Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση) v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, tommybertsen είπε

Δε λέει τίποτα που δεν γνωρίζαμε. 

Νταξ δε νομίζω να θέλει να επανεφευρει το τροχό το βίντεο, μια σούμα του παπατζή είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Νταξ δε νομίζω να θέλει να επανεφευρει το τροχό το βίντεο, μια σούμα του παπατζή είναι.

Ναι βρε, αλλά με τίτλο click-baity. Δεν υπάρχει κανένα downfall. Όσες σούμες και αν γίνουν στο μέλλον κι όσο shady και αν είναι ο τύπος (έχω κάνει unfollow από πέρυσι btw, με κάτι δήθεν ριβιού που μου'χαν ανάψει τα λαμπάκια - subbed ήμουν για τα "5Κ upgrade" που έκανε σε υπαλλήλους του και μερικά "αστεία" βίντεο), θα είναι στα ίδια, απλά με μείον 250-300Κ subs και με 3-4 λιγότερα εβδομαδιαία βίντεο από τα 6-7 κανάλια που'χει. Slow the eggs 😛 

Και σε ότι αφορά το gaming? Ο τύπος είναι ο πλέον άσχετος και ακατάλληλος! Πρώτος θα 'θελα να τον δω να σέρνεται, αλλά μέχρι και το απολογητικό βίντεο, γεμάτο αλαζονία είναι. Oh well.. 

ΥΓ: Εσύ καλά κάνεις και θες να αφυπνήσεις όποιον/όποιους ακόμη θεωρούν τον τύπο μια έγκυρη πηγή ενημέρωσης! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tommybertsen είπε

Ναι βρε, αλλά με τίτλο click-baity. Δεν υπάρχει κανένα downfall. Όσες σούμες και αν γίνουν στο μέλλον κι όσο shady και αν είναι ο τύπος (έχω κάνει unfollow από πέρυσι btw, με κάτι δήθεν ριβιού που μου'χαν ανάψει τα λαμπάκια - subbed ήμουν για τα "5Κ upgrade" που έκανε σε υπαλλήλους του και μερικά "αστεία" βίντεο), θα είναι στα ίδια, απλά με μείον 250-300Κ subs και με 3-4 λιγότερα εβδομαδιαία βίντεο από τα 6-7 κανάλια που'χει. Slow the eggs 😛 

Και σε ότι αφορά το gaming? Ο τύπος είναι ο πλέον άσχετος και ακατάλληλος! Πρώτος θα 'θελα να τον δω να σέρνεται, αλλά μέχρι και το απολογητικό βίντεο, γεμάτο αλαζονία είναι. Oh well.. 

ΥΓ: Εσύ καλά κάνεις και θες να αφυπνήσεις όποιον/όποιους ακόμη θεωρούν τον τύπο μια έγκυρη πηγή ενημέρωσης! 

Slow the eggs ακριβώς. Εμείς θα συνεχίσουμε να είμαστε φτωχοί και αυτός να βγάζει παράδες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tommybertsen είπε

ΥΓ: Εσύ καλά κάνεις και θες να αφυπνήσεις όποιον/όποιους ακόμη θεωρούν τον τύπο μια έγκυρη πηγή ενημέρωσης! 

Δεν νομίζω να αφυπνιστεί κανείς, ειδικά στο εδώ θέμα που είναι και άσχετο με αυτό. 

Και στα θέματα των καρτών γραφικών ή επεξεργαστών που όντως αναφερόταν ο συγκεκριμένος παραπάνω παλιότερα, εχει σταματήσει να αναφέρεται εδώ και πολύ καιρό/χρόνια, σε τεράστιο βαθμό(όποιος συμμετέχει στα θέματα αυτά, μπορεί να επιβεβαιώσει το παραπάνω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, Fulgore είπε

Δεν νομίζω να αφυπνιστεί κανείς, ειδικά στο εδώ θέμα που είναι και άσχετο με αυτό. 

Και στα θέματα των καρτών γραφικών ή επεξεργαστών που όντως αναφερόταν ο συγκεκριμένος παραπάνω παλιότερα, εχει σταματήσει να αναφέρεται εδώ και πολύ καιρό/χρόνια, σε τεράστιο βαθμό(όποιος συμμετέχει στα θέματα αυτά, μπορεί να επιβεβαιώσει το παραπάνω).

Ο συγκεκριμένος, έχει dedicated κανάλι που'χει να κάνει με το Gaming, οπότε δεν είναι άσχετο με το θέμα (δεν μιλάμε μόνο για το 1 του κανάλι αλλά για αυτόν ως media group και τι εκπροσωπεί).  Έστω κι από αυτό το θέμα, καλή είναι η ενημέρωση, θαρρώ (όσων έμειναν τελοσπάντων 😛 ) . Αν οι admins θεωρούσαν τελείως irrelevant τα παραπάνω, νομίζω θα τα διέγραφαν :) 
 

Επεξ/σία από tommybertsen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Today is the end of Steam': Argentina and Turkey floored by new Steam price hikes as high as 2900%

Original story: Valve followed through on its promise to change Steam's regional pricing for Argentina and Turkey on November 20, meaning games in those countries will now be priced in US dollars instead of the Turkish lira and Argentine peso. The goal, Valve said back in October, is to prevent game developers from having to constantly adjust their prices to keep up with the stunning volatility of the Turkish and Argentine currencies. Instead, they ought to be able to set a regionally appropriate price in USD and forget about it.

Update: Since this piece went live, a few readers in Argentina have reached out to note that Argentine users also have to pay incredibly high taxes in addition to Steam's listed prices, making these new prices even more unaffordable there. It's worth bearing that in mind as you read the original piece below.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, υπαρχει καποιος που γνωριζει αν συνδεσω το dualsense στο pc υπαρχει περιπτωση να εχω τις λειτουργιες του?δλδ adaptive triggers και ολα αυτα τα καλουδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kjtzemis είπε

Καλησπερα παιδια, υπαρχει καποιος που γνωριζει αν συνδεσω το dualsense στο pc υπαρχει περιπτωση να εχω τις λειτουργιες του?δλδ adaptive triggers και ολα αυτα τα καλουδια?

στα παιχνίδια που τις υποστηρίζουν τις έχεις κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Tambas91 είπε

στα παιχνίδια που τις υποστηρίζουν τις έχεις κανονικά

Φανταζομαι τα "exclusive" της Sony?Ή υπαρχουν κιαλλα παιχνιδια?

Επισης, καλυτερα dualsense στο pc ή xbox controller?

Επεξ/σία από kjtzemis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kjtzemis είπε

Φανταζομαι τα "exclusive" της Sony?Ή υπαρχουν κιαλλα παιχνιδια?

Επισης, καλυτερα dualsense στο pc ή xbox controller?

εε ναι κατά κύριο λόγο τα παιχνίδια της sony είναι γραμμένα να τα χρησιμοποιούν... εγώ έχω και τα 2 αλλα το dualsense μου αρέσει πιο πολύ, από το να είναι το αναλογικό πάνω αριστερά αυτό είναι και τι σε βολεύει εσένα βεβαια

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...