Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση) v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, seithan είπε

Σίγουρα για το GTA. Αν εξαιρέσεις πόσο ανίκανοι είναι για να πολεμήσουν τους Modders στο online. Επίσης πόσο πέταξαν στα σκουπίδια την υπερπαιχνιδάρα το RDO που θα μπορούσαν να είναι gtav #2 αλλά γιατί να έχεις εσωτερικό ανταγωνισμό σωστά; 

 

Πραγματικά, δεν ξέρω εάν υπάρχουν πιο "εβραίοι" από αυτή την εταιρία.

Α καλά ναι σε αυτό δεν έχεις άδικο, πονεμένη ιστορία το Online.

Απλά το είχα ξεγράψει από το μυαλό μου γιατί δεν ασχολήθηκα ποτέ ιδιαίτερα άρα δεν με ένοιαζε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, firepc είπε

Κάνω μια πρόβλεψη για τις υποψηφιότητες

Starfield, Spiderman 2, Zelda TotK για να είναι ευχαριστημένοι οι big three (MS-Sony-Nintendo)

Hogwarts Legacy, Baldur's Gate 3, Alan Wake 2

GOTY το BG3

Lies of P

Επεξ/σία από Chaos3X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, firepc είπε

Κάνω μια πρόβλεψη για τις υποψηφιότητες

Starfield, Spiderman 2, Zelda TotK για να είναι ευχαριστημένοι οι big three (MS-Sony-Nintendo)

Hogwarts Legacy, Baldur's Gate 3, Alan Wake 2

GOTY το BG3

Δυσκολο να γίνει πρόβλεψη. Ειναι αρκετές οι κατηγορίες και πολλοί οι πιθανοί υποψήφιοι, πέραν των παραπάνω.

Στο metacritic μέχρι και την 4η σελίδα έχει παιχνίδια με 84/100 οπως το Lies of P, που πιθανώς να ειναι υποψήφιο σε κάποια υποκατηγορία

https://www.metacritic.com/browse/game/all/all/current-year/

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

Αν βγει το AMDfield goty τότε όχι απλά σταματάμε το gaming αλλά πετάμε και το PC από το παράθυρο.

Amdfield μόνο Γιάννη goty είτε σου αρέσει είτε όχι …

πάντως εγώ πιστεύω ότι το bg3 θα το πάρει … οχι ότι το αξίζει κατά τη γνώμη μου αλλά w/e

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

Το BG3 μάλλον είναι το καλύτερο game φέτος. Μόνο γραφικά δεν έχει καλά. Σε όλα τα άλλα είναι top.

Καλα και το gameplay μάπα είναι δε το λες και καμία επιτομή στην τεχνολογία … 2 ζάρια πετάς και πολεμάνε τα units… τεσπα γούστα είναι αυτά 

Επεξ/σία από Tambas91
  • Like 3
  • Confused 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tambas91 είπε

Καλα και το gameplay μάπα είναι δε το λες και καμία επιτομή στην τεχνολογία … 2 ζάρια πετάς και πολεμάνε τα units… τεσπα γούστα είναι αυτά 

Ναι αλλά αυτό το gameplay έχει πολύ appeal και φαίνεται και από τους active players.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, just_a_dude είπε

Ναι αλλά αυτό το gameplay έχει πολύ appeal και φαίνεται και από τους active players.

Γενικά την ποιότητα του τίτλου με κυάλια την κοιτάνε οι υπόλοιπες triple A εταιρίες, δεν ήταν τυχαίο που βγήκανε και κλαίγανε να μην περιμένουμε ότι το BG3 είναι το νέο standard.

  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει ρε παιδιά συγνώμη που δεν έχουμε όλοι τα ίδια γούστα και λέμε τη γνώμη μας … ως γνωστόν οι επιλογές είναι 2 ή τα παιχνιδια ubi ή τα παιχνίδια ζαρατουστρες …. 
my bad τρελό gameplay με διατριβή και έμφαση στις 6αρες τα ντόρτια και το ασοδυο …

31 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

Ναι αλλά αυτό το gameplay έχει πολύ appeal και φαίνεται και από τους active players.

Καλα αυτό δε μου λέει και πολλά και ο Bieber πολύ appeal έχει… για κάποιους είναι καλλιτέχναρα … 

οπως είπα γνώμη μου ανύπαρκτο gameplay (χωρίς αυτό να σημαίνει ότι όλα τα υπόλοιπα που θέλει δε τα πετυχαίνει άριστα) εγώ θα προτιμούσα να πάρω ένα φιλαράκι να παίξουμε τάβλι παραλία that’s it…

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε το ότι έχει τόσο appeal όμως δείχνει ότι κάτι έχουν κάνει σωστά. Και δεν είναι μόνο αυτό. Έχει πολύ βάθος το game στο rpg κομμάτι. Φαίνεται ότι το studio έριξε δουλειά.

Επεξ/σία από just_a_dude
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...