, στο review της IGN έλεγε ο άνθρωπος που το ανέλαβε ότι δεν ήθελε κανείς να το πιάσει φοβούμενος το να στοχοποιηθεί. Για να μην μιλήσω για το τέλος, που το έμαθα από τρανς "ακτιβιστές" της δεκάρας που το γράφανε παντού στο Twitter πριν καν κυκλοφορήσει.

Εντελώς ζώα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, BlueBlade είπε

Μπορεί να τα λέμε και να γελάμε, αλλά παιδιά τα πράγματα έχουν ξεφύγει απίστευτα.

Αν θυμάμαι καλά, στο review της IGN έλεγε ο άνθρωπος που το ανέλαβε ότι δεν ήθελε κανείς να το πιάσει φοβούμενος το να στοχοποιηθεί. Για να μην μιλήσω για το τέλος, που το έμαθα από τρανς "ακτιβιστές" της δεκάρας που το γράφανε παντού στο Twitter πριν καν κυκλοφορήσει.

Εντελώς ζώα.

 

καλά φαρσοκωμωδία είναι τα awards όπως και να έχει... το παιχνίδι τους κατούρησε κανονικά και από θέμα πωλήσεων και από θέμα κριτικών στο steam ο κόσμος το στήριξε, αστούς τώρα να ζορίζονται... μακράν το καλύτερο game κατά τη γνώμη μου για φέτος και το κάναν cancel 🖐️ 🤡

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Tambas91 είπε

καλά φαρσοκωμωδία είναι τα awards όπως και να έχει... το παιχνίδι τους κατούρησε κανονικά και από θέμα πωλήσεων και από θέμα κριτικών στο steam ο κόσμος το στήριξε, αστούς τώρα να ζορίζονται... μακράν το καλύτερο game κατά τη γνώμη μου για φέτος και το κάναν cancel 🖐️ 🤡

Κοίτα, δεν ξέρω αν θα έπαιρνε το Game of the Year (εγώ ήμουν υπέρ του Alan Wake 2).

Σίγουρα όμως άξιζε καμποσα βραβεια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, BlueBlade είπε

Κοίτα, δεν ξέρω αν θα έπαιρνε το Game of the Year (εγώ ήμουν υπέρ του Alan Wake 2).

Σίγουρα όμως άξιζε καμποσα βραβεια

καλά ναι για τον κάθε ένα το goty μπορεί να είναι διαφορετικό εμενα μου άρεσε το hogwarts εσένα το alan wake σε κάποιον άλλο το baldurs κτλπ.. το hogwarts πάντως σίγουρα θα έθετε σοβαρή υποψηφιότητα για goty και σίγουρα αυτό που λες: θα έπαιρνε πολλά αλλα βραβεία

Spoiler

αν μπορούσα πάντως να στοιχηματίσω κάπου το σπίτι μου θα έλεγα ότι θα το πάρει το baldurs (το είχα πει κιόλας πριν κάνα μηνα) ώστε να μην υπάρχει πολύ γκρίνια :P 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χμμ anddd the winner isssss  Baldur's Gate 3 βουλωμενο γραμμα διαβαζεις :P

Δηλαδη χουλιγκανοι με περουκες που κανουν τις γυναικες πλακωσανε στα game awards και θα σουγαδιασουν οσους ψηφισουν το hogwarts legacy που ετσι και αλλιως δε θα το προτειναν :D

Το tears of the kingdom τιποτα ; Μαλλον το αδικησαν

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mhlogiatros είπε

Χμμ anddd the winner isssss  Baldur's Gate 3 βουλωμενο γραμμα διαβαζεις :P

Δηλαδη χουλιγκανοι με περουκες που κανουν τις γυναικες πλακωσανε στα game awards και θα σουγαδιασουν οσους ψηφισουν το hogwarts legacy που ετσι και αλλιως δε θα το προτειναν :D

από αυτά που έγραψα, αναφέρεσαι σε αυτό με τη λιγότερη σημασία που στη τελική είπα απλά τη γνώμη μου... το θέμα δεν είναι ποιο βγήκε goty, ποιοι το ψηφισαν, άμα άξιζε ή όχι και δε ξέρω για ποίους hooligans μιλάς... το θέμα είναι ότι ένα παιχνίδι κολοσσός έφαγε cancel από μια διοργάνωση γιατί ? για το τίποτα... επειδή μερικοί triggαροντε με οτιδήποτε δε τους αρέσει... σήμερα είναι αυτό! αύριο θα απαγορεύουν συγκεκριμένο content και οι δημιουργοί θα φοβούνται μη τυχόν και φάνε cancel από συγκεκριμένες ομάδες...

γενικά πολύ περίεργοι καιροί άντε να δούμε που θα καταλήξει όλο αυτό...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα συμφωνουμε εδω θυμαμαι να λενε για pronounce και λοιπες  ηλιθιοτητες και για το starfield αντι να πουνε το βασικο οτι ειναι boring  . Aληθεια που πηγε αυτη η παιχνιδαρα ; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...